Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık

skor
8.9

Kulaklik.com Değerlendirmesi

Tasarım10
Malzeme Kalitesi10
Konfor9
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi9
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi8

Fiyatı

Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık
Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık
DEMO SES KAYDI
NaN:NaN0

Dinlediğiniz kayıt, insan kulağı şeklinde dizayn edilen profesyonel bir mikrofon ile kayda alınmıştır. Paylaştığımız her kaydı aynı cihaz ve playlist ile kaydediyor, böylelikle sizlere iki cihaz arasındaki ses karakteri farkını duyabilme imkanı sağlıyoruz. Kulaklıklarınızı takmayı unutmayın!

Genel Değerlendirme

Bang & Olufsen, tasarım, malzeme kalitesi ve otantik ses karakteri dendiğinde, akla gelen ilk marka. Firma, aslında oldukça eski, Peter Bang ve Svend Olufsen tarafından, neredeyse bir asır önce kurulmuş, bir Danimarka markası.

 

Marka, ürünlerinde tasarımı her zaman ön planda tutmuş; aluminyum, deri ve ahşap kullanmayı seven, gerçekten premium sınıfı temsil eden bir konumda.

ArtılarıÜstün Malzeme KalitesiGöz Alıcı TasarımHafif Ve KonforluÜstün Ses KalitesiUsb-CAptx LL
EksileriBatarya Ömrü, Tatmin Edici DeğilGördüğümüz En İyi Anc Performansları Arasında Yer Almıyor
skor
10
KULAKLIK.COMTasarım

Bang & Olufsen ürünleri, tasarım kriterinde, tam puan almak için yaratılmış ürünler.

 

Sunum

 

 Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık, premium bir sunum ile, kaliteli bir kutu içerisinde bizi karşılıyor.

 

Kutunun İçinden Çıkanlar:

·       Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık

·         USB-C’den, USB-A’ya Şarj Kablosu

·         3.5mm’den, 3.5mm’ye Ses Kablosu

·         Kullanım Kılavuzu

·         Kumaş Kılıf

·         Uçak Adaptörü

 

Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık, tasarımsal açıdan sahip olduğu yumuşak hatları, göz alıcı renkleri ve deri üzeri dikiş izleri gibi, kalite kokan ince detayları ile, özel bir model.

 

Kabinlerin dış yüzeyi, parlak, açı değiştirdikçe, gök kuşağı gibi farklı renklerde yansıma yapan, fırçalanmış aluminyum kaplı bir yüzey.

 

Sağ kabin aslında aynı zamanda bir dokunmatik yüzey alanı. Bu alanı kullanarak, Ses açma-kısma, şarkı değiştirme, durdurma-oynatma gibi bir çok işlem yapabiliyorsunuz.

 

Şarj portunda USB-C görüyor olmak, tabii, ayrıca sevindirici noktalardan bir tanesi.

skor
10
KULAKLIK.COMMalzeme Kalitesi

 Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık, aluminyum, kuzu derisi, plastik ve kumaş kullanılarak üretilmiş, premium bir kulaklık. Aluminyum, markanın kullanmayı çok sevdiği, hafif olduğu kadar da dayanıklı bir metal olduğu için, oldukça mantıklı bir matertal.

 

Kulaklığın yüksekliğini ayarlarken, ürün üzerinde elinizi gezdirirken, düğmelere basarken, açıkçası her saniye, 10 üzerinden 10 puanlık kaliteyi, avcunuzun içi içerisinde hissedebiliyor olmak, oldukça tatmin edici.

skor
9
KULAKLIK.COMKonfor

285 Gram ağırlık, bu hacme sahip bir kulaklık için, oldukça hafif sayılabilecek bir değer. Simetrik, yumuşak, yuvarlak tasarımlı Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık, ağırlığı çok iyi dağıtan, kafada herhangi bir rahatsız edici basınç noktası oluşturmayan, oldukça konforlu bir kulaklık.

 

2 nokta konuşulabilir sadece:

 

1.       Olumlu mu, olumsuz mu kendiniz karar vermelisiniz; deri yastıklar yumuşacık ve çok kaliteli hissettiriyor fakat, sıcak havalarda terleme yapan bir malzeme.

 

2.       Kafa bandında, destek olarak tercih edilen malzemenin sert kumaş yerine, sünger yada deri olmasını tercih ederdik.

 

 

skor
8
KULAKLIK.COMGünlük Kullanım

 Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık, çok kullanışlı, modern arayüze sahip bir mobil uygulama desteği, USB-C, ANC ve Şeffaflık Modu, kaliteli mikrofonlar ve daha bir çok özelliği, beraberinde barındıran bir kulaklık.

 

Bu aslında, modelin günlük kullanımınızda karşılaşabileceğiniz her türlü senaryonun altından kalkabilecek, oldukça donanımlı bir model olduğunu ispatlayan bir durum.

 

9 Puan vermemizi engelleyen 2 şey ise, ANC (Aktif Gürültü Engelleme) performansının, yeterli düzeyde olasada, bir kara delik düzeyinde, tepe noktada bulunmaması ve batarya ömrünün, 25 saat ile, pek standard bir düzeyde olması. Çok daha iyi değerler gördüğümüz bir dönemdeyiz.

skor
9
KULAKLIK.COMMikrofon Kalitesi

Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklıkğın mikrofonları, her açıdan tatmin edici; yüksek çözünürlüklü, berrak ve detaylı bir şekilde sesinizi yakalayabiliyor.

 

Toplantılarınızda, aramalarınızda ve karşılıklı her iletişiminizde, bu kulaklığın mikrofonlarına güvenebilir, karşı tarafı memnun edebilirsiniz.

skor
8
KULAKLIK.COMBağlantı Kalitesi

Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık, Bluetooth 4.2 altyapısı dahilinde; SBC, AAC ve AptX LL desteği ile geliyor. AptX LL, burada görmekten çok memnuniyet duyduğumuz bir codec.

 

Bu codec sayesinde, video izlerken veya oyun oynarken, Qualcomm’un ultra düşük gecikmeli kablosuz aktarım teknolojisinden faydalanarak, herhangi bir gecikme yaşamadan, medya tüketiminize, sanki bir kablolu bağlantı kullanıyormuş gibi devam edebilirsiniz.

skor
8
KULAKLIK.COMSes Kalitesi

Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık, dengeli, sub basslarda bir miktar aksan gördüğümüz, vokalleri önde, üst frekansları enerjik ve orta boyutlarda bir sahne yapısı kurabilen bir kulaklık.

 

Bang & Olufsen ürünlerinde bizim tecrübemiz; mid basslardan çok, sub bassları öne çıkartarak, daha derin, ve vokalleri daha ayrıştırılmış bir sunum ortaya çıkarmayı seviyor olmaları.

 

Üst frekanslar, herhangi bir sibilans yaklaşımından veya keskinlikten uzak, geri planda olmayan fakat çok da gereksiz çınlamalara girmeyen, detaylı bir sunuma sahip.

 

H9’un ses yüksekliği, bir çok kullanıcıyı tatmin etmeyebilir. Model, kablolu kullanımda, iyi bir amfi ile birlikte bu anlamda çok daha canlı, çok daha dinamik ve yüksek sesli bir karaktere bürünebiliyor.

 

Uygulamayı kullanarak, kulaklığın tonal karakterini, modern EQ arayüzü sayesinde şekilden şekile sokabiliyor, sevdiğiniz renklere büründürebiliyorsunuz. Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık, EQ ayarlarına olumlu tepki veren sürücülere ev sahipliği yapan bir kulaklık.

 

Teknik Performans açısından; Sennheiser Momentum 3 ANC Kulak Üstü kulaklık, Bowers Wilkins PX7 gibi modellere kıyasla özellikle, çözünürlük, sahne genişliği ve enstrüman ayrımı gibi parametrelerde daha geride bulduğumuz, yinede, bir üst düzey kulaklığa göre, her açıdan genel tüketiciyi fazlasıyla memnun edebilecek, başarılı bir kulaklık Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık.

 

Bang & Olufsen, geçtiğimiz günlerde yeni HX modelini tanıttı. Bu model, Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık. Jenerasyonun üstüne koyduğu özelliklerle, dikkatimizi çekti. Hep birlikte inceleyeceğimiz modeller arasında yerini koruyor.

İnceleme Videosu

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Kulaklık TipiKulak Üstü
Akustik PrensibiArkası Kapalı
Bluetooth VersiyonV4.2
Desteklenen CodeclerSBC, AAC, Aptx LL, CVC
ANCVar
Aynı Anda Birden Fazla Cihaza BağlanabilmeVar
SensörlerYakınlık Sensörü, Dokunmatik Sensörü
NFCYok
Pasif KullanımVar
Sürücü TipiDinamik Sürücü
Sürücü Çapı 40mm
Diyafram MalzemesiAluminyum
Empedans24 Ohm
Hassasiyet93 dB SPL/mW
MikrofonVar
Kablo YapısıÇıkarılabilir ve Düz
Kablo Uzunluğu1.2 m
Kablo Giriş Ucu3.5 mm
Kablo Çıkış Ucu3.5mm
Batarya Ömrü25 Saat
Batarya Şarj Süresi3 Saat
Boyutlar197 x 200 x 52 mm
USB StandardıUSB-C
Frekans Aralığı20 Hz - 22.000 Hz
Ağırlık285 Gram
Kablosuz ŞarjYok
Suya DayanıklılıkYok

Karşılaştırmalar

  • Puanı
  • Kulaklık
  • Demo Kaydı
skor
8.9
Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık
Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.3
Beats Powerbeats Pro TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Beats Powerbeats Pro TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.6
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.1
KEF Mu3 True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
KEF Mu3 True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
9.1
Sony WH-1000XM4 Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık
Sony WH-1000XM4 Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.7
Klipsch T5 II True Wireless Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Klipsch T5 II True Wireless Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.