Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Kulaklık Karşılaştırma

Karşılaştırmak istediğin ürünleri seç

Ara
Ara

En Popüler Karşılaştırmalar

Tüm Ürünler

Kulaklıkları Filtrele

15 kulaklık listelendi.Kulaklık Tipi
Ses Kalitesi
0010
Konfor
0010
Tasarım
0010
Malzeme Kalitesi
0010
Günlük Kullanım
0010
Mikrofon Kalitesi
0010
Bağlantı Kalitesi
0010
Oyun Performansı
0010
İzolasyon
0010
 • Kulaklık
 • Ses Kalitesi
 • Konfor
 • Tasarım
 • Malzeme Kalitesi
 • Günlük Kullanım
 • Mikrofon Kalitesi
 • Bağlantı Kalitesi
 • Oyun Performansı
 • İzolasyon

Bluetooth Kulaklık Karşılaştırmaları ve Fiyatları

Bluetooth kulaklıkların bulunduğu kulaklık pazarı birbirinden farklı kulaklık markası ve modelinin oluşturduğu geniş bir yelpazeden oluşmaktadır. En çok tercih edilen kulaklıklardan tutun da yalnızca belli bir hedef kitle için özel olarak tasarlanmış pahalı hifi kulaklıklara kadar yüzlerce bluetooth kulaklık modeli arasından seçim yaparken iki kulaklık arasında karşılaştırma yapmanız gerekmektedir. Çoğunlukla kullanıcılar tarafından bluetooth kulaklık fiyatları karşılaştırma listelerinin öncelikli hedefi olsa da, kulaklık seçim faktörleri arasında fiyatı özellikle dikkat edilmesi gereken faktörlerin başında gelmemektedir.

Peki ya, bluetooth kulaklık karşılaştırma siteleri ve listelerini incelerken fiyatlarının ötesinde nelere dikkat etmeliyiz? Gelin bunun cevabını derinlemesine aşağıdaki başlığımızda inceleyelim.

Bluetooth Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kulaklık seçimi yaparken ve satın alacağınız kulaklığın özellikleri ve kulaklık çeşitleri karar aşamasında dikkat etmeniz gereken ilk kriterlerdir. Tercih ettiğiniz kulaklık tipi kulak içi bluetooth kulaklık olabileceği gibi kulak üstü bluetooth kulaklık modellerinden biri de olabilir. Aşağıda detaylıca açıkladığımız bluetooth kulaklık satın alırken dikkat edilmesi gereken 7 adım sizlere hoşunuza giden kulaklık modelinde değerlendirmeniz gerekenleri ortaya koymaktadır. Bu kriterler doğrultusunda ister oyun için kulaklık arıyor olun, ister gündelik yaşamda müzik dinlemek için arıyor olun rahatlıkla kulaklık seçimi yapabilirsiniz.

 • Kulaklık Tipine Göre Kulaklık Seçimi

  Kulak içi bluetooth kulaklıklar, kulak üstü kablosuz kulaklıklar veya boyun askılı spor kulaklıklar gibi kulaklık tipleri bulunan kulaklıklar arasında sizin için en doğru seçimi yapabilmek için bu kulaklık çeşitlerinin sağladığı avantaj ve dezavantajları detaylıca bilmeniz gerekmektedir.
  • Kulak İçi Kulaklıklar:

   Kullanım sırasında diğer kulaklık çeşitlerine göre daha hafif, taşınabilir ve gürültü izolasyonu sağlayan kulak içi kulaklıklar, uzun süre yüksek ses ile dinlenmesi sonucu kulak zarına zarar verebilmektedir.
  • Kulak Üstü Kulaklıklar:

   Kulak içi kulaklık modellerine kıyasla daha ağır, yer kaplayan ve pahalı olabilen kulak üstü kulaklıklar ses kalitesi açısından diğer kulaklıklara kıyasla daha iyi ses kalitesi sunmaktadır. Bluetooth kulak üstü kulaklıkların tasarımsal olarak büyüklüğü yalnızca ses kalitesini yükseltecek büyük sürücüler taşımasını değil aynı zamanda pil ömrü açısından daha uzun kullanım süreleri sağlamaktadır.
  • Boyun Askılı Spor Kulaklıklar:

   Spor yaparken rahatlıkla konforlu müzik dinleme fırsatı sunan boyun askılı kulaklıklar ter ve suya karşı koruma sağlasa da ses kalitesi ve gürültü izolasyonu açısından genellikle düşük performans göstermektedirler.

  Frekans Aralığının Bluetooth Kulaklık Seçimindeki Önemi

  Frekans aralığı bluetooth kulaklıklarda ses genişliğini ifade etmek için kullanmaktadır. Bir kulaklık modelinde frekans aralığı ne kadar geniş olursa ses o kadar ayrıntılı ve kaliteli olacaktır. Genellikle 20 Hz ile 20 kHz arasında olan kulaklık frekans aralığı, bass ve tiz sesleri de etkilemektedir. Dinlediğiniz müziklerde bass sesleri seviyorsanız 10 Hz ile 20 kHz arasında, tiz sesleri seviyorsanız 20 Hz ile 25 kHz arasında bir frekans aralığına sahip bluetooth kulaklık modellerini tercih etmeniz gerekmektedir.
 • Kulaklık Ses Hassasiyet Seviyesi

  Bluetooth kulaklığın aldığı elektrik enerjisini ne kadar ses enerjisine çevirdiğini gösteren ses hassasiyeti yüksek olduğu takdirde kulaklıklarınızın sesi de o ölçüde yüksek çıkacaktır. Elbette dinleme işlevinin doğası gereği çok yüksek ses hassasiyet seviyesi kulak sağlığını olumsuz etkileyecektir. Bu nedenle tercih edeceğiniz kulaklıklarda ideal olarak 103-104 dB arasında bir ses hassasiyet seviyesi bulunması gerekmektedir.
 • Kulaklıkta Empedans Değeri Nedir?

  İster bluetooth kulaklıklar olsun ister kablolu kulaklıklar olsun kulaklıkta empedans değeri iç direnci ifade etmektedir. Seçeceğiniz kulaklıkta empedans değerinin yüksek olması, ses şiddetini de aynı oranda yüksek olmasını sağlayacaktır. Yüksek şiddeti ses performansı için iyi gibi gözükse de bluetooth kulaklıklarda pil ömrünü aynı ölçüde düşürecektir. Genellikle akıllı telefonlar için uygun olan empedans değeri 16 ohm civarındadır.
 • Aktif Gürültü Engelleme Özelliği Nedir?

  Toplu taşıma, ofis gibi gürültülü ortamlarda rahatlıkla müziği ve konuşmayı duymanızı sağlayan aktif gürültü engelleme özelliği yani anc, pasif gürültü engellemeye kıyasla gürültülü ortamdaki ses sinyallerini tespit ederek karşıt bir sinyal yollayarak engelleme sağlar. Aktif gürültü engelleme özelliği olan kulaklık modelleri, gürültülü ortamlarda daha iyi bir şarkı ve müzik dinleme deneyimi sunarken kısa bir pil ömrü sunmaktadır.
 • Suya ve Toza Dayanıklı Bluetooth Kulaklıklar

  Bluetooth kulaklıklarda suya ve toza dayanıklılık, kulaklık modelinin belli bir seviye su altında ve tozlu ortamlarda çalışabilir olduğunu ifade etmektedir. Uluslararası standart olan IP sertifikası ve derecesiyle ifade edilen su ve toz dayanıklılığında IP derecesinin ilk rakamı toza karşı dayanıklılık oranı ikinci rakamı ise suya karşı dayanıklılığını ifade etmektedir. Dolayısıyla IP67 derecesine sahip bir bluetooth kulaklık, tamamen toza karşı korumalı ve 1 metre derinlikte 30 dakika boyunca suya dayanıklı anlamına gelmektedir.

Kullanım Amacına Göre Kulaklık Seçimi

Gündelik yaşamda akıllı telefonlarımız gibi yanımızdan ayırmadığımız bir başka cihaz ise kulaklıklarımızdır. Kullanım amaçlarımız doğrultusunda kulaklıkları kimi zaman müzik dinlemek için, kimi zaman oyun oynamak için kimi zaman da telefon görüşmesi yapabilmek için kullanıyoruz. Bu nedenle kullanım amacına göre kulaklık seçimi yaparken yalnızca bir konu da iyi olmasını mı yoksa her konuda iyi olmasını mı istiyoruz bunu bilmemiz gerekiyor. Gelin kullanım amacınıza göre size uygun kulaklık modellerini birlikte inceleyelim.

 • Müzik Dinlemek İçin En İyi Kulaklıklar

  Genellikle kulaklıkların ses kalitesini doğrudan etkileyen faktörlerin başında ses sürücüsü ve kulaklığın çeşidi gelmektedir. Bu nedenle müzik dinlemek için kulaklık arıyorsanız ve taşınabilirlik önceliğiniz ise kablosuz kulaklara yönelmenizi öneriyoruz. Kablosuz kulaklık modelleri kablo sınırlamaları olmaksızın rahat hareket kabiliyeti sunmaları nedeniyle sıklıkla sporcular tarafından, ofis çalışanları ve toplu taşıma kullanan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Elbette kablosuz ve bluetooth kulaklık modellerinin de gecikme süreleri gibi dezavantajları bulunmaktadır. Bu nedenle eğer ki gecikme süresi kısa bir kulaklık istiyorsanız kesinlikle kablolu kulaklıklara yönelmelisiniz. Kablolu kulaklık modelleri, kablosuzlara kıyasla daha kısa gecikme süresi ve daha iyi ses kalitesi sunmaktadır. Özellikle yüksek ses kalitesi arayanlar ve hifi ve high end şarkılar dinleyenler tarafından kablolu hifi kulaklıklar tercih edilmektedir.
  Müzik Dinlemek İçin En İyi Kulaklık Marka ve ModelleriKulaklık ÖzellikleriGüncel Kulaklık Fiyat Aralığı
  Sony WF-1000XM4 Gürültü Engellemeli Kablosuz Kulak içi Kulaklık- Gelişmiş gürültü engelleme teknolojisi- Ortam sesi kontrolü- Speak-to-chat özelliği- 30 saat pil ömrü3.200 TL – 4.300 TL
  JBL Tune 510bt Multi Connect Wireless Kulak içi Kulaklık- Yüksek ses kalitesi - JBL Pure Bass ses teknolojisi- Çoklu bağlantı özelliği- 40 mm sürücüler- 40 saat pil ömrü1.049 TL – 1.899 TL
  Sennheiser Momentum True Wireless 3 Kulak İçi Bluetooth Kulaklık- Yüksek ses kalitesi- JBL Pure Bass ses teknolojisi- Çoklu bağlantı özelliği- 40 mm sürücüler- 40 saat pil ömrü4.899 TL – 5.300 TL
  Philips TAH4205 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık- Bas güçlendirici teknolojisi- Rahat ve hafif tasarım- Hızlı şarj özelliği- 29 saat pil ömrü874 TL – 899 TL
  Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz Bluetooth Kulaklık- CD kalitesinde ses- BasUp teknolojisi- Hızlı şarj özelliği- Katlanabilir tasarım- 60 saat pil ömrü1.795 TL – 2.999 TL
 • Oyun Oynamak için En İyi Oyuncu Kulaklıkları

  Twitch ve Youtube gibi canlı yayın platformlarında oyunculara yönelik içeriklerin artışıyla birlikte oyun dünyasındaki gelişmeler ve oyuncuların yüksek özellikli oyuncu kulaklıklarına yönelmesine neden olmaktadır. Yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesine sahip olan modern oyunlardaki ses teknolojilerinin gün geçtikçe gerçek hayattaki seslerle eş değer olduğu düşünüldüğünde FPS oyunları başta olmak üzere yalnızca bu oyunların ihtiyaçlarına özel üretilmiş oyuncu kulaklıkları modelleri önem kazanmaktadır. Dolayısıyla siz de fps oyunlar için oyuncu kulaklığı arıyorsanız ya da ses kalitesiyle gecikmesiz kulaklık nereden bulabilirim diye düşünüyorsanız aşağıda sizin için hazırladığımız listemiz bunun için uygundur.

2023 En İyi Oyuncu Kulaklık Modelleri

 • HyperX Cloud Orbit S Oyuncu Kulaklığı:

  HyperX Cloud Orbit Kablolu Oyuncu Kulaklığı, 7.1 sanal ses teknolojisine sahip kablolu bir oyuncu kulaklığı modelidir. Suni deri yastıklı bir kafa bandına ve kulak yastıklarına sahip olan kulaklık modeli, çıkarılabilen gürültü önleyici bir mikrofonu ve alüminyum bir çerçevesine sahip. Oyuncular tarafından sıklıkla kullanılan TeamSpeak ve Discord chat programlarının sertifikasına sahip HyperX oyuncu kulaklıkları yüksek ses kalitesi ve mikrofonu birlikte sunuyor.
 • EPOS GSP 600 Gaming Kulaklık Modeli:

  Ergonomik tasarıma sahip kablolu oyuncu kulaklığı EPOS GSP 600 yumuşak deri kulak yastıkları ve ayarlanabilir kafa bandı ile rahat bir kullanım sunuyor. GSP 600 kablolu oyuncu kulaklık modeli gelişmiş gürültü önleyici mikrofonu ve net ses kalitesi ile oyunlarda üstün performans sağlıyor.
 • SteelSeries Arctis Pro Wireless Hi-Res Oyuncu Kulaklık Modeli:

  Kablosuz oyuncu kulaklık modeli olan SteelSeries Arctis Pro Kablosuz gaming kulaklık bluetooth bağlantısı ile farklı cihazlara kolayca bağlanabilmektedir. Çift pil sistemi ile uzun süreli oyun deneyimi sunan SteelSeries Arctis Pro, Hi-Res yüksek çözünürlüklü ses teknolojisi ile oyunlardaki sesleri en ince detayına kadar duyabilmenizi sağlar.
 • HyperX Cloud II Oyuncu Kulaklığı:

  Kablolu oyuncu kulaklığı HyperX Cloud II Kablolu Oyuncu Kulaklık Modeli 7.1 sanal ses teknolojisine sahip olmasının yanında suni deri yastıklı bir kafa bandına ve kulak yastıklarına sahiptir. Kulak yastıkları değiştirilebilir oyuncu kulaklığı ayrıca çıkarılabilir gürültü önleyici mikrofonu ve örgü kablosuna sahip.
 • Logitech G G335 Kablolu Oyuncu Kulaklığı:

  Hafif ve elastik bir kafa bandına sahip Logitech G G335 Kablolu Oyuncu Kulaklığı katlanabilir mikrofonuyla 3,5 mm jak girişi olan akıllı telefon, bilgisayar, tablet ve müzik sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilir.
 • Corsair HS35 Stereo Çıkarılabilir Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı:

  Tamamen çıkarılabilir mikrofonlu oyuncu kulaklığı Corsair HS35 Stereo kablolu bir oyuncu kulaklığı modelidir. Birçok platformda kullanılabilir kulak üstü oyuncu kulaklığı, gürültü engelleme özelliğiyle dikkat çekiyor.
 • GamePower Medusa Siyah 7.1 Kablolu Gaming Kulaklık Modeli:

  Kablolu Gaming Kulaklık Modeli GamePower Medusa Siyah 7.1, üzerinde yer alan kontrol kumandasıyla geniş kontrol imkanı sağlamaktadır. 7.1 ses özellikli oyuncu kulaklığı net bir mikrofon deneyimi ve ergonomik kafa bandı ile uzun süre ağrısız kullanım sunuyor.
 • Razer Barracuda X Kablosuz Oyuncu Kulaklığı:

  Kablosuz oyuncu kulaklığı Razer Barracuda X, bluetooth bağlantısı ile farklı cihazlara kolayca bağlanarak çoklu cihaz desteği sunmaktadır. Hafif ve konforlu bir tasarıma sahip oyuncu kulaklığı modeli arayanlara özel tasarlanan Barracuda X kablosuz kulaklık net ve yüksek ses kalitesi ve gürültü önleyici mikrofonu ile oyunlarda üstün performans sağlamaktadır.