Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Earfun Air Pro 2 TWS Kablosuz Anc Kulak İçi Kulaklık

Kulaklik.com Değerlendirmesi
skor
7.6

Tasarım8
Malzeme Kalitesi7
Konfor7
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi8

Test Edenler Kulübü Değerlendirmesi
skor
7.7

Tasarım7.6
Malzeme Kalitesi7.1
Konfor7
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi7.4
Bağlantı Kalitesi8.9
Ses Kalitesi7.6
İzolasyon8.1

Fiyatı

Earfun Air Pro 2 TWS Kablosuz Anc Kulak İçi Kulaklık
Earfun Air Pro 2 TWS Kablosuz Anc Kulak İçi Kulaklık
Mağaza Kulaklık Logo
1,999 TL
Mağaza Kulaklık Logo
DEMO SES KAYDI
NaN:NaN0

Dinlediğiniz kayıt, insan kulağı şeklinde dizayn edilen profesyonel bir mikrofon ile kayda alınmıştır. Paylaştığımız her kaydı aynı cihaz ve playlist ile kaydediyor, böylelikle sizlere iki cihaz arasındaki ses karakteri farkını duyabilme imkanı sağlıyoruz. Kulaklıklarınızı takmayı unutmayın!

Genel Değerlendirme

Earfun, henüz yepyeni fakat sesini tüm müzikseverlere duyurmayı başarmış, fiyat / performans odaklı ürünler üreten bir ses teknolojileri firması.

 

Marka, son bir kaç yılda satış rekorları kıran TWS, yani tam kablosuz kulak içi kulaklıklar kategorisi dahilinde bir çok ödül toplayan modele sahip.

 

Air serisi, firmanın ses kalitesi ve ANC (Aktif gürültü engelleme) performansı açısından en başarılı modellerinden biri olan, Air Pro 2, Air Pro ve Air’I barındırıyor.

 

Air, konfor açısından daha başarılı bulduğumuz bir model olsada; EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık özellikle ANC (Aktif Gürültü Engelleme) özelliğiyle fark yaratan bir amiral gemisi.

 

Hadi yakından bakalım!

ArtılarıTam Bir Fiyat / Performans CanavarıEğlenceli, Enerjik SunumFiyatına Oranla, Kaliteli Ses Sunan SürücülerAnc Özelliği VarBatarya Süresi Ve Hızlı Şarj Desteğinin Yanında, Kablosuz Şarj Özelliği MevcutUsb-CDokunmatik Ve Yakınlık Sensörüne SahipIpx5 Suya Karşı Dayanıklılık
EksileriHer Kulak İçin(Özellikle Küçük Olanlar), Konforlu OlmayabilirBu Fiyatta, Başka Bir Eksiği Yok
skor
8
KULAKLIK.COMTasarım

EarFun Air Pro 2, sade ve kaliteli bir sunum ile kutusunun içinden çıkıyor.

 

Kutunun İçinden Çıkanlar:

 

·       EarFun Air Pro 2 TWS Kulak içi Anc Bluetooth Kulaklık

·       Temizlik Çubuğu

·       Kullanıcı Kılavuzu

·       USB-C’den, USB-A’ya Şarj Kablosu

·       6 Farklı Boyutta Yedek Slikon Uç

 

Kulaklığın gövdesi, Airpods Pro’ya benzer şekilde aşağı doğru uzayan bir yapıya ve keskin olmayan hatlara sahip.

 

Pazarda, bu yapıya benzer bir çok TWS kulaklık görebilmek mümkün.

 

Kabinin sırt kısmı, dış yüzeyi parlak siyah yapıdayken, iç kısımda kalan alan mat bir görünüşe ve daha az kaygan bir dokuya sahip.

 

Gövdenin uzun kısmında yatay bir şekilde yer alan Earfun yazısı, her iki kulaklıkta da kendini gösteriyor.

 

İç kısımda, yine farklı mikrofon delikleri, yakınlık sensörü, şarj manyetiği bölgeleri konumlanıyor.

 

Çoğu TWS’de ki gibi, ses kanalı pek uzun olmayan EarFun Air Pro 2 TWS Kulak içi Anc Bluetooth Kulaklıkğın silikon uçları; oval şeklinde tasarlanmış bu bölgeye oturuyor.

 

Şarj kabı, basık fakat geniş hacimli, kulaklıkların içeride yatay şekilde konumlandırıldığı bir dizayn anlayışına sahip.

 

Bu kabı USB-C girişi üzerinden veya kablosuz olarak şarj edebilmek mümkün.

skor
7
KULAKLIK.COMMalzeme Kalitesi

 EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık, gövde malzeme kalitesi ve şarj kutusu malzeme kalitesi olarak 2 aşamada ele alınabilir.

 

Kısaca, gövde malzeme kalitesi, fiyat etiketine oranla gayet iyi bir sertliğe, pürüzsüz bir hissiyata ve sağlamlığa sahipken, şarj kutusu öne çıkabilecek bir kalite’de üretilmemiş.

 

Özellikle menteşe kısmı, sert düşüş sonrası zarar alabilecek, zayıf bir yapıda. Fakat tekrarlamak gerek; fiyat etiketi göz önünde bulundurulduğunda, şikayet etmek zor.

skor
7
KULAKLIK.COMKonfor

; EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık, konfor kriteri söz konusu olduğunda, geniş hacimli sürücü haznesi ile bazı kullanıcıların ergonimisine tam uyumlu olurken, özellikle küçük kulak içi alana sahip müzikseverlerin rahatsız olduklarını belirtebildikleri bir kulaklık.

 

Bu anlamda, bu modelin konforlu veya konforsuz olması; tamamen siz kullanıcıların ergonomisi ile eşleşmesi sonucu; karar verilecek bir olgu.

 

Biz, kulaklık.com ekibi olarak, kardeşi Air’I,; EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık’dan daha konforlu bulduğumuzu söyleyebiliriz.

skor
8
KULAKLIK.COMGünlük Kullanım

Ülkemizde fiyat etiketleri kura bağlı olarak değişkenlik gösterebilsede; şuan için 500-1000 lira arası satılan bir üründe bu kadar fazla teknolojik özellik görmek, etkileyici.

 

İş gören bir aktif gürültü engelleme sistemi, şeffaflık modu, 6 mikrofonlu yapı, titanium diyafram sürücü, 34 saat batarya ömrü, hızlı şarj, IPX5, yakınlık sensörü, dokunmatik sensörü, USB-C ve kablosuz şarj özellikleri, kulaklığın günlük kullanım kriterine yönelik değerlendirmesi açısından kendi adına konuşuyorlar.

skor
7
KULAKLIK.COMMikrofon Kalitesi

EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık, 6 adet mikrofona sahip.

 

Mikrofonların performansını kendiniz de dinleyebilmek için youtube videomuzu ziyaret edebilir, kulaklığı satın aldıktan sonra yaşacağınız deneyime önceden ulaşabilirsiniz.

 

Bizce, fiyatına göre yeterli çözünürlükte çalışan bir mikrofon sistemi.

skor
8
KULAKLIK.COMBağlantı Kalitesi

EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık  ilginç bir şekilde sadece AAC ve SBC codeclerini destekliyor. 500-1000 lira arası fiyat etiketine sahip bir model için normalde bunu yadırgamazdık, fakat markanın daha uygun fiyata satılan bazı modelleri Qualcomm AptX desteğine sahipken, amiral gemisi bir modelde bu üstün codecler ile aktarım yapamıyor olmak üzücü.

Earfun Kablosuz Kulaklık İncelemeleri

Birbirinden güzel Earfun kulaklıkların incelemelerine değerlendirmelerine ve ses testlerine buradan ulaşabilirsin

 

Yine de, Bluetooth 5.2 altyapısında bağlantı kuran EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık, saf bağlantı kalitesi ve hızı açısından oldukça iyi bir performans sergiliyor. Burada tercih edilen bağlantı çipi, oldukça stabil çalışıyor.

 

Benzer şekilde, film ve video izlerken, dudak – ses uyuşmazlığı yaşamayacağınızı da belirtmek isteriz.

skor
8
KULAKLIK.COMSes Kalitesi

EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık, orta – üst frekanslarda varlığını arttırmaya çalışan, bu yüzden kulağa şeffaf, temiz ve ferah gelen; fiyatına göre yüksek çözünürlüklü ve detaylı ses üretibilen sürücülerle donatılmış bir kulaklık.

 

Tonal karakteri, özellikle kadın vokaller ve ince yapılı enstrümanların önde olduğu; fakat bunun yanında özellikle sub – basslara katılan aksanla birlikte, gövdeli çalan, elektronik parçalar dinlemenin keyifli olacağı; müzikal ve canlı bir yapıda.

 

Genel ses kalitesi ve teknik performans açısından, EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık; tam bir fiyat / performans canavarı.

 

Eğer daha küçük yapıda bir kulağınız var ve daha ferah karakterli kulaklıklardan hoşlanıyorsanız Free Pro’yu, ANC özelliği olması sizin pek ilginizi çekmiyorsa da, Air’ı tercih etmeyi de düşünebilirsiniz.

Ürünü İnceleyenlerin Yorumları

Tasarım
Tasarımı standart tws piyasasındaki kulaklıklar gibi alışılmadık bir durum yok
Malzeme Kalitesi
Malzememiz plastik benim kulağıma uzun kullanımda ağrı yapmaya başladı
Konfor
Çok uzun süreli kulağınızda bulundurmayacaksanız gayet konforlu bir kulaklık
İzolasyon
Anc ve pasif gürültü engelleme gayet iyi dışardaki seslerin bir kısmını kesebiliyor
Günlük Kullanım
Günlük kullanım için gayet iyi ses kalitesi anc vs
Mikrofon Kalitesi
Normal bir mikrofonu var extreme bir şey beklemeyin ama işinizi görecektir
Bağlantı Kalitesi
5.2 bluetooth sürümü ile bağlantısı gayet stabil. Cihazı Sorunsuz şekilde kullanabiliyorsunuz
Ses Kalitesi
Güzel enerjik bir sesi var güçlendirilmiş baslar ve enerjik tizler herkesin seveceği bir ses karakteri
Oyun Performansı
Günlük kullanım için gayet uygun bir kulaklık ama kulak yapımdan dolayı bana pek konforlu gelmedi Ses kalitesi gayet yeterli enerjik bir sesi var biraz parlak tizler ve derin baslar ile iyi bir ses profili edinilmiş anc yeterli codecler bakımından ise tam bir hayal kırıklığı apt x bile yok.Kutu içeriği yeterli s m l kulaklık uçları bulunuyor kulaklık kutusu yaklaşık 2 saatte kulaklıklar ise 1 saatte sarj oluyor Anc kapalı 7 saat kutu ile beraber 34 saat kullanılabiliyor Anc Açıkken 30 saate düşüyor mikrofonu gayet yeterli extreme performanslar beklemediğiniz sürece.Bluetooth sürümü 5.2 gayet stabil
Tasarım8
Malzeme Kalitesi7
Konfor7
İzolasyon8
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı6
Tasarım
Tasarımı sık bir kulaklik
Malzeme Kalitesi
Kulaklık kutu menteşeleri biraz zayıf
Konfor
Spor yaparken kullanılmaz onun dışında güzel kulaklik
İzolasyon
İzolasyonu çok iyi
Günlük Kullanım
Günlük kullanım için uygundur
Mikrofon Kalitesi
Ben cihazimla ilgili olabilir ama kulaklıkla mikrofon sesim fazla iyi gitmiyor
Bağlantı Kalitesi
Bağlantı hizi çok iyi
Ses Kalitesi
Sesi temiz veriyor
Oyun Performansı
Bazı oyunlarda sesleri geciktiriyor
Tasarım6
Malzeme Kalitesi5
Konfor8
İzolasyon9
Günlük Kullanım7
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi7
Oyun Performansı6
Tasarım
Kutunun da kulaklıkların da tasarımı minimal ve hoş. Kutu boyutu Airpods veya Galaxy buds modellerine göre büyük olsa da taşımakta zorluk çıkarmıyor.
Malzeme Kalitesi
Mevcut fiyat bandına göre kaliteli bir plastik hissiyatı olsa da ne yazık ki menteşesi için aynı şeyi söyleyemiyorum. Dik tuttuğunuzda kapanmasa da gevşek bir menteşesi var. Kulaklıkların ve kutunun plastik kalitesi ise fiyatına göre iyi. Dokunmatik tuşları hassas, bu sayede tıklarken kulağınızın içine baskı olmuyor.
Konfor
Kulaktan çıkacakmış gibi durmuyor ve ağırlık merkezi kulağın içinde kalıyor fakat uzun süreli kullanımlarda kulağımı ağrıtmaya başladı. Konforun herkesin kulak yapısına göre değiştiğini burada hatırlatmak isterim.
İzolasyon
Pasif izolasyonu ve aktif gürültü engellemesi bu kulaklığın en güçlü yanları. Airods Pro'dan sonra gördüğüm en iyi kulak içi gürültü engellemeye sahip. 500TL civarı daha uygun olmasına rağmen Samsung Galaxy Buds Pro'dan ileride.
Günlük Kullanım
Ortalama boyutta ve ağırlıkta bir şarj kutusu var bu yüzden pantolon cebinde kayda değer bir şişkinlik yapıyor. Bu yüzden sürekli cebinizde taşımak istemeyebilirsiniz. Kulağa tutunması gayet iyi ve suya dayanıklılık sertifikasıyla beraber sporda kullanıma uygun.
Mikrofon Kalitesi
Mikrofon çıkıntısı olan bir model olduğundan günlük hayatta sizi üzmeyecek bir mikrofonu var. Buna rağmen Airpods Pro ve Galaxy Buds Pro seviyesinde değil.
Bağlantı Kalitesi
Bluetooth 5.2 prosedürüne sahip olduğundan kesinti-gecikme gibi sıkıntılar yaşamadım. Sadece bir-iki kere kulaklığı kutusuna koymama rağmen kapanmadı ve telefonla bağlı kaldı. Çok büyük bir sorun değil, kutunun kapağını açıp kapattığımda sorun çözüldü.
Ses Kalitesi
Fiyatına göre ortalama bir ses kalitesi olsa da Avrupalı abilerine hala yetişememiş bir model. Ses kalitesini değerlendirirken fiyat bandını da değerlendirmek gerek elbet. Ekolayzır ayarı yapabileceğimiz bir uygulamasının olmaması ise beni üzdü.
Oyun Performansı
Oyun oynamadığım için bu konuda yorum yapamıyorum fakat puanımı gecikme süresinin çok düşük olmasından dolayı 10 veriyorum.
Tasarım9
Malzeme Kalitesi7
Konfor6
İzolasyon9
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi9
Ses Kalitesi7
Oyun Performansı10
Tasarım
EarFun bu modelde 10mm'lik Titanyum kompozit sürücüler kullanmış. Kulaklığın üzerindekilerle beraber farklı boyutlarda 6 set kulak lastiği de geliyor. Bazı kulaklık uçları beni rahatsız etse de, EarFun üzerindekiler gayet iyi ve kulağımı rahatsız etmedi.
Tasarım
EarFun bu modelde 10mm'lik Titanyum kompozit sürücüler kullanmış. Kulaklığın üzerindekilerle beraber farklı boyutlarda 6 set kulak lastiği de geliyor. Bazı kulaklık uçları beni rahatsız etse de, EarFun üzerindekiler gayet iyi ve kulağımı rahatsız etmedi.
Malzeme Kalitesi
Şarj kutusunun kapağı biraz ince yapıda tasarlanış. Bu nedenle fazla hor kullanımı kaldıramayabilir.
Malzeme Kalitesi
Şarj kutusunun kapağı biraz ince yapıda tasarlanış. Bu nedenle fazla hor kullanımı kaldıramayabilir.
Konfor
Bazı kulaklık uçları beni rahatsız etse de, EarFun üzerindekiler gayet iyi ve kulağımı rahatsız etmedi.
Konfor
Bazı kulaklık uçları beni rahatsız etse de, EarFun üzerindekiler gayet iyi ve kulağımı rahatsız etmedi.
İzolasyon
Uygun kulak uçları ile gayet başarılı bir izolasayon sağlamasıyla beraber EarFun, QuietSmart 2.0 olarak adlandırdığı bu ANC teknolojisiyle 40db'e kadar dış ses kesmeyi başarabildiğini söylüyor ve performansı bu sınıf için oldukça yeterli. Fakat tabii ki harikalar beklemeyin, fakat farkı kullandığınızda anlayabiliyorsunuz. Çalışma odamdaki hava filtreleme cihazı oldukça gürültülü. ANC özelliğini aktif ettiğimde neredeyse tamamen gürültüyü kesiyor.
Günlük Kullanım
Günlük kullanımda uzun süre kulağınızda kalsa da rahatsız etmiyor.
Mikrofon Kalitesi
Cihazın üzerindeki mikrofonlar üzerinden çağrıları cevaplayabildiğinizi ve mikrofon performansının hiç fena olmadığını söylemem gerek. Çağrıları cevaplamak için iki kulaklığa birden aynı anda dokunmak çok rahat sayılmaz ama buna da alışıyorsunuz.
Bağlantı Kalitesi
Ürünün Bluetooth 5.2 desteği mevcut. Kutusundan çıkarır çıkarmaz bağlantı başarılı bir biçimde sağlanıyor.
Ses Kalitesi
EarFun bu modelde 10mm'lik Titanyum kompozit sürücüler kullanmış. Air Pro 2'nin EQ desteği olmaması ve ürünün flat EQ'sunu çok beğenmemiş olmam dışında, ürünün tiz ve midlerde başarılı olduğunun, yüksek seslerde distorsiyona düşme eğiliminin düşük olduğunun ve bass doğruluğunun da son derece iyi olduğunu söylemem gerek. Kulak içi bir kulaklıktan beklenebileceği üzere sahnesi oldukça dar. İyi bir müzik keyfi için ayarlar oldukça uğraştırabilir.
Oyun Performansı
Gecikme oldukça düşük. Sınıfı için gayet başarılı.
Tasarım8
Tasarım8
Malzeme Kalitesi8
Malzeme Kalitesi8
Konfor8
Konfor8
İzolasyon8
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı8
Tasarım
Gayet hafif kulaklıklar
Malzeme Kalitesi
Şarz kutusun kapağı 1 tık daha kaliteli olabilirdi
Konfor
Son derece kullakta rahat müzik dinleniliyor
İzolasyon
Ortalamanın 1 tık aşağısında
Günlük Kullanım
Günlük kullanım için bire bir
Mikrofon Kalitesi
Son derece net görüşmeler yapılıyor
Bağlantı Kalitesi
Anında bağlantı oluyor
Ses Kalitesi
Ortalamanın üzerinde
Oyun Performansı
Ürünü 7 günlük deneme şansım oldu ürünün ses kalitesi olsun ses yüksekliği olsun basları olsun ortalamanın üzerindeydi bu 7 günlük deneme sürecimde kulaklığın vermiş olduğu sesden dolayı müzik dinlerken keyif aldım mikrofon kalitesine gelince kulaklıkla yapmış olduğum telefon görüşmeleri son derececede stapildi sesim karşı tarafa net gitti ve aynı şekilde net ses aldım ürünün batarya ömrüne gelince 7 günlük deneme sürecimde 1 defa şarza taktım ve uzun süreli müzik dinleme şansım oldu şarz süresi ortalamanın üzerindeydi kullaklııkla yapmış olduğum uzun yürüyüşlerden dolayı kulaklıklar hiç bir şekilde kulaklarımdan düşme yapmadı çok sabit durdular çağrı çevaplama olsun müzik durdurma atlatma olsun dokunmatik fonksiyonlar oldukça kullanışlıydı parmağımı deydirdim anda foksiyonlar devreye girdi
Tasarım7
Malzeme Kalitesi7
Konfor9
İzolasyon6
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi9
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı4
Tasarım
simsiyah olması ve dışarıdan kaliteli gözükmesi çok hoş bir görüntü sağlıyor.
Malzeme Kalitesi
plastik olmasının yanı sıra gayet sağlamdı sadece kulağımda hissedemiyordum.
Konfor
ara sıra kulağımdan çıktı ve bu konuda sıkıntı yaşadım.
İzolasyon
noise cancelling modu kulaklık kulağımdan çıkmadıkça sıkıntı yaratmadı
Günlük Kullanım
noise cancelling özelliği gün içerisindeki gürültüyü duymamı engelledi ve gayet hoştu.
Mikrofon Kalitesi
fazla net değil kesildiği olmadı ama karşı tarafa bulanık gidiyor.
Bağlantı Kalitesi
hiç kopukluk yaşamadım ve kulaklığı açar açmaz telefonuma bağlandı
Ses Kalitesi
ses yüksekliği konusunda güzeldi ve tiz ayarı gayet yerindeydi
Oyun Performansı
mükemmel ötesi
Tasarım8
Malzeme Kalitesi7
Konfor7
İzolasyon9
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi6
Bağlantı Kalitesi9
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı10
Tasarım
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Malzeme Kalitesi
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Konfor
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
İzolasyon
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Günlük Kullanım
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Mikrofon Kalitesi
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Bağlantı Kalitesi
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Ses Kalitesi
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Oyun Performansı
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Tasarım6
Malzeme Kalitesi7
Konfor2
İzolasyon5
Günlük Kullanım6
Mikrofon Kalitesi6
Bağlantı Kalitesi5
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı5
Tasarım
Çok sade tasarımı var. Biraz daha canlı olabilirdi.
Malzeme Kalitesi
Malzeme kaliteli duruyor. Her hangi bir düşmede sıkıntı yaşanılacağını düşünmüyorum.
Konfor
konfor çok kötü hiç beğenmedim. kulakları çok kötü ağrıtıyor ve kulağa hiç oturmuyor.
İzolasyon
İzolasyon güzel yapılmış. Her hangi bir sıkıntısı yok. çok gürültülü ortamlarda ve yol kenarında durduğunuz zaman araba seslerini de engelliyor.
Günlük Kullanım
Kısa süreli kullanımlar için uygun olabilir. uzun süreli kullanımlarda çok kulak acıtacak bir kulaklık.
Mikrofon Kalitesi
Yeterince iyi.
Bağlantı Kalitesi
Bağlantı çok güzel kulaklıkları yuvasından çıkardığım gibi bağlanıyor.
Ses Kalitesi
Ses kalitesi bana göre dengeli. Bass sesleri çok derin değil daha tok. Tiz sesler kulak tırmalamıyor.
Oyun Performansı
Oyun deneyimim de aynı anda şarkı açtım ve oyun sesleri ile beraber denedim güzeldi.
Tasarım6
Malzeme Kalitesi7
Konfor4
İzolasyon8
Günlük Kullanım5
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı8
Tasarım
Şık bir tasarıma sahip. Kulaklığın ağırlığı da uzun süreli kullanımlarda sorun yaratmıyor.
Malzeme Kalitesi
Ürün fiyat/performans ürünü olmadığı için muadillerine kıyasla daha kaliteli bir malzeme kullanmalarını beklemek pek adil olmazdı. Buna rağmen çok da kötü sayılmaz malzeme kalitesi
Konfor
Kulağı daha küçük olan kullanıcılar için uzun süreli kullanımlarda çok da konforlu sayılmaz
İzolasyon
Bu kulaklığı genelde toplu taşımada kullanan biri olarak en iddialı yönlerinden birinin bu olduğunu düşünüyorum. Dışarıdan herhangi bir kötü geri bildirim almadım. Aynı zamanda dışarıdaki sesleri de duymadım
Günlük Kullanım
Gün içerisinde kulaklık takılıyken telefonu gerçekten cebinizden çıkarmaya bile gerek kalmadan kulaklık üzerinden ses seviyesi kontrolü, arama cevaplama/reddetme, müzik değiştirme işlemlerini kolayca yapabiliyorsunuz. ANC de gerçekten 2,3 katı daha pahalı rakiplerine göre bile oldukça kaliteli
Mikrofon Kalitesi
Telefon görüşmelerinde karşı tarafa sesinizin gitmesi için biraz bağırmanız gerekebiliyor. O yönden biraz geride olduğunu söyleyebilirim
Bağlantı Kalitesi
Bluetooth çekim gücü gerçekten tatmin edici ve herhangi bir kopuklukla karşılaşmadım
Ses Kalitesi
Tüm TWS kulaklıklarda olduğu gibi bu modelde de müzik dinlerken bassları bangır bangır hissetmiyorsunuz. Ama daha sakin daha enstrümental müziklerde pure bir müzik dinleme deneyimi sunuyor. Telefon görüşmelerinde de oldukça kaliteli olduğunu söyleyebilirim
Oyun Performansı
Çok oyun oynayan biri olmasam da deneyimlediğim kadarıyla oyunlarda çok temiz ve şeffaf bir ses deneyimi sunuyor. Çok kaliteli bir hoparlörden oynuyormuşsunuz hissi veriyor
Tasarım9
Malzeme Kalitesi7
Konfor6
İzolasyon10
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi9
Oyun Performansı9
Tasarım
Kulaklıkların tasarımı genel olarak güzel. Dokunmatik paneli gayet hassas ve güzel çalışıyor ancak kulaklıkları dokunmatik panelin etrafından tutup düzeltmeye çalıştığınızda dokunmanızı algılayıp istemediğiniz bir işlem gerçekleştirebilir. Birazcık AirPods Pro'yu andıran bir tasarımı var. Dış kısımda parlak, iç kısımda mat bir yüzey bulunuyor. Dış kısıma uzaktan belli olmayan bir Earfun yazısı konumlandırılmış. İç kısımda şarj manyetiği, yakınlık sensörü bulunuyor. Şarj kutusunun mat yüzeyinin üstüne parlak Earfun yasızı konumlandırılmış. Bu kutu hem type-c hem de kablosuz şarj destekliyor.
Malzeme Kalitesi
Kulaklık ve kutu sert plastikten yapılmış ve gayet hafifler. Kulaklıkların malzeme kalitesini beğendim, premium bir hissiyat veriyor. Kutunun plastiği ve menteşesi düşme anında zarar görebilecek yapıda.
Konfor
Küçük kulak yapısına sahip olanlar için pek rahat olmayabilir. Kulaktan bir süre sonra çıkıyormuş hissiyatı veriyor. Ancak bu his uygun kulak ucunu kullandıktan sonra olmayabilir.
İzolasyon
Gerek aktif gürültü engellemesi gerek pasif gürültü engellemesi gayet güzel çalışıyor ve geçer not alabilecek bir performansa sahip. Ambient modunu beğenmedim.
Günlük Kullanım
Yürüyüş yaparken kullanılabilecek bir kulaklık. Kulaktan bir süre sonra kayboluyormuş hissi veriyor ve gayet rahat.
Mikrofon Kalitesi
Sesiniz karşı tarafa biraz boğuk ve robotik gidiyor ancak etraftaki gürültüleri güzel bir şekilde engelleyip sizin sesinizi ayırmayı başarıyor.
Bağlantı Kalitesi
Çok hızlı bağlantı kurması ve bağlantı kopukluğu yaşamamam nedeniyle gayet güzel bağlantı kalitesine sahip diyebilececeğim bir kulaklık.
Ses Kalitesi
Öncelikle bu ürünün kendi uygulaması veya EQ desteği yok. Ben düz EQ ayarını beğenmedim. Tiz ve midlerde gayet başarılı ancak basslarda arka planda kalan bir ürün olmuş. Ses yüksekliği olarak tatmin edici bir seviyede olup yüksek seslerde bozulma yapmıyor. Sahnesi dar olup bana çok fazla keyif vermedi. Güzel bir ayar ve biraz uğraş ile daha iyi bir performans alınabilir.
Oyun Performansı
Düşük gecikmeye sahip.
Tasarım7
Malzeme Kalitesi7
Konfor6
İzolasyon8
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi9
Ses Kalitesi6
Oyun Performansı7
Tasarım
Kulaklığın sadece tek renk seçeneği bulunuyor, siyah. Bu siyah renk, kulaklığın kutusunda mat, kulaklıklarda ise metalik bir görünüme sahip. Sarj etmek için kullanılan Type-C girişi kutunun arka kısmında bulunuyor. Kulaklığın modeli, şarj kapasitesi gibi gereksiz sayılabilecek bilgiler ise kutunun alt kısmında yer alıyor.
Malzeme Kalitesi
Kutunun sert plastik bir yapısı var. Bu mat yapı siyah mat renk ile birleşince çizilmelere oldukça duyarlı hale geliyor. Kapağı açmak için kullanılan menteşeler oldukça kalitesiz görünüyor. Uzun süreli, hor veya herhangi oluşabilecek kazada hasar alması hatta kırılması oldukça muhtemel.
Konfor
Kulaklıkların orta kısmı diğer kulakiçi kulaklıklara kıyasla oldukça büyük olduğundan kulağınıza tam oturuyor ve koşu, zıplama, eğilme, vs. gibi fiziksel aktivitelerde kulağınızdan düşmemesini sağlıyor. Kulaklığın orta kısmının bu kadar büyük olması kulağı küçük kişilere uzun kullanımlarda rahatsızlık verebilir.
İzolasyon
İzolasyon için 3 adet mod bulunmakta: 1. Noise Cancelling Aktif gürültü azaltma modu birincil sesi iptal etmek için tasarlanmış ikinci bir sesin eklenmesiyle istenmeyen sesi azaltma için kullanılan bir yöntemdir. Kulaklığın kullanmış olduğu gürültü azaltma modu eğer kulaklığı kulağınıza tam oturmuş bir şekilde takarsanız gürültüyü çok büyük ölçüde engelliyor. Bu sayede dinlediğiniz müzikleri yüksek sesli ortamlarda da rahatlıkla dinleyebiliryosunuz. Hatta bazen kulaklığı bir şeyler dinlemek dışında sadece dışarıdaki gürültüyü engellemek için bile kullanabilirsiniz, kulaklık bunu büyük bir ölçüde sağlıyor. 2. Ambient Sound Ortam sesi modu, gürültü engellemenin aksine kulaklık takarken etrafınızda olup bitenleri duymak istediğinizde kullanmak isteyeceğiniz bir moddur. Ancak bu modun etrafınızdaki tüm sesleri duymanızı sağlamadığını unutmayın. 3. Normal Kulaklıkta ki bu modları kullanabilmek veya geçiş yapabilmek için sol kulaklıklığın baş kısmındaki daire şeklindeki alana 2 saniye boyunca basılı tutmanız gerekiyor.
Günlük Kullanım
Günlük kullanım için oldukça pratik. 7 saatlik pil ömrü kutusuyla beraber 34 saate kadar çıkabiliyor. 15-20 dakikalık sarj süresi ise size yaklaşık 2 saat boyunca müzik dinlemenize olanak sağlıyor. Kulaklığın kulaklığınızdan düşmeyen tasarımı günlük spor veya aktivitelerinizde oldukça pratik
Mikrofon Kalitesi
Kulaklıkta sol ve sağ tarafta üçer adet toplamda 6 adet mikrofon bulunmakta. Mikronda kullanılan mikrofon filtresi sesin bir elektronik çıkmasına sebep oluyor fakat diğer kulaklıkların mikrofonlarına kıyasla oldukça başarılı.
Bağlantı Kalitesi
Kulaklığın air detection özelliği kulaklıklardan birini kulağınızdan çıkardığında bunu anlıyor ve medyayı otomatik olarak durduruyor. Eğer tek bir kulaklık ile bir şeyler dinlemek isterseniz kulaklıklardan sadece birini kutudan çıkartmanız gerekiyor. Bluetooth 5.2 özelliğine sahip olan kulaklık, kutusunun kapağını açar açmaz cihazları taramaya ve en hızlı bir şekilde eşleşmiş cihazınıza tekrardan bağlanma şansı sunuyor. Bluetooth modelinin 5.2 olması bir yandan negatif olabilir çünkü bu bluetooth modelini trend cihazlarda daha yeni yeni kullanılmaya başlandı yani eğer 5.2'nin yenilikliklerini kullanmak isterseniz kullanmış olduğunuz cihazında yeni olması gerekiyor. Bu kadar artılarının yanında çoklu cihaz desteğininde bulunmasını bekleyebilirsiniz ama maalesef ki çoklu desteği bu kulaklıkta bulunmamakta.
Ses Kalitesi
Ekolayzer desteği bulunmuyor. Bunun yerine kullanabileceğiniz 2 adet mod bulunmakta bunlardan birisi gürültü engelleme diğeri ise ortam sesi. Gürültü engelleme ile bir medya sesi dinlenildiği zaman sese odaklanma hissi veriyor. Bu durum ise ekolayzer kullanarak duyulabilecek sesleri gürültü engelleme modu ile duyulabileceğiniz anlamına geliyor. Ses kalitesi ise olması gerektiği gibi herhangi bir eksiği ya da fazlalığı bulunmuyor bu durum aslında bir eksiklik yaratıyor çünkü herhangi bir fiyat/performans ürününden bekleneni vermesini isterseniz.
Oyun Performansı
Uygulama ve ekolayzer desteğinin olmaması çeşitli oyunlarda duymak isteyebileceğiniz sesleri duymamanıza sebep olabilir. Bunun dışında gürültü engelleme modu yüksek sesli ortamlarda bile harika bir izolasyon sağlayarak rakiplerinizin seslerine odaklanmanızı sağlıyor.
Tasarım8
Malzeme Kalitesi7
Konfor8
İzolasyon9
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi9
Bağlantı Kalitesi9
Ses Kalitesi7
Oyun Performansı8
Tasarım
Ürün kulak içi ve silikonlu bir yapıda tasarlanmasıyla aslında genel manada hoşuma giden bir tasarıma sahip. Kulağa tam olarak oturmadığından ötürü ufak da olsa tasarımın kötü bir sonucu ile karşılaşmış oldum. Kutu tasarımını ise beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Pil kapasitesine göre fazla büyük bir kutuya sahip olduğunu söylemeliyim ve günlük kullanımda efektif olma özelliğini yitirmesine sebep olan bir durum oluşmuş.
Malzeme Kalitesi
Malzeme kalitesi konusuna değinmek gerekirse; Maalesef benim kulaklıkta en çok hayal kırıklığına uğradığım nokta burası oldu. Kendi fiyat bandındaki kulaklıklar bir yana kendi fiyat bandının çok daha altındaki kulaklıklar ile aynı malzeme kalitesine sahip olduğunu söyleyebilirim. Özellikle kutusunun kalitesine hiç özenilmemiş diyebilirim. Hafif bir plastik ve açıp kaparken kırılacağından bir çok kere korktuğum bir kapağı bulunmakta. Maalesef bu fiyat bandındaki bir kulaklıktan biraz daha fazla kalite bekleyeceğimi söylemeliyim.
Konfor
Kulaklığın konforu gerçekten fiyat performans açısından tatmin edici derecede. Kutu içerisinden birçok boyutta (6 Çift) farklı silikon başlığı çıkıyor ve kulaklığın kulağa tam oturması için gerçekten yapılması gereken her şey yapılmış gözüküyor. Yine de Silikon şeklinden ötürü kulağa %100 biçimde rahat bir şekilde oturmuyor ama genel bazda konforlu bir kullanımı olduğunu söyleyebilirim.
İzolasyon
Ürünün izolasyonu ANC (Active Noise Cancelling) teknolojisi ile de desteklendiğinden gayet başarılıydı ve kulaklığı farklı ortamlarda kullandığımda, kulağıma taktığımdan itibaren dış mekan seslerinden izole olmuş hissedebiliyordum kendimi.
Günlük Kullanım
Günlük kullanımda başarılı olduğunu söylemek mümkün olacaktır. ANC teknolojisi, mikrofonu ve Bluetooth 5.2 özelliği günlük kullanımda ortaya çıkabilecek bilimum problemleri büyük ölçüde azaltmış. Kulaklıkların yanındaki dokunmatik sensörlerin ve yakınlık sensörünün başarılı çalıştığını söyleyebilirim. Kullanımına kısa bir süre içerisinde alışmak mümkün. Fakat maalesef yüksek seslerde dışarıya çok fazla ses vermesi gerçekten bu segment bir kulaklıktan beklenmeyecek bir hata olmuş. Bu durum dışında rahat ve keyifli bir kullanımı genel olarak söylemek mümkün.
Mikrofon Kalitesi
Mikrofon gerçekten belki de kulaklığın en beğendiğim özelliği oldu diyebilirim. Kulaklığı incelemek için aldığımda gerçekten mikrofonu konusunda endişeliydim. Fakat ilk andan itibaren; İç mekan, Dış Mekan, Cadde, Yol, Araç veya Toplu Taşıma içerisinde karşımdaki ile nispeten rahat anlaşmamı sağlayan bir mikrofona sahip. Tabii ki muazzam derecede bir ses aktarmıyor fakat kendi segmentine ve işe yararlılığına bakarsak başarılı olduğunu söyleyebilirim.
Bağlantı Kalitesi
Bağlantı kalitesi gerçekten takdire şâyan diyebilirim. Daha önce kullandığım kulaklıklarda az veya çok da olsa bağlantı problemi yaşamıştım. Bluetooth 5.2'nin kalitesini görebileceğimiz Earfun Air Pro 2'yi farklı cihazlarda kullanmama rağmen asla bağlantı problemi yaşamadım ve cihazlarla bağlantısı gerçekten çok hızlı oldu.
Ses Kalitesi
Ses kalitesi rakiplerine göre iyi sayılabilecek özellikte olsa da benim beklentimi maalesef tam olarak karşılamadı. Bu fiyat bandındaki bir kulaklıktan biraz daha yüksek seslere çıkabilmesi ve daha da önemlisi özellikle müzik dinlerken baslara ve tizlere çok önem veren biri olarak söyleyebilirim ki bas ve tizleri tam olarak hissedemedim.
Oyun Performansı
Kulaklık oyun için üretilmediğinden ve bir kablosuz kulaklık olduğundan dolayı tabii ki oyun oynarken önemli bir durum olarak sayılan ses gecikmeleri yaşandı. Fakat kulaklık bu amaç için üretilmediğinden bu konuda başarılı veya başarısız olduğu ile ilgili bir yorum yapmak pek doğru olmaz.
Tasarım7
Malzeme Kalitesi6
Konfor8
İzolasyon8
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi9
Ses Kalitesi7
Oyun Performansı5
Tasarım
Earfun Air Pro 2 oldukça standart, herhangi bir tasarımsal yönelim gayesi bulundurmayan, yumuşak geçişli orta-alt düzeyde tasarımsal ayrıntıya sahip bir kulaklık olarak karşımıza çıkıyor. Kulaklığın dış yüzeyi parlak ve iç yüzeyi ise mat bir yapıya sahip. Silikon kulaklık uçlarında bulunan kırmızı halka ile kulaklığa sportif bir hava kazandırılmak istenmiş. Kulak Dış yüzeyinin parlak yapısı ve kullanılan materyal sebebiyle ne yazık ki kulaklık tozu, yağı ve kiri resmen emiyor. Şarj kutusunun boyutu ideal ve kulaklıkta olduğu gibi yuvarlak hatlara sahip.
Malzeme Kalitesi
Kulaklığı elinize aldığınızda sizi orta-üst segment malzeme kalitesinde bir ürünün karşıladığını anlayabiliyorsunuz. Bu fiyat bandında beklenenin üzerinde bir iş çıkarmışa benziyor. Ürünün tok hissiyatı, dengeli ağırlık dağılımı ve farklı materyaller arası geçiş bölgelerinin iyi tasarlanmış olması kalite anlamında fiyat bandını göz ününe aldığımızda beni yeterince tatmin etti. Fakat sıra şarj kutusuna gelince ne yazık ki hayal kırıklığına uğradım. Earfun Air Pro 2'nin şarj kutusu adeta piyasadaki giriş seviye TWS kulaklıkları ile benzer yapıda olup kırılmaya ve çizilmeye oldukça müsait. Açıkçası kulaklık ile şarj kutusunun arasındaki bu kalite farkının sebebini anlamak oldukça güç. Ürün IPX5 sertifikasına sahip ve bu sayede spor seanslarınızda terlemeyi dert etmeyeceksiniz ve yağmurlu günlerde de kulaklığınızı kullanabilme imkanınızla Earfun Air Pro 2 sizi yarı yolda bırakmayacak. Yine de yağmur konusunda dikkat etmekte fayda var.
Konfor
Kulaklık rahat ve dengeli bir şekilde kulağa oturuyor fakat belli başlı senaryolarda bazı sorunlar oluşabiliyor. Ürünün tasarımı kulak anatomisinin farklı kullanım senaryolarında nasıl tepki vereceği konusunda bazı eksiklere sahip gibi görünüyor. Örneğin; gülerken, yemek yerken ya da konuşurken kulaklık kulağınızdan çıkabiliyor -özellikle de küçük kulaklarınız varsa-. 6 farklı silikon kulaklık ucundan birini kullanabilirsiniz fakat bu durum uç ile değil de tasarım ile alakalı gibi gözüküyor. Yine de ürünün konforunun iyi seviyede olduğunu söylemek mümkün.
İzolasyon
Earfun Air Pro 2 iyi bir pasif izolasyona sahiptir. Aktif gürültü engelleme özelliği iyi bir iş çıkardı fakat bu özellik açıldığında arka planda ince bir uğultu geliyor. Tiz seslerin çok büyük kısmını ve mide yakın seslerin bir kısmını başarılı şekilde engelledi. Haraketli gürültüleri -araba, motor vb. engellemekte kötü bir performans sergilemedi. Ambiyans modu iyi çalışıyor. Dış sesler kulağa çok yakın geliyor ve sahne oldukça küçük görünüyordu. Bu da ilginç bir deneyimdi. Genel olarak izolasyon iyi iş çıkarıyor.
Günlük Kullanım
Earfun Air Pro 2, günlük kullanımda fiyatına göre güzel bir iş çıkarıyor. Kulaklıklar ANC kapalı iken 7 saat, ANC açıkken ise yaklaşık 6.30 saat kullanım ömrü sunuyor. Şarj kutusu ise 4 kez tam solum yapabiliyor. Bu tam anlamıyla mükemmel pir batarya performansı anlamına geliyor. Kulaklığın sahip olduğu kablosuz ve hızlı şarj özellikleri ve type-c bağlantı seçeneği ile şarj konusunda oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Dokunmatik kontroller, basınca duyarlı sensör ve ANC özellikleri de cihazda yer alan diğer entegre özellikler arasında. Ürün ne yazık herhangi bir uygulama desteğine sahip değil ve kutudan çıktığında bass ağırlıklı ses profiline sahip olduğundan istediğimiz performansı almamız için farklı yollara başvurmamız gerekebiliyor.
Mikrofon Kalitesi
Mikrofon kalitesi bir TWS kulaklığa göre ortalama seviyede. Gürültülü ortamlarda sesinizin anlaşılması zorlaşıp bulanıklaşabiliyor. Sessiz ortamlarda böyle bir problem yoktur ve sesler kabul edilebilir kalitededir. Genel olarak ses karşı tarafa anlaşılır olarak gider ve bu tür bir kulaklıktan beklenebilecek bir performans sergiler.
Bağlantı Kalitesi
Earfun Air Pro 2, Bluetooth 5.2 standardına sahip ve iyi bir bağlantı kalitesi sunuyor. Fakat LDAC ve APTX kodek desteklerinden yoksundur. Sunduğu AAC ve SBC kodekleri yine de iyi performans gösterir. Ne yazık ki çoklu cihaz bağlantı desteğinden yoksundur.
Ses Kalitesi
Earfun Air Pro 2 çok dengeli ve hafif yükseltilmiş basslara sahip bir ses profiline sahiptir fakat herhangi bir özelleştirme yapabileceğimiz bir mobil uygulaması bulunmadığından EQ ayarı konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Basslar oldukça dengeli ve herhangi bir bozulmaya uğramaz ve biraz fazla vurgulanmıştır. Bassların low-mid bölgesinde herhangi bir etkisi yok ve bu oldukça güzel. Midler dengeli, temiz ve ferah geliyor fakat high-mid bölgesindeki vokaller bir tık arka planda kalabiliyor . Tizler kristal netliğinde geliyor ve çok netler. Genel olarak sesler hoş ve dengeli geliyor ve canlı bir ses karakteri hakim.
Oyun Performansı
Earfun Air Pro 2'yi oyun performansı konusunda değerlendirilebilecek bir kulaklık değil. Ne gecikmeyi azaltacak bir desteği ne de buna uygun optimizasyonu mevcut değil. Gecikme tabi ki yüksek seviyede.
Tasarım8
Malzeme Kalitesi7
Konfor7
İzolasyon7
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı7
Tasarım
Ürün ergonomik,sade ve klasik tasarıma sahip bir cihaz.Anc özelliginden memnun kaldım.Özellikle gürültülü ortamlarda etkili.Bas ve tizler temiz.Tek eksi yönü kulakltan düşmesi,tabi ki aceleci biri değlseniz sorun yaşamazsınız.Kendi kulaklığım Lenovo QE03.Şarj olarak düşük kapasiteli olduğu için müzik zevkim kesintiye uğruyordu.Kendi kulaklıklığıma istinaden satın alma fikri oluşturdu.Başarılı cihaz.
Malzeme Kalitesi
Malzeme ideal seviyede diyebilirim.Kalın ve kaliteli dış malzemeye sahip.Kulak süngeri standart.
Konfor
Biraz fazla kullanımda kulağı acıtabiliyor.Bu zaten olması gereken durumlarda birisi.
İzolasyon
Kaliteli bir izolasyona sahip.Temiz ve pürüzsüz.
Günlük Kullanım
Tek kulaklığı çıkarınca durma olayı güzel düşünülmüş.Dışarıdaki sesleri fazla almadığınız gibi sessiz bir ortam oluşturuyor.
Mikrofon Kalitesi
Mikrofon olayında rüzgardan dolayı etkilendim.Sesinizi çok iyi yansıtmayabilir.
Bağlantı Kalitesi
Baglantida sorun yaşamadım.Ms gecisler güzel
Ses Kalitesi
Baslar ve tizler ideal seviyede.Yeterince yüksek sese sahip.
Oyun Performansı
Oyunda dengeli performans veriyor.Kullanılabilir.
Tasarım8
Malzeme Kalitesi9
Konfor8
İzolasyon9
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı8
Tasarım
Kulaklığın yapısı Airpods’a benzemektedir. Tasarım olarak kulaklığın kulağa oturma açıları, gövde yapısı ve dengesi yeterli bulduğum özelliktedir.
Malzeme Kalitesi
Malzeme kalitesi basit düzeyde plastik olsa da fiyatına göre malzemesi kalitesi gayet tatmin edici. Yalnız kutusunun üst kapağını açmak zahmetli ve üst kapak kalitesi güven vermeyen çok basit bir plastikten yapılmış.
Konfor
İlk başlarda gayet keyifli rahatlıkla müziğimi dinlediğim kulaklık 2 saatten sonra kulaklarımı acıtmaya ve rahatsız etmeye başladı. Bu tarz kulaklıklarda ne kadar konfor beklediğinize bağlı olarak ortalama bir konfor var sayılır.
İzolasyon
Earfun Air Pro 2 kulaklıkta 3 mod dinleme özelliği mevcut. Normal mod, ambient sound ve ANC modu. Kulaklıkta bu fiyata ANC özelliğinin olması artı bir özellik. Fiyatına göre başarılı sayılabilecek bir gürültü önleme özelliği mevcut. Bu konuda hakkını yememek lazım. ANC özelliği açıkken sadece biraz dip gürültüsü mevcut. ANC özelliği kapalıyken de kulaklığın izolasyonu yeterli. Sadece ambient sound modunda dış ortamdan seslerin biraz daha fazla gelmesini isterdim.
Günlük Kullanım
Fiyatına göre birçok teknoloji barındıran Earfun Air Pro 2 kulaklık günlük kullanımda fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Yeterli derecede aktif gürültü engelleme sistemi, Bluetooth 5.0, ambient mod, 6 mikrofonlu yapı, kulaklığın 6 saat batarya ömrü ve toplamda kutusuyla birlikte 34 saat batarya ömrü, hızlı şarj, IPX5, yakınlık sensörü, dokunmatik sensörü gibi özelliklerle günlük birçok ihtiyacınızı teknolojik anlamda karşılayacak düzeyde yapılmış. Ses kalitesi açısından fiyat performans oranında beklentinize göre tatmin edecektir. Bu fiyatta ses kalitesini kesinlikle yeterli buldum. Ama daha iyi ses kalitesi, tiz başarımı, daha kaliteli doygun baslar ve daha doğal tonlar arayanlar için yeterli olmayacaktır. Böyle bir beklentiniz varsa kulaklığa ayıracağınız bütçeyi artırmak zorundasınız.
Mikrofon Kalitesi
Earfun Air Pro 2 TWS 6 mikrofon mevcuttur. Görüşmelerde sorunla karşılaşmadım. Fiyatına göre gayet yeterli mikrofon kalitesi mevcut.
Bağlantı Kalitesi
Bluetooth 5.2 ile bağlantı konusunda bir problem yaşanmamaktadır. Telefona otomatik olarak bağlanmaktadır. Aslında bluetooth 5.2’yi gördüğümde heyecanlanarak kablosuz yüksek çözünürlüklü ses aktarma teknolojisi olan aptX’i aradım ama maalesef ki desteklemediğini gördüm. Bu fiyatlarda aptX’in standart olması elzemdir. Kulaklık sadece AAC ve SBC kodeklerini desteklemektedir. Earfun Air Pro 2 kulaklıkta kulak içi algılama teknolojisi de bulunmaktadır. Bu özelliği kulak içine takıldığında rahatlıkla algılamaktadır. Yalnız bu algılama işi sadece kulak içinde olmamakta, örneğin kabından çıkarttığımda elime aldığımda çalışmaya başlaması veya kulaklıklarımı çıkartıp masanın üstüne koyduğumda bluetoothtan tekrardan çalışarak aktif hale geliyor. Diğer kulaklığımdan müziği dinlemek istediğimde Earfun Air Pro 2 kulaklığın kapanması için masaüstüne koyduğum halde kapanmaması can sıkıcı bir durum. Ayrıca yan pozisyonda yatarak dinlemek istediğimde bağlantı çok nadiren de olsa durakladı. Muhtemelen sensörlerden kaynaklı bir durum oluşuyor anlık olarak.
Ses Kalitesi
Earfun Air Pro 2 kulaklığı birde ses kalitesi açısından değerlendirmelerimi bu bölümde yazacağım. İlk başta belirtmeliyim ki ses karakteri olarak kulağı yormayan bir yapısı var. Çok fazla teknik ayrıntıya takılmazsan bu kulaklıkla müzik dinlemekten keyif alıyorsun. Genel ses kalitesi olarak fiyatına göre başarılı olduğunu söyleyebilirim. Son ses seviyesinde seste bozulma olmuyor. Ama belirli bir kalitede kulaklıklar dinlediyseniz o zaman teknik detaylar kulağınıza çarpıyor. Kulaklıkta üst frekanslar törpülü olduğu için tizler benim açımdan keyif vermemekte ve bazı ayrıntılar kayboluyor. Vokaller bazı şarkılarda geride kalıyor ve bazı şarkılarda da gayet yerinde. Bass sesler yeterince vurgulu değil. Kulaklığı tam olarak bass karakter olarak adlandırmasam da bass karaktere bir miktar yakın bir karakteri bulunmakta. Kulaklığın maksimum ses seviyesi biraz az. Belki güvenli dinleme için ses seviyesini bu noktada bırakmış olabilirler
Oyun Performansı
Earfun Air Pro 2 oyun için üretilmemesinden dolayı oyun performansı açısından detaylı bir değerlendirme yanlış olacaktır.
Tasarım7
Malzeme Kalitesi7
Konfor4
İzolasyon8
Günlük Kullanım7
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi5
Oyun Performansı6
Tasarım
Ürünün tasarımı çok güzel ancak henüz adını çok duyurmamış bir firma olmasından ötürü sanırım kulaklıkalrının üzrinde gerçekten dikkat çekecek büyüklükte earfun yazması pek hoş olmamış
Malzeme Kalitesi
Ürünün malzeme kalitesine iyi de diyemem kötü de diyemem. Çünkü arada kaldığım kriterler pek yakın değil görüntü olarak olabildiğince tatminkar hissiyat olarakta ancak salladığınızda veya azıcık zorladığınızda olan duyulan ve hissedilen esnemeler pek güven vermiyor
Konfor
Ürün konfor konusunda belki de benim kulağıma fazla iyi oturmasındandır bilmiyorum ama gerçekten çok iyi. Uzun kullanımda dahi can yakma rahatsız etme gibi bir durumla karşılaşmadım hatta birkaç kere kulaklıklarla uyuyakaldığım dahi oldu hissetmemişim bile. Kısacası gerçekten rahat bir kulaklık olduğunu söyleyelim
İzolasyon
Ürünün pasif gürült engellemesi zaten iyi olmakla beraber ANCsi de var. ANC çok iyi olmasa da daha kötülerini daha fahiş fiylarda gördüğüm için sorun edemiyorum. Bunun yanında bir de transparan modu var ve gayet başarılı buldum diyebilirim.
Günlük Kullanım
Ürün günlük kullanımını bu kadar övdükten sonra değerlendirmeye almaya gerek var mı onu bile bilmiyorum. Çünki günlük kullaımda gerek batarya ömrü olsun gerek konfor olsun gerekse ses kalitesi ve mikrofon kalitesi olsun gerçekten yeterince iyiler.
Mikrofon Kalitesi
Mikrofonlardan beklentim zaten uzun gövdeli bir kulaklık olduğu için yüksekti. E doğal olarak da beklediğim gibi de geldi. Sadece dış mekan seslerini fazla aldığı bazı durumlar dışında iyi diyebilirim.
Bağlantı Kalitesi
Ürünün bağlantı kalitesi gayet hızlı ve yeterli, zaten kapağını açar açmaz bağlanıyor ve bağlantıyı da gayet kararlı tutabiliyor.
Ses Kalitesi
Kulaklık bulundurduğu titanyum diyaframlar ve güzel bir izolasyon ile doygun baslar ve su gerçekten berrak tizler ile sizi büyülerken bunu mütiş konforlu bir halde surarak gerçekten harike bir ses deneymi sağlıyor. Tizler sadece bazen fazla berrak ve keskin olduklarını gerçekten hissettiriyorlar birazcık rahatsız edebiliyor bu durum ancak alışıyorsunuz. Ama bence en büyük sorun ses seviyesi, biraz daha yüksek bir ses sunsa gerçekten kusursuz olabilirmiş
Oyun Performansı
Ürnün oyun yeterliliğini aram pek iyi olmadığı için ben incelemedim ancak arkadaşlarıma denettiğimde bir bluetouth kulaklık için gayet yeterli buldular sadece rekabetçi oyunlarda gecikmenin ufak tefek sorun olacğını soylediler.
Tasarım7
Malzeme Kalitesi7
Konfor10
İzolasyon8
Günlük Kullanım10
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı7
Tasarım
Kulaklığın hafif olması ve kulağa tam oturması benim için olmazsa olmaz, buds larda sesin karşı tarafa iletilmesinde genelde bir kayıp oluyor ama ben budslar yerine bu tip mikrofon kısımları kulaktan aşağı uzun olan modelleri daha çok beğeniyorum. Kulaklık ne çok büyük ne de çok küçük kulaktan dışarı taşmıyor bu da artı bir değer
Malzeme Kalitesi
Malzeme kalitesi olarak fiyatına göre biraz kalite düşük sanırım dış kasaya harcamak yerine içine koydukları donanıma yatırım yapmışlar. Şarj kutusu kalitesi biraz düşük özellikle menteşeler
Konfor
Her kulakta aynı olmayabilir ama ben kullanırken kulağımda var olduğunu unuttum Özellikle bilgisayarda ve toplantılarda kullandım uzun süre kullanımda kulağımda hiç ağrı yapmadı. Kulağınızdan düşmeyecek kadar iyi duruyor
İzolasyon
Kulaklık içinde kullanılan silikonlar çok yumuşak ve rahat Anc den çok verim alamasamda kulaklığın kulağa tam oturması pasif gürültü engellemede başarılı
Günlük Kullanım
Günlük kullanımda uzun şarj süresi başarılı işimi gayet gördü. İlk şarla günün çoğunu geçirdim sonra kısa bir şarj ile günü tamamladım. Dışarıda kullanırken de aynı durum söz konusu gayet yeterli bir kulaklık
Mikrofon Kalitesi
Dışarıda mikrofon deneme şansım olmadı ama gün boyu yaptığım toplantılar ses kalitemin iyi olduğunu bilgisini aldım. Özellikle zaten bu iş için kullanmak istediğim için benim için yeterli oldu Anc kullandım fakat karşı taraf arkadan gelen insan seslerini duyduklarını ama rahatsız edici olmadığını ilettiler
Bağlantı Kalitesi
Bağlantı olarak gayet başarılı benim ev 150m2 olmasına rağmen bir ucundan diğer ucuna bağlantı kopmadan kullanabildim. Macbook ta en çok yaşadığım konu bağlantı kalitesiydi bunu bu ürünle aşmış oldum
Ses Kalitesi
Yüksek ses yerine kaliteli ve her tonu alabileceğiniz bir kulaklık arıyorsanız bunu denemelisiniz Bu kulaklıkla flac dinledim ve her tondan sesi ayrı ayrı duydum çok hoş bir deneyimdi. 8D müzikler de dinledim sesin surround olarak kulaktan kulağa gezmesi konusunda da çok iyiydi. Sürücülerde kullanılan malzeme kalitesi ile sanırım bu sağlanıyor bence piyasa orta seviyeler arasında iyi bir yer alacaktır.
Oyun Performansı
Oyun oynamadığım için çok yorum yapamayacağım
Tasarım9
Malzeme Kalitesi7
Konfor8
İzolasyon9
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı7
Tasarım
tasarım düz ama bir eksiği yok kulakta rahatsızlık hissettirmiyor ve kutusundaki mıknatıslar kulaklıkları güzel çekiyor
Malzeme Kalitesi
bu fiyat için gayet kaliteli kutusunun kapağı hariç.kutu kapağı çok ince bir plastikten yapılmış buda kaliteli olsa idi bu fiyata nasıl satabiliyorlar diyecektim.
Konfor
kulakta rahatsızlık yaratmıyor ve çok fazla çeşit kulak pedi var.
İzolasyon
farklı padleri var olmasından ötürü pasif izolasyon iyi fakat anc çok gercekten çok başarılı 5k liralık kulaklık kullanıyormuşum gibi hissettim.
Günlük Kullanım
taşınabilir ,rahat ve ses kalitesi başarılı birde üstüne çok iyi bir anc performansı eklenince günlük kullanımda işinizi fazlasıyla görür.
Mikrofon Kalitesi
telefon görüşmelerinde bir sıkıntı yaşamadım başarılı
Bağlantı Kalitesi
dubleks evde kat değiştirmeme rağmen sorunsuz çalıştı aynı performansı jbl ile alamamıştım
Ses Kalitesi
bir önce jbl in bir kulaklığını incelemiştim ondan çok daha iyi yani bilindik ses markalarına taş çıkarıyor, genel olarak dengeli bir sesi var bir tık daha bass derinliği çok süper olurdu ama bu haliylede çok başarılı
Oyun Performansı
tablet ile call of duty mobile oynadım gecikme çok az bu çok iyi ,bir tık bas derinliği aradım ama
Tasarım8
Malzeme Kalitesi8
Konfor9
İzolasyon8
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi9
Bağlantı Kalitesi9
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı9

İnceleme Videosu

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Kulaklık TipiKulak İçi (TWS)
Akustik PrensibiArkası Kapalı
Bluetooth VersiyonV5.2
Desteklenen CodeclerSBC, AAC
ANCVar
SensörlerYakınlık Sensörü, Dokunmatik Sensörü
Frekans Aralığı20 Hz-20.000 Hz
Pasif KullanımYok
Sürücü TipiDinamik Sürücü
Sürücü Çapı 10mm
THD<0.02%
MikrofonVar
Suya DayanıklılıkIPX5
Ağırlık53 Gram (Kutu ile birlikte)
Diyafram MalzemesiTitanyum
Batarya ÖmrüKulaklık 6 Saat + Şarj Kutusu ile Birlikte 30 Saat
Batarya Şarj Süresi2 Saatte Tam Şarj / 10 Dakika Hızlı Şarj ile 2 Saat Oynatma
Boyutlar65mm x 52mm x 31.8mm
Kablosuz ŞarjVar

Karşılaştırmalar

  • Puanı
  • Kulaklık
  • Demo Kaydı
skor
7.6
Earfun Air Pro 2 TWS Kablosuz Anc Kulak İçi Kulaklık
Earfun Air Pro 2 TWS Kablosuz Anc Kulak İçi Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.9
Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık
Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.3
Beats Powerbeats Pro TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Beats Powerbeats Pro TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.6
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.1
KEF Mu3 True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
KEF Mu3 True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
9.1
Sony WH-1000XM4 Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık
Sony WH-1000XM4 Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.