Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !
hakkımızda

Ses tutkusu başka hiçbir şeye benzemez !

Biz Ses ve Müzik severler; hayatımızın bir evresinde bu tutkuya birbirine benzer şekillerde kapıldık. Bazılarımız gece vakti müzik çalarlarına en sevdikleri kulak içi kulaklıkları takıp hayallere dalarken, bazılarımız da uyanır uyanmaz stereo sistemlerinde klasik müzik dinlerken buldular kendilerini.

Ve hepimiz bir noktada müziği dinlemek kadar; müziği üreten ekipmanlara sahip olmak, ayrıca onları da dinlemek, onlar ve ses hakkında araştırmalar yapıp, kendimizi geliştirmek istedik.

Kulaklik.com olarak; biz bu tutkuya derinden bağlı kişilerden oluşan bir ekibiz. Hissettiklerinizi anlıyor ve aynılarını hissediyoruz.

kulaklık

Kulaklik.com ne yapar ?

Türkiye’de “Ses” denince akla gelen ve bu kategoride fazlasıyla deneyimli bir oluşum olarak; “Kulaklığa Dair Her Şey” mottosu ile “kulaklik.com”’a imza attık. Bizlerin değil, sizlerin platformu olacak bu yerde tek konuşulan şey “Ses” olacak!

kulaklık

Kulaklik.com’da Seni Neler Bekliyor?

logo
Aklına gelebilecek her marka ve model kulaklığın, alanında uzman ses tutkunları tarafından kaleme alınan yazılı ve video incelemeleri
logo
Merak ettiğin modelleri detaylıca kıyaslayabileceğin “Karşılaştırma Algoritması”
logo
Öğrenmek istediğin konular hakkında yazılan detaylı blog yazıları
logo
Sektörün önde gelen ses mühendisleri, prodüktörler, odyofiller ve sanatçılarla yapılan karşılıklı sohbetler
logo
Almak istediğin kulaklıkların tonal karakterlerini dinleyebilmen için; binerual kulaklık mikrofon sistemi ile kayıt edilen “Sound Demolar”
logo
Ses Uzmanları ile gerçekleştireceğiniz canlı yayınlar