Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Haylou T15 GAMİNG Bluetooth Kulaklık

skor
7.3

Kutay KILIÇ Değerlendirmesi

Tasarım6
Malzeme Kalitesi7
Konfor8
İzolasyon7
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi9
Ses Kalitesi6
Oyun Performansı8
DEMO SES KAYDI
NaN:NaN0

Dinlediğiniz kayıt, insan kulağı şeklinde dizayn edilen profesyonel bir mikrofon ile kayda alınmıştır. Paylaştığımız her kaydı aynı cihaz ve playlist ile kaydediyor, böylelikle sizlere iki cihaz arasındaki ses karakteri farkını duyabilme imkanı sağlıyoruz. Kulaklıklarınızı takmayı unutmayın!

Genel Değerlendirme

Merhaba arkadaşlar öncelikle bu güzel kulaklığı 2 senedir kullanan biri olarak yorum yapıyorum. Fiyat performans olarak oldukça başarılı. Kutu kapalı ve jelatinli şekilde elime ulaşmıştı. Faturası ve garanti belgesi içindeydi. Yedek kulaklık slikonları ve şarj ara kablosu yine kutudaydı. Müzik ve videolarda ses çok çok iyi beklentimin de üstünde. Arama yaptım karşı taraf kulaklık varmış gibi değil dedi. Ben genelde oyun oynarken ve dışarıda müzik dinlerken kablo dolanmasından nefret ettiğim için tercih ettim ama tercih sebebiniz ne olursa olsun bence ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ses kalitesi olarak bas ve tiz oranı güzel ses seviyesi oldukça yüksek, piyasadaki diğer ürünleri ikiye katlar. Oyun oynayanlar için şöyle söyleyeyim bir kablolu kulaklık etmez özellikle profesyonel oynayanlar için oyun modu aktif olduğu zaman yarım sn altında ses gecikmesi oluyor bu durum biraz canınızı sıkabilir. Bluetooth kulaklıklarda bu durum normaldir. Cihazın kapağı biraz özensiz olmuş emanet gibi duruyor kırılma olasılığı yüksek ama dikkatli kullanıldıktan sonra bir sorun yaratmayacaktır. Alacak arkadaşlar bu durumu göze alarak alışveriş yapsın Ben ürünü oldukça başarılı buldum alacak arkadaşlara tavsiye ederim piyasadaki çoğu ürünü ikiye katlar o derece iyi. Oyun için kullanan arkadaşlar canınızı hiç sıkmayın piyasadaki diğer cihazlardan kat kat iyi. Kulaklığın bir avantajı da 2200 mAh bir bataryaya sahip olması. Bu sayede ben kulaklığımı her gün 1-3 saat arası kullanmama rağmen bir ayın sonunda tekrar şarj ediyordum. Yani şarj konusundan da mükemmel bir kulaklık.

ArtılarıBass ve tizleri mükemmel, üstelik 2200 mAh bir bataryaya sahip olması da artılarından biri
EksileriKapağı biraz kırılgan duruyor ama bu müzik zevkinizi bozmaz
skor
6
KULAKLIK.COMTasarım

Tasarım yönünden kulaklık bir harika diğer kulaklıklara bakarak biraz büyük ama içinde 2200 mAh batarya bulunduruyor o kadar da olur yani. Onun haricinde USB kısmında bir kapakçık bulunuyor ve bu da tozlanmasini önlüyor

skor
7
KULAKLIK.COMMalzeme Kalitesi

Malzeme kalitesi yönünden güzel ve sağlam kulaklık. Yani yere düşme durumunda kırılıp dağılacak bir ürün değil. Bunu göz önünde bulundurarak alabilirsiniz.

skor
8
KULAKLIK.COMKonfor

Kulaklık rahat ve kulakta da bir süre durunca ağrı yapmıyor. Bazı kulaklıklar vardır kulakta durdukça biraz ağrıya sebep olur ama Haylou t15 öyle değil kulağınızda var olduğunu bile anlamayacaksınız.

skor
7
KULAKLIK.COMİzolasyon

İzolasyon yönünden gayet güzel ve kullanışlı bir ürün. Kulakta görünümü olsun, duruşu olsun rahatsız hadi etmeyecek bir ürün.

skor
8
KULAKLIK.COMGünlük Kullanım

Kulaklık günlük kullanım için de birebirdir. Rahat oluşu ve dışa ses vermemesi de avantajlarından biridir. Günlük ne yapacağınıza göre kulaklık size her konuda yardımcı olur. Gerek müzik dinleme, gerek video izleme vs. Bir kulak içi kulaklıktan beklenen performandan da fazlasını yapıyor emin olun

skor
7
KULAKLIK.COMMikrofon Kalitesi

Mikrofonu kalitesi de güzel karşı tarafa kulaklıkla konuşuyorum denemeniz anlamaz bile. Gürültülü bir ortamda, dışarıda, sokakta yada evde nerede olursanız olun karşınızdaki kişiyle rahatlıkla konuşabilirsiniz.

skor
9
KULAKLIK.COMBağlantı Kalitesi

Bağlantısı yönünden de kesinlikle sorun yaşamayacağınız bir kulaklık, Bluetooth 5.0 kullanıldığı için dediğim gibi çok fazla sorun da yaşatmaz size

skor
6
KULAKLIK.COMSes Kalitesi

Ses kalitesi kesinlikle çok iyi dinlediğiniz şarkının hakkını veren bir kulaklık. Gerek basslar olsun gerek tizler, dinlediğiniz şarkıya yada izlediğiniz videoya göre fazlasıyla hissettiren bir kulaklık.

skor
8
KULAKLIK.COMOyun Performansı

Ürün zaten adında da geçtiği üzere "Haylou T15 gaming kulaklık" olduğu için oyun performansı diğer kablosuz kulaklıklara bakarak daha da üstün bir performans sağlar. Oyunlarda ses kasmak önemlidir tabiki ve sadece yarım saniyelik bir gecikme ile oyununuzu kusursuzca oynayabilirsiniz. Saatlerce oynadığınız oyunlarda keyfini sonuna kadar çıkaracağınıza eminim.

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Kulaklık TipiKulak İçi (TWS)
Akustik PrensibiArkası Kapalı
Bluetooth VersiyonV5.0
ANCYok
Sürücü TipiDinamik Sürücü
MikrofonVar
USB StandardıUSB-C
Kablosuz ŞarjYok
Suya DayanıklılıkYok

Karşılaştırmalar

  • Puanı
  • Kulaklık
  • Demo Kaydı
skor
7.3
Haylou T15 GAMİNG Bluetooth Kulaklık
Haylou T15 GAMİNG Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.7
Bang & Olufsen BeoPlay H4 2nd Gen Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık İncelemesi
Bang & Olufsen BeoPlay H4 2nd Gen Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık İncelemesi
NaN:NaN0
skor
8.6
JBL Club 950NC Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık İncelemesi
JBL Club 950NC Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık İncelemesi
NaN:NaN0
skor
8.9
Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren Edition Bluetooth Kulaklık İncelemesi
Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren Edition Bluetooth Kulaklık İncelemesi
NaN:NaN0
skor
8.1
Sennheiser CX 400BT True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İncelemesi
Sennheiser CX 400BT True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İncelemesi
NaN:NaN0
skor
7.9
Marshall Minor II BT Kulak İçi Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık İncelemesi
Marshall Minor II BT Kulak İçi Mikrofonlu Bluetooth Kulaklık İncelemesi
NaN:NaN0

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.