Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Edifier W220T TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

skor
8

Kulaklik.com Değerlendirmesi

Tasarım8
Malzeme Kalitesi8
Konfor9
İzolasyon7
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi8

Fiyatı

Edifier W220T TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Edifier W220T TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Genel Değerlendirme

Selam, bugün elimizde bir sürü EDİFİER Kulaklıkları ve hoparlörleri bulunuyor. Önümüzdeki süreçte bol bol Edifier kulaklıklarını inceleyeceğiz. Özellikle incelemesini istediğiniz kulaklıklar var ise lütfen bizlere iletin. Edifier kulaklıklar arasında ilk inceleyeceğimiz model W220T Modeli oluyor. Bluetooth kulaklıklar arasında alışılmış AirPods Pro çizgilerine sahip W220T kablosuz kulaklık oldukça ergonomik. Bu arada incelemesini yaptığımız kulaklıkların yazısını yazarken de kullanıyoruz. Bu da bizlere daha objektif bir şekilde görüşlerimizi sizlere aktarmamızı sağlıyor. Kulaklığı genel anlamıyla yeterli bir performansa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Silikonsuz bir model olan Edifier W220T modeli AirPods 3. Nesille kıyasladığımız zaman kulak tutuşu çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Hadi tasarımla başlayalım.

ArtılarıKaliteli Ses ve MikrofonAşırı KonforluŞık TasarımGüncel ve Kaliteli Bağlantı
EksileriKasası Kolay Çizilebilir
skor
8
KULAKLIK.COMTasarım

Edifier W220T Bluetooth kablosuz kulaklığın 2 Adet renk çeşidi bulunuyor. Bunlar; Siyah ve Beyaz Renkler. Bizim elimizde Beyaz rengi var. Edifier W220T modelinin kutu içeriğinde ise;

 

-       Edifier W220T Kablosuz Bluetooth Kulaklıklar

-       1 Adet Type-C – USB-A Şarj Kablosuz

-       Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi Çıkıyor.

 

Bu arada ürüne 2 Yıl Garantili olarak ulaşabiliyorsunuz. Kulaklığı elimize aldığımız zaman oldukça minimal bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle AirPods 3.Nesle benzer bir tasarıma sahip olmasının yanında kutu tasarımında Edifier kendini belli ediyor ve kapağın hemen üstüne gri bir şekilde Edifier Logosu konulmuş. Kulaklıları elimize aldığımızda silikonsuz kulaklıkların tasarımı çok hoşumuza gitti. Aynı AirPods’larda olduğu gibi dokunmatik panel aynı yere konulmuş. Dokunmatik yüzeyin hemen üstünde ENC mikrofonlar bize şık bir bakış atıyor.

 

skor
8
KULAKLIK.COMMalzeme Kalitesi

Arkadaşlar kulaklıklar oldukça hafif bir tasarıma sahip diyebiliriz. Malzeme yapısı sert kaliteli bir plastik yapıdan oluşturulmuş. Kulaklığın %90’ı bu yapıda. Kulaklığın dış yüzeyinin kolay kolay çizilmeyeceğini düşünüyoruz. Tabi bu sizin nasıl kullandığınıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilmekte. Özellikle beyaz rengini kullanmanızda fayda olacaktır. Çünkü siyah ve parlak bir yüzeyde kılcal çizikler kendini çok belli edecektir. Ambalajında kullanılan malzeme de oldukça sağlam diyebiliriz. Kulaklık gayet korunaklı bir şekilde size geliyor. Bu önemli bir detaydı.

skor
9
KULAKLIK.COMKonfor

Konfora 9 vermemizin sebebi oldukça rahat ve sabit durabiliyor olması. AirPods’lardan daha konforlu bir deneyim sunduğunu savunuyoruz. Uzun süreli kullanımlarım sonucu en ufak bir rahatsızlık duymadım oldukça ferah ve sağlam bir şekilde durduklarını söyleyebiliriz.

skor
7
KULAKLIK.COMİzolasyon

İzolasyon tarafında ise Edifier bluetooth kulaklık modeli W220T beklemeyeceğiniz bir performans aldığımızı söyleyelim. Kulaklık her ne kadar silikonsuz bir model olsa da çoğu silikonlu modelden daha iyi bir pasif izolasyon sağlıyor diyebiliriz.

skor
8
KULAKLIK.COMGünlük Kullanım

IP54 Sertifikası sayesinde yağmurlu havalarda kullanımı oldukça rahat. Kulaklığın 24 saatlik bir pil ömrü var. Kulaklıkların kendisi 6, kutusuyla beraber 18 saatlik bir şarj desteği sağlamakta. Ayrıca 10 dakikalık bir hızlı şarjla 1 saatlik bir şarj ömrü elde edebiliyorsunuz. Oyun Modu gibi güzel özellikleri olması hoş bir detay.

skor
8
KULAKLIK.COMMikrofon Kalitesi

Edifier W220T Bluetooth Kulaklık, gayet iyi bir mikrofon kalitesine sahip. Karşı taraf net bir şekilde sizin sesinizi duyabiliyor. ENC performansı da gayet yeterli.

skor
8
KULAKLIK.COMBağlantı Kalitesi

Kulaklığı bağlamak için kutunun arkasındaki bütana basılı tutuyoruz ve saniyeler içerisinde Bluetooth Menüsünden seçerek kulaklığı hızlıca bağlayabiliyoruz. Bluetooth sürümü 5.3 ve en güncel sürüm. Bağlantıda herhangi bir kopukluk yaşamadığımızı da belirtelim.

skor
8
KULAKLIK.COMSes Kalitesi

Gayet dengeli bir sesi olduğunu söylemek doğru bir yorum olacak. Tonal karakter açışından tizler daha ön planda diyebiliriz ama farkı anlamak o kadar kolay olmayacaktır. Genel anlamıyla sesi yükselebiliyor. Yükseldikçe sesinde herhangi bir bozulma olmuyor. Gayet verimli bir deneyim yaşadığımızı söyleyebiliriz.

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Kulaklık TipiKulak İçi (TWS)
Akustik PrensibiArkası Kapalı
ANCYok
Sürücü TipiDinamik Sürücü
MikrofonVar
Batarya Ömrü24 Saat
Batarya Şarj Süresi2 Saat
USB StandardıUSB-C
Suya DayanıklılıkIP54 Sertifikası
Bluetooth VersiyonV5.3

Karşılaştırmalar

  • Puanı
  • Kulaklık
  • Demo Kaydı
skor
8
Edifier W220T TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Edifier W220T TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Henüz demo ses kaydı eklenmedi.
skor
8.8
Sennheiser IE 800 S High End Kulakiçi Kulaklık
Sennheiser IE 800 S High End Kulakiçi Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.4
Sennheiser IE80 S Kulak İçi Kulaklık İncelemesi
Sennheiser IE80 S Kulak İçi Kulaklık İncelemesi
NaN:NaN0
skor
8.2
Astell&Kern Diana Kulak İçi Hi-Fi Monitör Kulaklık İncelemesi
Astell&Kern Diana Kulak İçi Hi-Fi Monitör Kulaklık İncelemesi
NaN:NaN0
skor
8.2
Klipsch T5M Kulakiçi Kablolu Kulaklık İncelemesi
Klipsch T5M Kulakiçi Kablolu Kulaklık İncelemesi
NaN:NaN0
skor
8.4
Sennheiser CX Sport Kulakiçi Bluetooth Kulaklık İncelemesi
Sennheiser CX Sport Kulakiçi Bluetooth Kulaklık İncelemesi
NaN:NaN0

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.