Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Bang & Olufsen BeoPlay E8 Sport True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Kulaklik.com Değerlendirmesi
skor
7.8

Tasarım9
Malzeme Kalitesi8
Konfor8
İzolasyon7
Günlük Kullanım7
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi7

Test Edenler Kulübü Değerlendirmesi
skor
7.5

Tasarım7.3
Malzeme Kalitesi8.3
Konfor6.7
İzolasyon7.7
Günlük Kullanım7
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi7.7
Ses Kalitesi7

Fiyatı

Bang & Olufsen BeoPlay E8 Sport True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Bang & Olufsen BeoPlay E8 Sport True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Mağaza Kulaklık Logo
8,699 TL
Mağaza Kulaklık Logo
DEMO SES KAYDI
NaN:NaN0

Dinlediğiniz kayıt, insan kulağı şeklinde dizayn edilen profesyonel bir mikrofon ile kayda alınmıştır. Paylaştığımız her kaydı aynı cihaz ve playlist ile kaydediyor, böylelikle sizlere iki cihaz arasındaki ses karakteri farkını duyabilme imkanı sağlıyoruz. Kulaklıklarınızı takmayı unutmayın!

Genel Değerlendirme

Bang & Olufsen, Peter Bang ve Svend Olufsen tarafından 1925 de kuruldu. Bu iki abi, o zamanlarda, radyo iletim teknolojileri üzerinde çalışıyorlardı. Neredeyse 100 sene sonra, bugün, firma artık dünyanın en dikkat çekici hoparlörlerini, en orijinal tasarımlı kulaklıklarını ve en kaliteli televizyon sistemlerini üreten markalardan biri haline geldi. Peter ve Svend,” tasarıma” bu kadar önem veriyorlar mıydı bilmiyorum, ama günümüzde Bang & Olufsen denince akla özgün dizayn, göz alıcı tasarım ve üstün malzeme kalitesi gelir.

 

E8 Sport, Bang & Olufsen tam kablosuz kulak içi bluetooth kulaklık modelleri arasında E8 etiketini taşıyan üyelerin son versiyonunu temsil ediyor.

 

Tam olarak aynı amaca hizmet etmesi için tasarlanmayan bir önceki model E8 Sport, biraz daha farklı bir dizayn anlayışına ve daha lüks bir görünüme sahipti.

 

E8 Sport, adından da anlaşılacağı üzere, dış koşullara dayanıklı gövdesi, kulakta sabit kalınmasını sağlayan destek kancası, kompakt boyutu, uzun batarya ömrü ve enerjik ses karakteri ile, bir aktif yaşam kulaklığı.

ArtılarıÜstün Malzeme KalitesiEnerjik Ses Karakteri, İyi Ses KalitesiKablosuz ŞarjUSB-CMobil Uygulama DesteğiIP57 Sertifikası
EksileriANC EksiğiDaha Konforlu Modeller KullandıkBenzer Fiyatlara Sahip, Daha İyi Teknik Performansa Sahip Onlarca Rakip Var
skor
9
KULAKLIK.COMTasarım

E8 Sport, heryerde göremeyeceğimiz tasarım çizgilerine sahip, minimalist dizayn anlayışının aktif yaşam enerjisi yansıtmak için evriltildiği bir model.

 

Model, 3 farklı renk seçeneği ile bizlere sunuluyor. Bu renkler:

 

·       Siyah

·       Antrasit – Oksiyen ve

·       Okijen Mavisi

 

Bizim elimizde incelemek için bulundurduğumuz model, siyah renkte olsa da, antrasit ve açık mavi karışımı olan seçeneğin gözümüze en çok hitap eden model olduğunu söylemek isteriz.

 

Üst taraflarında büyük ölçüde B & O logosu yerleştirilmiş kutu ve gövdelerin her birinde çok belirgin yatay çizgiler bulunuyor. Kulaklığın tasarım enerjisi en çok bu çizgiler üzerine yansımış görünüyor.

 

Küçük, Samsung Galaxy Buds boyutlarında olan gövdenin dış tarafında ki yüzey, aynı zamanda dokunmatik bir kontrol alanı. 

 

Kablosuz şarjı destekleyen kutunun arka tarafında, bir USB-C portu da bulunuyor.

skor
8
KULAKLIK.COMMalzeme Kalitesi

EQ kadar olmasa da, E8 Sport gerçekten dayanıklı ve sağlam bir gövde yapısına sahip.

 

Premium bir plastik türevi üzerine işlenmiş aluminyum aksanlar hem şarj kutusu, hem de gövde üzerinde kalteli bir hissiyat oluşturuyor.

 

Bu kulaklığın gerek şarj kutusu kapağını açıp kapatırken, gerek kulakları kutuya yerleştirip geri alırken, gerekse dokunmatik panelde gezinirken premium anlayışla üretilen ürünlerden biri olduğunu anlayabiliyoruz.

skor
8
KULAKLIK.COMKonfor

E8 Sport, konforlu sayılabilecek bir tam kablosuz kulaklık olsa da, en iyisi değil.

 

Konfor kriterinin fiyat etiketinden bağımsız bir şekilde gövdenin şekli ve ergonomik yapınızın uyumundan ibaret olduğu gerçeğini bir kenarda tutarak, TWS pazarının bir hayli seçenek barındırması burada bizim daha önce çok daha konforlu kulaklıklar dinlemiş olmamızı sağladı.

 

E8 Sport, abisi EQ'dan daha konforlu bir kulaklık olsa da, kardeşleri E8 3. Jenerasyondan daha az konforlu bir model.

 

KEF Mu3, ilginç bir şekilde, dinlediğimiz en konforlu kulaklıklardan biriydi.

skor
7
KULAKLIK.COMİzolasyon

İzolasyon kriteri, 2 alt başlık altında değerlendirilebilir. Pasif İzolasyon ve Aktif İzolasyon.

 

Pasif izolasyon, aslında kulaklığın kulak kanalınızın içinde ne denli az boşluk bırakacak şekilde oturduğu, slikon veya köpük uçların kalınlığı, malzemesi ve bunun gibi bir çok parametre eşliğinde sonuçlanır.

 

Aktif gürültü engelleme ise elektronik bir özelliktir. Bu inovatif özelliği daha detaylıca açtığımız ve sizler için kaleme aldığımız yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Aktif gürültü engellemenin ne olduğunu ve nasıl çalıştığını biraz daha iyi anladığınıza göre, bu kulaklıkta bir ANC olmadığını söyleyerek sizi pasif izolasyonun, çevrenizdeki gürültüleri etkilediği kader senaryosu ile baş başa bırakabiliriz :)

 

Kulaklığın pasif izolasyonu, şaka bir yana, etkili. Burada doğru kulak uçlarını kullanmanız büyük önem sarf ediyor. Hele ki comply foam sünger uçlar gibi köpük bir uca yönelirseniz, pasif izolasyon başarımı kulaklıklarda şaşırtıcı derecelere çıkabiliyor.

 

Comply foam ne mi? İşte buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

skor
7
KULAKLIK.COMGünlük Kullanım

Beoplay E8 Sport, yarı akıllı bir bluetooth kulaklık diyebiliriz.

 

EQ ayarları uygulanabilen mobil uygulama desteği, 7 + 23 saat batarya ömrü, kablosuz şarj desteği ve USB-C portu ile oldukça modern temel özelliklere sahip bir premium tam kablosuz kulaklık bu.

 

Günlük yaşantınıza eşlik edebilecek bazı eksik özellikler burada ANC ve yakınlık sensörü gibi eklentiler olarak gösterilebilir.

 

IP 57 sertifikasına sahip E8 Sport, sağlam gövde yapısına ek olarak suya ve toza karşı çok dayanıklı. Yağmur altında yaptığınız koşulara devam!

 

Gerek iyi mikrofon performansı, gerek tüm günü çıkarabilecek batarya ömrü, gerek dış koşullara dayanıklı gövdesi, gerekse sizi hayata itebilecek kadar enerjik ses karakteri ile Bang & Olufsen, burada kendi sınıfında günlük kullanıma uygun bir kulaklık üretmiş diyebiliriz.

skor
8
KULAKLIK.COMMikrofon Kalitesi

E8 Sport, kaliteli mikrofonlara sahip. Eleştirebileceğimiz olumsuz bir yanı yok; yani tüm iletişim aktivitelerinizi, toplantılarınızı veya aramalarınızı tek bir cihazdan, EQ'dan yönetmek mümkün.

 

Bizim ağzımızı açık bırakmama sebebi ise, basitçe, daha iyilerini duymuş olmamız. Sennheiser Momentum 2 TWS bunlardan biri.

skor
8
KULAKLIK.COMBağlantı Kalitesi

Bang Olufsen Beoplay E8 Sport tam kablosuz kulak içi bluetooth kulaklık, bluetooth 5.1 altyapısında standart codecler dışında en azından Qualcomm aptX desteğiyle benzer fiyat bandında ki çoğu modele kıyasla bir fark yaratabiliyor. 

 

Abisi EQ'da, bluetooth 5.2 altyapısında AptX adaptive desteği dikkatimizi çekmişti. Android cihazlarda, bu tarz üstün codecler çözünürlüğün artışı ile daha iyi ses kalitesini beraberinde getiriyorlar.

 

Codecler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için buraya tıklayarak ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz.

 

E8 Sport'u uzun uzun kullanımlarımızda hiçbir zaman bağlantıyı koparırken yada ilk aşamada bağlanmakta zorluk çekerken bulmadık. Bu kulaklık kaynak cihaz fark etmeksizin stabil, güvenilir ve hızlı bir bağlantı sağlayabiliyor.

skor
7
KULAKLIK.COMSes Kalitesi

E8 Sport, 5.7 mm çapında bir dinamik sürücü ile kaliteli müzik deneyimi yaşatıyor.

 

Bu sürücü 20 Hz - 20 kHz aralığında bir tepki üretebilirken, 107 desibel hassasiyet ile çok kolay sürülebiliyor diyebiliriz. (Kabloyla kullanacak halimiz yok zaten ama söylemekte fayda var :) )

 

E8 Sport, gerçekten de aktif yaşama uyumlu olduğunu düşündüğümüz enerjik, güçlü ve nispeten dengeli bir kataktere sahip.


Teknik performans açısından Sennheiser Momentum 2 yada daha yakın örnek olan abisi EQ kadar yüksek bir başarım sergilemese de, bu kabin yeteri yatar yüksek çözünürlüklü ve detaylı bir ses deneyiminin altından kalkabiliyor. Tabii, tam kablosuz bir kulaklığa kıyasla.

 

Ses yüksekliği bizce yeteri kadar şiddetli olan E8 Sport'un yüksek seslerde rahatsız etmeyen üst frekansları, temiz ve keskin detaylar eşliğinde, derin ve otoriter sub-bassların ve frekans bütününün geri kalanına kıyasla çekingen midlerinin tam tersi bir renge sahip. Bu, kulaklığı daha çok pop ve elektronik türü müziklere eşlik etmesi keyifli bir model haline getiriyor. Sporda çoğunlukla ihtiyacınız olduğu türden!

Ürünü İnceleyenlerin Yorumları

Tasarım
E8 sport her ne kadar sade gözükse de benim açımdan birçok durumda 1-0 önde yer alıyor. Tasarım olarak boyut yerine estetiğe önem veren Bang&Olufsen, Klipsch’e nazaran daha büyük ve köşeli bir tasarımla bizleri karşılıyor. kulaklıklar wingtips ile geliyor.Wingtips ne diye sorarsanız kulak içi sabitleyici adı verilen silikonlar denebilir.Silikonlar kulağa daha iyi bir uyum sağlar. Wingtips spor ve diğer fiziksel aktiviteler için kullanışlıdır. Doğru kullanıldığı zaman kulaklıkların düşmesini engeller. Ter önleme özelliği ise spor yaparken kullanımı ideal yapar. Hareketli koşu sporu gibi şeylerle ilgileniyorsanız E8 Sport wingtipsleri sayesinde kulakta daha iyi tutunacağı için bunu tercih etmenizi öneririm.
Malzeme Kalitesi
Kulaklığın dış yapısının fiber karbondan üretildiği açıkca belirtilmiş. Fiber karbon, kulaklıkta hem hafifliği hem de dayanıklılığı arttırmış durumda. Yanları ise tekerden esinlenerek ona benzer bir şekil ve dokuyla kaplanmış. Bang&Olufsen ise büyük ve köşeli yapılmış. Fakat malzeme kalitesi yumuşak sıkıştırılmış alüminyum bir madde gibi duruyor. Eğer sağlam mı diye soracak olursanız kullanımım esnasında birçok darbeye dayandı.
Konfor
Bang&Olufsen kalite açısından devamlılığını sürdürebilen ve yaptığı işlerle çok köklü bir marka olma niteliğini taşıyor. Bütün kulaklıklarında yumuşaklığı ve konforu hep önde tutan marka E8 Sport modelinde de bizi üzmemiş ve kendimizi göklerde hissedeceğimiz bir kulaklık yapmış. Wingtips destekleri ilk baş kulağınıza otururken birkaç saat acıya neden olsa da kulağınız alıştıktan sonra tamamen konforlu bir şekilde kulağa tutunuyor. Ama eğer yine de kulağınızı rahatsız ediyorsa kutunun içinde wingsitsiz silikon da bulunuyor. Kutu içeriğinde bulunan 3 adet farklı boy silikon sayesinde kulağınızın boyuna göre ayarlanarak düşme olayı biraz da olsa engelleniyor. Transparan özelliği sayesinde her iki kulaklık da dış ortamı duymak istediğinizde toplam 4 adet çift mikrofon ile dışardaki sesi gürültüyü azaltarak aynen içeri aktarıyor.
İzolasyon
Aslında çoğu spor kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği bulunmuyor. Sebebi ise koşu veya bisiklet sporları gibi sporlar yaparken dış ortamdaki ses duyulmazsa araba kazaları gibi riskler artar. Bang&Olufsen E8 Sport modelinde ise sadece pasif gürültü engelleme ve transparan modu bulunuyor. İzolasyonu pek de sağlamayan Bang&Olufsen bu kategoride pek de yüzümüzü güldürmedi.
Günlük Kullanım
Kulaklıkta IP67 suya dayanıklılık sertifikası bulunuyor. Bu sertifika ise 30 dakika boyunca 1 metre derinliğe kadar suya dayanabilen cihazlara test edilip edilip verilen bir onaydır. Süre ve derinlik arttıkça cihaz dayanma özelliğini kaybederek hasar almaya başlar ve kalıcı hasarlar meydana gelebilir. Fakat cihaz her ne kadar belli bir derinliğe kadar dayansa da havuz gibi ortamlarda kullanımı tercih edilmez. Spor esnasında kulak içi destekleri sayesinde kulaktan hiçbir harekette düşmeyerek gün boyu kullanımı basit hale getiriyor. Cafe gibi ortamlarda saydamlık modu sayesinde 4 adet mikrofon ile dışarıdaki sesleri kolayca alabiliyorsunuz.
Mikrofon Kalitesi
Kulaklıkta gürültü engelleyici çift mikrofon bulunuyor. Bang&Olufsen’in mikrofonu ise gayet fiyatına göre performanslı tasarlanmış. Sesleri net bir şekilde alıyor ve aynı zamanda kayıt alırken de bir stüdyo mikrofonu seviyesine yaklaşım sağlıyor. Mikrofon Kalitesi sizin için önemliyse kesinlikle Bang&Olufsen’i tercih edin.
Bağlantı Kalitesi
Bang&Olufsen E8 Sport bluetooth 5.1 ile bizleri karşılıyor. Günümüze bakıldığında biraz geri kaldığı söylenebilir. Ek olarak kulaklıkta AAC, SBC, Qualcomm aptX, Qualcomm cVc 8.0 bluetooth codecleri bulunuyor. Bu codeclerin amacı ise bağlantıyı hızlandırarak cihazla arasındaki bağlantının gecikmesini minimuma indirmek. Ek olarak AAC, SBC, Qualcomm aptX codecleri kullanılmış. Cihazda 10 metre çekim menzili bulunuyor.
Ses Kalitesi
Bang&Olufsen markası itibariyle akustik yapılı ses veren kulaklıklar üretmiştir. E8 Sport da bundan ayrı kalmayarak düşük frekansı 10 Hz’e kadar destekliyor. İki kulaklık da stereo olması dolayısıyla bağlantı bir kulaklıktan öbürüne dolaşmazken direk bir şekilde telefondan ikisine de ayrı bir şekilde dağıtılıyor. Kulaklıkta dinamik sürücü bulunuyor. Sürücü çapı Bang&Olufsen’ de 5.7 mm olarak bulunuyor. Aynı zamanda özelleştirmek için ve Bang&Olufsen adlı mobil uygulamalar bulunuyor. Transparan modunu ayarlama, gibi özellikler uygulamalarda yer alıyor.
Oyun Performansı
Ne de olsa bluetoothlu kulaklıklarda belli bir gecikme süresi olduğundan oyun için tercih edilmez
Tasarım7
Malzeme Kalitesi7
Konfor5
İzolasyon7
Günlük Kullanım7
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi6
Ses Kalitesi7
Oyun Performansı5
Tasarım
Kutunun tasarımı çok güzel olmakla beraber bazı durumlarda büyük olduğu için taşıma sıkıntısı çekilebiliyor. Renkleri gerçekten göze hitap eder bir asillikte. Kulaklığın yapısı ise kulağa tam oturuşu ile spor yapmaya çok uygun.
Malzeme Kalitesi
Malzemede gerçekten ucuza kaçılmamış, bu konuda piyasada bulunabilecek en güzel kulaklıklardan biridir. Elinize aldığınız ilk andan itibaren kaliteyi hissedebiliyorsunuz. Kutunun herhangi bir yerinden beklenmedik bir ses gelmiyor. Kutunun oynayan her aksamı çok sessiz ve güzel.
Konfor
Kulağa gerçekten tam oturuyor ve istenilen ölçüde bulunan silikon uçlarla, her kulağa hitap ediyor. Bu kulağa tam şekilde oturması bizlere çok iyi bir ses deneyimi elde etmemize olanak sunuyor. Ancak bir müddet sonra kulakta rahatsızlığa sebep oluyor. Kulaklık başına olan 6.4 gramlık ağırlığı bir tık fazla olmuş.
İzolasyon
İzolasyon belki de bu kulaklığın tek eksi yanı. Aktif gürültü engellemenin olmayışı bazı durumlarda örneğin uçak ile seyahatte kulaklığa eksi olarak yazıyor. Pasif gürültü engelleme sistemi çok iyi çalışıyor olsa da muadil ürünlerde bulunan aktif gürültü engelleme sisteminin bu kadar kaliteli bir kulaklıkta da olmasını beklerdim. 4 kademeli geçirgenlik modu ise kulaklığı kullanırken farklı bir hava katıyor.
Günlük Kullanım
Günlük kullanımda uzun süreler kullanılınca kulakta rahatsızlık olabiliyor. Ses deneyimi çok iyi ancak aktif bir ses kesme yok. Müzik sesinin düşük olduğu durumlarda dış ses kulağa ulaşabiliyor. Geçirgenlik modu gerçekten harika düşünülmüş. Geçirgenlik modunda seviyelerin olması gerçekten harika bir özellik. Günlük hayatta çok işe yarıyor. Telefon konuşmalarında mükemmel seviyede değil ancak kullanılabilir düzeyde.
Mikrofon Kalitesi
4 adet mikrofonuyla iyi bir kalite sunmakla beraber bazı durumlarda konuşmalarda eksik kalabiliyor. Aktif bir ses engelleme sisteminin olmayışı telefon konuşmalarında dikkat çekiyor.
Bağlantı Kalitesi
Bağlantı kalitesi bluetooth 5.1 ile harika durumda. Uygulamayı indirip ilk kurulumu yaparken bile ne kadar kolay ve hızlıca kulaklığın bağlantısının yapılabildiğini görüyorsunuz. Kulaklık günlük kullanımda bağlantı kesintisi yaşamıyor ve bu akıcılık getiriyor.
Ses Kalitesi
Kulaklığın uygulamasında her isteğe uygun kişiselleştirilebilir ses modlarının bulunması harika bir özellik. Ses kalitesine denecek bir şey yok gerçekten. Bas tarafından harika değil ancak yeterli. Geçirgenlik modu gerçekten çok iyi çalışıyor. Bu kulaklıktaki en büyük eksiklik aktif gürültü engelleme. Bunu da pasif gürültü engelleme sistemiyle bir nebze olsun kapatıyor.
Oyun Performansı
Kulaklığın oyun için geliştirilmemiş bir kulaklık olması gerçekten belli oluyor. Online oyunlar oynarken sesin bizlere gelişi ve bizim sesimizin karşıya iletiminde küçük de olsa gecikme olabiliyor. Ancak spor için üretilmiş bir kulaklığa göre gerçekten yeterli bir deneyim bizlerle beraber.
Tasarım9
Malzeme Kalitesi10
Konfor8
İzolasyon7
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi9
Oyun Performansı7
Tasarım
Şarj kutusu tasarımı haricinde , göz alıcı bir tasarımı yok .
Malzeme Kalitesi
Kulaklığın en beğenilir yanı sanırım kullanılan malzemenin kalitesini hissettirmesi. Gerek şarj kutusu , gerek kulaklıklar kalitesini hemen belli ediyor. Ama yine de çok üst düzey bir malzeme kalitesi beklentisi oluşmasın.
Konfor
Çok konforlu olduğunu söylemek zor. Kısa süreli kullanımda yeterli bir konfor sunarken, belli bir süre sonra ağırlığı rahatsızlık vermeye başlıyor
İzolasyon
Başarılı bir izolasyona sahip. Özellikle su ve ter gibi durumlardan etkilenmiyor. Tabi bu su geçirmez anlamına gelmesin
Günlük Kullanım
Kulaklığın teknolojik özellikleri , ses kalitesinden daha önemli ise ve çok uzun süreli kullanımlarınız olmayacaksa , günlük kullanımlarda kullanabilirsiniz. Dokunmatik özelliklere önem veriyor ve bu özellikleri kullanmayı seviyorsanız , Bang & Olufsen markasını seviyorsanız ve üst düzey bir ses kalitesi beklentiniz yoksa, ancak tatmin edebilir.
Mikrofon Kalitesi
Kulaklık mikrofon olarak oldukça başarılı
Bağlantı Kalitesi
Bağlantısı kolay ve başarılı sayılır. İos' da biraz daha iyi tepkiler alsam da yine de çok hafif bir geçikme var yok arası hissettiriyor
Ses Kalitesi
Maalesef beni en çok hayal kırıklığına uğratan kısım ses kalitesi oldu. Doğallıktan uzak, dar sahneli , düşük ses seviyesi ve biraz fazla sayılabilen tiz bir ses karakteri sunuyor. Bazı ekolayzer programlarıyla istediğimiz ses yaklaşmak biraz mümkün gibi olsa da genel Bang & Olufsen ses kalitesi ve doğallığı bu kulaklıkta mevcut değil. Yine de çok çok kötü bir ses kalitesi mi var derseniz, hayır ses kalitesi çok kötü değil, orta seviye bir kalite olarak nitelendirebilirim .
Oyun Performansı
Kulaklık oyun için pek uygun değil. Çok kısa süreli bağlantı geçikmesi zaman zaman hissediliyor
Tasarım6
Malzeme Kalitesi8
Konfor7
İzolasyon9
Günlük Kullanım6
Mikrofon Kalitesi9
Bağlantı Kalitesi7
Ses Kalitesi5
Oyun Performansı6

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Kulaklık TipiKulak İçi (TWS)
Akustik PrensibiArkası Kapalı
Bluetooth VersiyonV5.1
ANCYok
Aynı Anda Birden Fazla Cihaza BağlanabilmeYok
NFCYok
Frekans Aralığı20 Hz-20.000 Hz
Pasif KullanımVar
Sürücü TipiDinamik Sürücü
Sürücü Çapı 10mm
Diyafram MalzemesiKağıt
Empedans16 Ohm
MikrofonVar
USB StandardıUSB-C
Kablosuz ŞarjYok
Ağırlık55 gram Kutu Ağırlığı (Tek Kulaklık 6.4 Gram)
Batarya Ömrü7 Saat Genel Kullanım + Kutu ile Ekstra 30 Saat
Batarya Şarj Süresi150 Dakika
Suya DayanıklılıkIP54 Sertifikası
Hassasiyet107 dB

Karşılaştırmalar

  • Puanı
  • Kulaklık
  • Demo Kaydı
skor
7.8
Bang & Olufsen BeoPlay E8 Sport True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Bang & Olufsen BeoPlay E8 Sport True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.4
Sony Linkbuds TWS Bluetooth Kulaklık
Sony Linkbuds TWS Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
7.9
Anker R100 Tam Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Anker R100 Tam Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
9.1
Bang & Olufsen EQ Tam Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Bang & Olufsen EQ Tam Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.3
JBL Live Pro Plus Kablosuz TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
JBL Live Pro Plus Kablosuz TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
7.4
JBL Tune 130NC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
JBL Tune 130NC TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.