Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Earfun Air Pro 2 TWS Kablosuz Anc Kulak İçi Kulaklık

Kulaklik.com Değerlendirmesi
skor
7.6

Tasarım8
Malzeme Kalitesi7
Konfor7
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi8

Test Edenler Kulübü Değerlendirmesi
skor
7.6

Tasarım7.5
Malzeme Kalitesi7
Konfor6.5
Günlük Kullanım7.8
Mikrofon Kalitesi7.2
Bağlantı Kalitesi8.8
Ses Kalitesi7.9
İzolasyon8
DEMO SES KAYDI
NaN:NaN0

Dinlediğiniz kayıt, insan kulağı şeklinde dizayn edilen profesyonel bir mikrofon ile kayda alınmıştır. Paylaştığımız her kaydı aynı cihaz ve playlist ile kaydediyor, böylelikle sizlere iki cihaz arasındaki ses karakteri farkını duyabilme imkanı sağlıyoruz. Kulaklıklarınızı takmayı unutmayın!

Genel Değerlendirme

Earfun, henüz yepyeni fakat sesini tüm müzikseverlere duyurmayı başarmış, fiyat / performans odaklı ürünler üreten bir ses teknolojileri firması.

 

Marka, son bir kaç yılda satış rekorları kıran TWS, yani tam kablosuz kulak içi kulaklıklar kategorisi dahilinde bir çok ödül toplayan modele sahip.

 

Air serisi, firmanın ses kalitesi ve ANC (Aktif gürültü engelleme) performansı açısından en başarılı modellerinden biri olan, Air Pro 2, Air Pro ve Air’I barındırıyor.

 

Air, konfor açısından daha başarılı bulduğumuz bir model olsada; EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık özellikle ANC (Aktif Gürültü Engelleme) özelliğiyle fark yaratan bir amiral gemisi.

 

Hadi yakından bakalım!

ArtılarıTam Bir Fiyat / Performans CanavarıEğlenceli, Enerjik SunumFiyatına Oranla, Kaliteli Ses Sunan SürücülerAnc Özelliği VarBatarya Süresi Ve Hızlı Şarj Desteğinin Yanında, Kablosuz Şarj Özelliği MevcutUsb-CDokunmatik Ve Yakınlık Sensörüne SahipIpx5 Suya Karşı Dayanıklılık
EksileriHer Kulak İçin(Özellikle Küçük Olanlar), Konforlu OlmayabilirBu Fiyatta, Başka Bir Eksiği Yok
skor
8
KULAKLIK.COMTasarım

EarFun Air Pro 2, sade ve kaliteli bir sunum ile kutusunun içinden çıkıyor.

 

Kutunun İçinden Çıkanlar:

 

·       EarFun Air Pro 2 TWS Kulak içi Anc Bluetooth Kulaklık

·       Temizlik Çubuğu

·       Kullanıcı Kılavuzu

·       USB-C’den, USB-A’ya Şarj Kablosu

·       6 Farklı Boyutta Yedek Slikon Uç

 

Kulaklığın gövdesi, Airpods Pro’ya benzer şekilde aşağı doğru uzayan bir yapıya ve keskin olmayan hatlara sahip.

 

Pazarda, bu yapıya benzer bir çok TWS kulaklık görebilmek mümkün.

 

Kabinin sırt kısmı, dış yüzeyi parlak siyah yapıdayken, iç kısımda kalan alan mat bir görünüşe ve daha az kaygan bir dokuya sahip.

 

Gövdenin uzun kısmında yatay bir şekilde yer alan Earfun yazısı, her iki kulaklıkta da kendini gösteriyor.

 

İç kısımda, yine farklı mikrofon delikleri, yakınlık sensörü, şarj manyetiği bölgeleri konumlanıyor.

 

Çoğu TWS’de ki gibi, ses kanalı pek uzun olmayan EarFun Air Pro 2 TWS Kulak içi Anc Bluetooth Kulaklıkğın silikon uçları; oval şeklinde tasarlanmış bu bölgeye oturuyor.

 

Şarj kabı, basık fakat geniş hacimli, kulaklıkların içeride yatay şekilde konumlandırıldığı bir dizayn anlayışına sahip.

 

Bu kabı USB-C girişi üzerinden veya kablosuz olarak şarj edebilmek mümkün.

skor
7
KULAKLIK.COMMalzeme Kalitesi

 EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık, gövde malzeme kalitesi ve şarj kutusu malzeme kalitesi olarak 2 aşamada ele alınabilir.

 

Kısaca, gövde malzeme kalitesi, fiyat etiketine oranla gayet iyi bir sertliğe, pürüzsüz bir hissiyata ve sağlamlığa sahipken, şarj kutusu öne çıkabilecek bir kalite’de üretilmemiş.

 

Özellikle menteşe kısmı, sert düşüş sonrası zarar alabilecek, zayıf bir yapıda. Fakat tekrarlamak gerek; fiyat etiketi göz önünde bulundurulduğunda, şikayet etmek zor.

skor
7
KULAKLIK.COMKonfor

; EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık, konfor kriteri söz konusu olduğunda, geniş hacimli sürücü haznesi ile bazı kullanıcıların ergonimisine tam uyumlu olurken, özellikle küçük kulak içi alana sahip müzikseverlerin rahatsız olduklarını belirtebildikleri bir kulaklık.

 

Bu anlamda, bu modelin konforlu veya konforsuz olması; tamamen siz kullanıcıların ergonomisi ile eşleşmesi sonucu; karar verilecek bir olgu.

 

Biz, kulaklık.com ekibi olarak, kardeşi Air’I,; EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık’dan daha konforlu bulduğumuzu söyleyebiliriz.

skor
8
KULAKLIK.COMGünlük Kullanım

Ülkemizde fiyat etiketleri kura bağlı olarak değişkenlik gösterebilsede; şuan için 500-1000 lira arası satılan bir üründe bu kadar fazla teknolojik özellik görmek, etkileyici.

 

İş gören bir aktif gürültü engelleme sistemi, şeffaflık modu, 6 mikrofonlu yapı, titanium diyafram sürücü, 34 saat batarya ömrü, hızlı şarj, IPX5, yakınlık sensörü, dokunmatik sensörü, USB-C ve kablosuz şarj özellikleri, kulaklığın günlük kullanım kriterine yönelik değerlendirmesi açısından kendi adına konuşuyorlar.

skor
7
KULAKLIK.COMMikrofon Kalitesi

EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık, 6 adet mikrofona sahip.

 

Mikrofonların performansını kendiniz de dinleyebilmek için youtube videomuzu ziyaret edebilir, kulaklığı satın aldıktan sonra yaşacağınız deneyime önceden ulaşabilirsiniz.

 

Bizce, fiyatına göre yeterli çözünürlükte çalışan bir mikrofon sistemi.

skor
8
KULAKLIK.COMBağlantı Kalitesi

EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık  ilginç bir şekilde sadece AAC ve SBC codeclerini destekliyor. 500-1000 lira arası fiyat etiketine sahip bir model için normalde bunu yadırgamazdık, fakat markanın daha uygun fiyata satılan bazı modelleri Qualcomm AptX desteğine sahipken, amiral gemisi bir modelde bu üstün codecler ile aktarım yapamıyor olmak üzücü.

 

Yine de, Bluetooth 5.2 altyapısında bağlantı kuran EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık, saf bağlantı kalitesi ve hızı açısından oldukça iyi bir performans sergiliyor. Burada tercih edilen bağlantı çipi, oldukça stabil çalışıyor.

 

Benzer şekilde, film ve video izlerken, dudak – ses uyuşmazlığı yaşamayacağınızı da belirtmek isteriz.

skor
8
KULAKLIK.COMSes Kalitesi

EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık, orta – üst frekanslarda varlığını arttırmaya çalışan, bu yüzden kulağa şeffaf, temiz ve ferah gelen; fiyatına göre yüksek çözünürlüklü ve detaylı ses üretibilen sürücülerle donatılmış bir kulaklık.

 

Tonal karakteri, özellikle kadın vokaller ve ince yapılı enstrümanların önde olduğu; fakat bunun yanında özellikle sub – basslara katılan aksanla birlikte, gövdeli çalan, elektronik parçalar dinlemenin keyifli olacağı; müzikal ve canlı bir yapıda.

 

Genel ses kalitesi ve teknik performans açısından, EarFun Air Pro 2 TWS kulak içi bluetooth kulaklık; tam bir fiyat / performans canavarı.

 

Eğer daha küçük yapıda bir kulağınız var ve daha ferah karakterli kulaklıklardan hoşlanıyorsanız Free Pro’yu, ANC özelliği olması sizin pek ilginizi çekmiyorsa da, Air’ı tercih etmeyi de düşünebilirsiniz.

Ürünü İnceleyenlerin Yorumları

Tasarım
Tasarımı standart tws piyasasındaki kulaklıklar gibi alışılmadık bir durum yok
Malzeme Kalitesi
Malzememiz plastik benim kulağıma uzun kullanımda ağrı yapmaya başladı
Konfor
Çok uzun süreli kulağınızda bulundurmayacaksanız gayet konforlu bir kulaklık
İzolasyon
Anc ve pasif gürültü engelleme gayet iyi dışardaki seslerin bir kısmını kesebiliyor
Günlük Kullanım
Günlük kullanım için gayet iyi ses kalitesi anc vs
Mikrofon Kalitesi
Normal bir mikrofonu var extreme bir şey beklemeyin ama işinizi görecektir
Bağlantı Kalitesi
5.2 bluetooth sürümü ile bağlantısı gayet stabil. Cihazı Sorunsuz şekilde kullanabiliyorsunuz
Ses Kalitesi
Güzel enerjik bir sesi var güçlendirilmiş baslar ve enerjik tizler herkesin seveceği bir ses karakteri
Oyun Performansı
Günlük kullanım için gayet uygun bir kulaklık ama kulak yapımdan dolayı bana pek konforlu gelmedi Ses kalitesi gayet yeterli enerjik bir sesi var biraz parlak tizler ve derin baslar ile iyi bir ses profili edinilmiş anc yeterli codecler bakımından ise tam bir hayal kırıklığı apt x bile yok.Kutu içeriği yeterli s m l kulaklık uçları bulunuyor kulaklık kutusu yaklaşık 2 saatte kulaklıklar ise 1 saatte sarj oluyor Anc kapalı 7 saat kutu ile beraber 34 saat kullanılabiliyor Anc Açıkken 30 saate düşüyor mikrofonu gayet yeterli extreme performanslar beklemediğiniz sürece.Bluetooth sürümü 5.2 gayet stabil
Tasarım8
Malzeme Kalitesi7
Konfor7
İzolasyon8
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı6
Tasarım
Tasarımı sık bir kulaklik
Malzeme Kalitesi
Kulaklık kutu menteşeleri biraz zayıf
Konfor
Spor yaparken kullanılmaz onun dışında güzel kulaklik
İzolasyon
İzolasyonu çok iyi
Günlük Kullanım
Günlük kullanım için uygundur
Mikrofon Kalitesi
Ben cihazimla ilgili olabilir ama kulaklıkla mikrofon sesim fazla iyi gitmiyor
Bağlantı Kalitesi
Bağlantı hizi çok iyi
Ses Kalitesi
Sesi temiz veriyor
Oyun Performansı
Bazı oyunlarda sesleri geciktiriyor
Tasarım6
Malzeme Kalitesi5
Konfor8
İzolasyon9
Günlük Kullanım7
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi7
Oyun Performansı6
Tasarım
Kutunun da kulaklıkların da tasarımı minimal ve hoş. Kutu boyutu Airpods veya Galaxy buds modellerine göre büyük olsa da taşımakta zorluk çıkarmıyor.
Malzeme Kalitesi
Mevcut fiyat bandına göre kaliteli bir plastik hissiyatı olsa da ne yazık ki menteşesi için aynı şeyi söyleyemiyorum. Dik tuttuğunuzda kapanmasa da gevşek bir menteşesi var. Kulaklıkların ve kutunun plastik kalitesi ise fiyatına göre iyi. Dokunmatik tuşları hassas, bu sayede tıklarken kulağınızın içine baskı olmuyor.
Konfor
Kulaktan çıkacakmış gibi durmuyor ve ağırlık merkezi kulağın içinde kalıyor fakat uzun süreli kullanımlarda kulağımı ağrıtmaya başladı. Konforun herkesin kulak yapısına göre değiştiğini burada hatırlatmak isterim.
İzolasyon
Pasif izolasyonu ve aktif gürültü engellemesi bu kulaklığın en güçlü yanları. Airods Pro'dan sonra gördüğüm en iyi kulak içi gürültü engellemeye sahip. 500TL civarı daha uygun olmasına rağmen Samsung Galaxy Buds Pro'dan ileride.
Günlük Kullanım
Ortalama boyutta ve ağırlıkta bir şarj kutusu var bu yüzden pantolon cebinde kayda değer bir şişkinlik yapıyor. Bu yüzden sürekli cebinizde taşımak istemeyebilirsiniz. Kulağa tutunması gayet iyi ve suya dayanıklılık sertifikasıyla beraber sporda kullanıma uygun.
Mikrofon Kalitesi
Mikrofon çıkıntısı olan bir model olduğundan günlük hayatta sizi üzmeyecek bir mikrofonu var. Buna rağmen Airpods Pro ve Galaxy Buds Pro seviyesinde değil.
Bağlantı Kalitesi
Bluetooth 5.2 prosedürüne sahip olduğundan kesinti-gecikme gibi sıkıntılar yaşamadım. Sadece bir-iki kere kulaklığı kutusuna koymama rağmen kapanmadı ve telefonla bağlı kaldı. Çok büyük bir sorun değil, kutunun kapağını açıp kapattığımda sorun çözüldü.
Ses Kalitesi
Fiyatına göre ortalama bir ses kalitesi olsa da Avrupalı abilerine hala yetişememiş bir model. Ses kalitesini değerlendirirken fiyat bandını da değerlendirmek gerek elbet. Ekolayzır ayarı yapabileceğimiz bir uygulamasının olmaması ise beni üzdü.
Oyun Performansı
Oyun oynamadığım için bu konuda yorum yapamıyorum fakat puanımı gecikme süresinin çok düşük olmasından dolayı 10 veriyorum.
Tasarım9
Malzeme Kalitesi7
Konfor6
İzolasyon9
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi9
Ses Kalitesi7
Oyun Performansı10
Tasarım
EarFun bu modelde 10mm'lik Titanyum kompozit sürücüler kullanmış. Kulaklığın üzerindekilerle beraber farklı boyutlarda 6 set kulak lastiği de geliyor. Bazı kulaklık uçları beni rahatsız etse de, EarFun üzerindekiler gayet iyi ve kulağımı rahatsız etmedi.
Tasarım
EarFun bu modelde 10mm'lik Titanyum kompozit sürücüler kullanmış. Kulaklığın üzerindekilerle beraber farklı boyutlarda 6 set kulak lastiği de geliyor. Bazı kulaklık uçları beni rahatsız etse de, EarFun üzerindekiler gayet iyi ve kulağımı rahatsız etmedi.
Malzeme Kalitesi
Şarj kutusunun kapağı biraz ince yapıda tasarlanış. Bu nedenle fazla hor kullanımı kaldıramayabilir.
Malzeme Kalitesi
Şarj kutusunun kapağı biraz ince yapıda tasarlanış. Bu nedenle fazla hor kullanımı kaldıramayabilir.
Konfor
Bazı kulaklık uçları beni rahatsız etse de, EarFun üzerindekiler gayet iyi ve kulağımı rahatsız etmedi.
Konfor
Bazı kulaklık uçları beni rahatsız etse de, EarFun üzerindekiler gayet iyi ve kulağımı rahatsız etmedi.
İzolasyon
Uygun kulak uçları ile gayet başarılı bir izolasayon sağlamasıyla beraber EarFun, QuietSmart 2.0 olarak adlandırdığı bu ANC teknolojisiyle 40db'e kadar dış ses kesmeyi başarabildiğini söylüyor ve performansı bu sınıf için oldukça yeterli. Fakat tabii ki harikalar beklemeyin, fakat farkı kullandığınızda anlayabiliyorsunuz. Çalışma odamdaki hava filtreleme cihazı oldukça gürültülü. ANC özelliğini aktif ettiğimde neredeyse tamamen gürültüyü kesiyor.
Günlük Kullanım
Günlük kullanımda uzun süre kulağınızda kalsa da rahatsız etmiyor.
Mikrofon Kalitesi
Cihazın üzerindeki mikrofonlar üzerinden çağrıları cevaplayabildiğinizi ve mikrofon performansının hiç fena olmadığını söylemem gerek. Çağrıları cevaplamak için iki kulaklığa birden aynı anda dokunmak çok rahat sayılmaz ama buna da alışıyorsunuz.
Bağlantı Kalitesi
Ürünün Bluetooth 5.2 desteği mevcut. Kutusundan çıkarır çıkarmaz bağlantı başarılı bir biçimde sağlanıyor.
Ses Kalitesi
EarFun bu modelde 10mm'lik Titanyum kompozit sürücüler kullanmış. Air Pro 2'nin EQ desteği olmaması ve ürünün flat EQ'sunu çok beğenmemiş olmam dışında, ürünün tiz ve midlerde başarılı olduğunun, yüksek seslerde distorsiyona düşme eğiliminin düşük olduğunun ve bass doğruluğunun da son derece iyi olduğunu söylemem gerek. Kulak içi bir kulaklıktan beklenebileceği üzere sahnesi oldukça dar. İyi bir müzik keyfi için ayarlar oldukça uğraştırabilir.
Oyun Performansı
Gecikme oldukça düşük. Sınıfı için gayet başarılı.
Tasarım8
Tasarım8
Malzeme Kalitesi8
Malzeme Kalitesi8
Konfor8
Konfor8
İzolasyon8
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı8
Tasarım
Gayet hafif kulaklıklar
Malzeme Kalitesi
Şarz kutusun kapağı 1 tık daha kaliteli olabilirdi
Konfor
Son derece kullakta rahat müzik dinleniliyor
İzolasyon
Ortalamanın 1 tık aşağısında
Günlük Kullanım
Günlük kullanım için bire bir
Mikrofon Kalitesi
Son derece net görüşmeler yapılıyor
Bağlantı Kalitesi
Anında bağlantı oluyor
Ses Kalitesi
Ortalamanın üzerinde
Oyun Performansı
Ürünü 7 günlük deneme şansım oldu ürünün ses kalitesi olsun ses yüksekliği olsun basları olsun ortalamanın üzerindeydi bu 7 günlük deneme sürecimde kulaklığın vermiş olduğu sesden dolayı müzik dinlerken keyif aldım mikrofon kalitesine gelince kulaklıkla yapmış olduğum telefon görüşmeleri son derececede stapildi sesim karşı tarafa net gitti ve aynı şekilde net ses aldım ürünün batarya ömrüne gelince 7 günlük deneme sürecimde 1 defa şarza taktım ve uzun süreli müzik dinleme şansım oldu şarz süresi ortalamanın üzerindeydi kullaklııkla yapmış olduğum uzun yürüyüşlerden dolayı kulaklıklar hiç bir şekilde kulaklarımdan düşme yapmadı çok sabit durdular çağrı çevaplama olsun müzik durdurma atlatma olsun dokunmatik fonksiyonlar oldukça kullanışlıydı parmağımı deydirdim anda foksiyonlar devreye girdi
Tasarım7
Malzeme Kalitesi7
Konfor9
İzolasyon6
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi9
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı4
Tasarım
simsiyah olması ve dışarıdan kaliteli gözükmesi çok hoş bir görüntü sağlıyor.
Malzeme Kalitesi
plastik olmasının yanı sıra gayet sağlamdı sadece kulağımda hissedemiyordum.
Konfor
ara sıra kulağımdan çıktı ve bu konuda sıkıntı yaşadım.
İzolasyon
noise cancelling modu kulaklık kulağımdan çıkmadıkça sıkıntı yaratmadı
Günlük Kullanım
noise cancelling özelliği gün içerisindeki gürültüyü duymamı engelledi ve gayet hoştu.
Mikrofon Kalitesi
fazla net değil kesildiği olmadı ama karşı tarafa bulanık gidiyor.
Bağlantı Kalitesi
hiç kopukluk yaşamadım ve kulaklığı açar açmaz telefonuma bağlandı
Ses Kalitesi
ses yüksekliği konusunda güzeldi ve tiz ayarı gayet yerindeydi
Oyun Performansı
mükemmel ötesi
Tasarım8
Malzeme Kalitesi7
Konfor7
İzolasyon9
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi6
Bağlantı Kalitesi9
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı10
Tasarım
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Malzeme Kalitesi
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Konfor
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
İzolasyon
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Günlük Kullanım
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Mikrofon Kalitesi
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Bağlantı Kalitesi
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Ses Kalitesi
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Oyun Performansı
Herkese merhaba. Sizlere kulaklık.com aracılığı ile test için edindiğim EarFun Air Pro 2 kulaklığın kendimce incelemesi için sesleniyorum. Henüz yeni kulaklık incelemeye başlamış biri olarak hatalarım yahut eksiklerim olursa anlayış göstermenizi, yapıcı eleştirilerinizle beni yönlendirmenizi rica ederim. Belki kulaklık incelemelerinde yeniyim ama konu müzik dinlemek olunca mütevazı olamayacak kadar eski ve konuya hakim olduğumu söyleyebilirim. Çok uzun tutmamaya çalışarak, ama aklınızda bir fikir de oluşmasını sağlamaya çalışarak yazıyı bitirmek istiyorum. Benim izlediğim inceleme yolu şu şekilde olacak. Hem fikirlerimin dağılmaması ve yanılmaması, hemde objektifliği kaybetmemek için dinleme sırasında yazıyı hazırlıyor olacağım. Abartmadan, sadece hem teknik olarak, hem his olarak içimden geçenleri okuyacaksınız. Ürünün teknik detaylarına girmeyeceğim çünkü her yerde yazıyor ve kutusundada detaylı bilgi mevcut. Kutu gayet şık. Şarj kutusuda ne çok büyük ne çok küçük ama taşıma için ideal ölçülerde diyebilirim. EarFun Air Pro 2'yi kulaklarıma ilk taktığımda çok rahat edebileceğimi anladım. Elbette karşılaştırma için doğru ürün olmayabilir fakat, kullanmakta olduğum apple Airpod pronun rahatlığını aratmadı diyebilirim. Uzun süre dinlemeler için rahatsız edip etmeyeceğini henüz bilemiyorum. uygun uçları bulduğunuzda konforunuz katlanacaktır. EarFun Air Pro 2, anc özellikli bir kulaklık. Yani hem gürültü engelleme özelliği, hemde dışarıyı da duyabilme özelliğiyle birlikte geliyor. Sol kulaklığa dokunarak modlar arasında geçiş yapabiliyorsunuz ve her mod geçişinde bunu ingilizce sesli olarak duyuyorsunuz. Aktif gürültü engelleme özelliği tatmin edici derecede başarılı. Fiyatı da göz önüne alırsak ortaya çıkan sonuç muazzam. Dış dinleme "Ambiance" seçeneği de bir okadar yeterli. Genel ortamlar içinse normal mod en ideali ve bataryanızın da kullanım süresini arttıracaktır. Gelelim dinleme deneyimlerime. Deneyimlerimi aktarırken özel şarkılar seçmek yerine her zaman dinlediğim standartları değiştirmeden ortaya çıkan sonuçları tarz ve ensturman artı vokal ve diğer detaylar boyutu ile anlatmayı düşünüyorum. Eğer şarkı ismi bazında yönlendirme yapmamı isterseniz ilerleyen incelemelerde bunu göz önünde bulundururum. EarFun Air Pro 2, ses yüksekliği olarak yeterli. Kulak içi ürünlerde güvenli olan duyma sevyesini yakalıyor. Her ne kadar ben daha yüksek volum tercih ediyor olsam da, doğrusu bu değil. O yüzden ses sevyesini ideal olarak niteleyebiliriz. İlk açtığım şarkı ile ortaya çıkan en net sonuç, EarFun Air Pro 2 baslarıyla çok tatmin edici sonuçlar verebilen bir ürün. Sesi çok fazla açmadan dolu dolu bas duyumuna ulaşabiliyoruz. Akustik kayıtlarda klasik gitarların arpej geçişlerini net olarak duyabiliyoruz. Basların dolu dolu gelmesiyle bu nayiflik birleştiğinde keyifli bir müzik dinlemesine ulaşıyoruz. EarFun Air Pro 2 tizlerde de ezilmiyor. eq ayarlarıyla oynamadan tatminkar bir sonuç elde etmek mümkün. Burada yine fiyatının çok da pahalı olmadığını ve bunun önemli bir kriter olabileceğini düşündüğümden belirtmek isterimki, ürün bu souçlara bu fiyat bandında ulaşabilen nadir ürünlerden sayılır. Eğer seslerin çok parlak duyulmasını isteyenlerdenseniz EarFun Air Pro 2 sizi tatmin etmeyebilir. Basların kaybolmaması için bu denge gözetilmiş ve bencede doğrusu yapılmış. Midler yani orta sesler makul fakat bas ve tizler için öne çıkan noktaların hiç biri midlerde yok. Özellikle önde duyduğumuz bir frekans yok. Bu yüzden kulaklığın şahsi bir ses karakteri olmadığını söyleyebiliriz. EarFun Air Pro 2, elektronik soundlara geçildiğinde basların uzamasından dolayı davulların kicklerini uzatarak duyuruyor. Bu bir karmaşa yaratmayacak kadar bir sevyede ama yinede derin dinlemelerde dikkati çekmiyor değil. müzik keyfinizi etkilemeyecektir. EarFun Air Pro 2 için en olumsuz eleştirim belkide sahnesi için olabilir. fazla dar ve yakın duyuluyor. Evet genel kulaklıklar için yeterli sayılır ama fazla sıradan olan bu durum benim için önemli bir kıriterdi. Daha geniş bir sahne için tabiki kafa üstü ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Belkide ızgaralı bir yapı denenebilir bu tarz kulak içi ürünler için. Bu başka bir tartışma konusu olmalı. Dinlemelerime devam ettikçe şu sonuca ulaşıyorum kesinlikle. EarFun Air Pro 2 elektronik müzikler için ideal bir ürün değil. Daha çok akustik ensturmanlar tarz olarak ise özelikle rock için tercih edilmeli. Günümüzün piyasa müziklerinde baslar bir yerden sonra sanki patlayacakmış hissi veriyor. Fazla uzuyor ve aslında bir sorun yokken bile öyle olacakmış sanıp, şarkıyı dinliyorsunuz. Ama yine belirtmeliyim, genel bir dinleyici için bu durum kesinlikle sorun olmayacaktır. Sonuç olarak, EarFun Air Pro 2, fiyatı ve performansı bir arada düşündüğümüzde kesinlikle alınır bir ürün. Yalnız: dinleme süresi ilerledikce kulaktaki baskı ve hafif acıtma hissi göz ardı edilmesin. Herkesin kulak yapısı farklı. Sizde sonuç ne olur gerçekten bunu bilmem imkansız. Ben aynı rahatsızlığı airpod pro ile de zaman zaman yaşadığımdan bunu, benim kulak yapımın biraz dar olmasına bağlıyorum. Yinede zaman ilerledikçe kulaklarımın ağrıdığını paylaşmalıyım. Hepimizce malum olan ülkemizin ekonomik olarak içinde bulunduğu karmaşayı düşündüğümüzde makul fiyatı, anc özelliği, tatminkar basları ve ortalama her müziği dinlerken vereceği keyif ile EarFun Air Pro 2 alınır bir ürün. Yeni incelemelerde görüşmek üzere. Sevgiler..
Tasarım6
Malzeme Kalitesi7
Konfor2
İzolasyon5
Günlük Kullanım6
Mikrofon Kalitesi6
Bağlantı Kalitesi5
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı5
Tasarım
Çok sade tasarımı var. Biraz daha canlı olabilirdi.
Malzeme Kalitesi
Malzeme kaliteli duruyor. Her hangi bir düşmede sıkıntı yaşanılacağını düşünmüyorum.
Konfor
konfor çok kötü hiç beğenmedim. kulakları çok kötü ağrıtıyor ve kulağa hiç oturmuyor.
İzolasyon
İzolasyon güzel yapılmış. Her hangi bir sıkıntısı yok. çok gürültülü ortamlarda ve yol kenarında durduğunuz zaman araba seslerini de engelliyor.
Günlük Kullanım
Kısa süreli kullanımlar için uygun olabilir. uzun süreli kullanımlarda çok kulak acıtacak bir kulaklık.
Mikrofon Kalitesi
Yeterince iyi.
Bağlantı Kalitesi
Bağlantı çok güzel kulaklıkları yuvasından çıkardığım gibi bağlanıyor.
Ses Kalitesi
Ses kalitesi bana göre dengeli. Bass sesleri çok derin değil daha tok. Tiz sesler kulak tırmalamıyor.
Oyun Performansı
Oyun deneyimim de aynı anda şarkı açtım ve oyun sesleri ile beraber denedim güzeldi.
Tasarım6
Malzeme Kalitesi7
Konfor4
İzolasyon8
Günlük Kullanım5
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı8
Tasarım
Şık bir tasarıma sahip. Kulaklığın ağırlığı da uzun süreli kullanımlarda sorun yaratmıyor.
Malzeme Kalitesi
Ürün fiyat/performans ürünü olmadığı için muadillerine kıyasla daha kaliteli bir malzeme kullanmalarını beklemek pek adil olmazdı. Buna rağmen çok da kötü sayılmaz malzeme kalitesi
Konfor
Kulağı daha küçük olan kullanıcılar için uzun süreli kullanımlarda çok da konforlu sayılmaz
İzolasyon
Bu kulaklığı genelde toplu taşımada kullanan biri olarak en iddialı yönlerinden birinin bu olduğunu düşünüyorum. Dışarıdan herhangi bir kötü geri bildirim almadım. Aynı zamanda dışarıdaki sesleri de duymadım
Günlük Kullanım
Gün içerisinde kulaklık takılıyken telefonu gerçekten cebinizden çıkarmaya bile gerek kalmadan kulaklık üzerinden ses seviyesi kontrolü, arama cevaplama/reddetme, müzik değiştirme işlemlerini kolayca yapabiliyorsunuz. ANC de gerçekten 2,3 katı daha pahalı rakiplerine göre bile oldukça kaliteli
Mikrofon Kalitesi
Telefon görüşmelerinde karşı tarafa sesinizin gitmesi için biraz bağırmanız gerekebiliyor. O yönden biraz geride olduğunu söyleyebilirim
Bağlantı Kalitesi
Bluetooth çekim gücü gerçekten tatmin edici ve herhangi bir kopuklukla karşılaşmadım
Ses Kalitesi
Tüm TWS kulaklıklarda olduğu gibi bu modelde de müzik dinlerken bassları bangır bangır hissetmiyorsunuz. Ama daha sakin daha enstrümental müziklerde pure bir müzik dinleme deneyimi sunuyor. Telefon görüşmelerinde de oldukça kaliteli olduğunu söyleyebilirim
Oyun Performansı
Çok oyun oynayan biri olmasam da deneyimlediğim kadarıyla oyunlarda çok temiz ve şeffaf bir ses deneyimi sunuyor. Çok kaliteli bir hoparlörden oynuyormuşsunuz hissi veriyor
Tasarım9
Malzeme Kalitesi7
Konfor6
İzolasyon10
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi9
Oyun Performansı9

İnceleme Videosu

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Kulaklık TipiKulak İçi (TWS)
Akustik PrensibiArkası Kapalı
Bluetooth VersiyonV5.2
Desteklenen CodeclerSBC, AAC
ANCVar
SensörlerYakınlık Sensörü, Dokunmatik Sensörü
Pasif KullanımYok
Sürücü TipiDinamik Sürücü
Sürücü Çapı 10mm
MikrofonVar
Suya DayanıklılıkIPX5
Ağırlık53 Gram (Kutu ile birlikte)
Diyafram MalzemesiTitanyum
Batarya ÖmrüKulaklık 6 Saat + Şarj Kutusu ile Birlikte 30 Saat
Batarya Şarj Süresi2 Saatte Tam Şarj / 10 Dakika Hızlı Şarj ile 2 Saat Oynatma
Boyutlar65mm x 52mm x 31.8mm
Kablosuz ŞarjVar

Karşılaştırmalar

  • Puanı
  • Kulaklık
  • Demo Kaydı
skor
7.6
Earfun Air Pro 2 TWS Kablosuz Anc Kulak İçi Kulaklık
Earfun Air Pro 2 TWS Kablosuz Anc Kulak İçi Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.9
Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık
Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık
Henüz demo ses kaydı eklenmedi.
skor
8.3
Beats Powerbeats Pro TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Beats Powerbeats Pro TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Henüz demo ses kaydı eklenmedi.
skor
9
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.1
KEF Mu3 True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
KEF Mu3 True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
9.1
Sony WH-1000XM4 Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık
Sony WH-1000XM4 Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık
Henüz demo ses kaydı eklenmedi.

Fiyatı

Earfun Air Pro 2 TWS Kablosuz Anc Kulak İçi Kulaklık
Earfun Air Pro 2 TWS Kablosuz Anc Kulak İçi Kulaklık

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.