Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Anker Soundcore Liberty 3 Pro Tws Bluetooth Kulaklık

Kulaklik.com Değerlendirmesi
skor
8.3

Tasarım8
Malzeme Kalitesi7
Konfor8
İzolasyon8
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi8

Test Edenler Kulübü Değerlendirmesi
skor
8.3

Tasarım8.3
Malzeme Kalitesi6.8
Konfor8
İzolasyon9
Günlük Kullanım8.8
Mikrofon Kalitesi8.3
Bağlantı Kalitesi8.5
Ses Kalitesi8.8

Fiyatı

Anker Soundcore Liberty 3 Pro Tws Bluetooth Kulaklık
Anker Soundcore Liberty 3 Pro Tws Bluetooth Kulaklık
Mağaza Kulaklık Logo
3,200 TL
Mağaza Kulaklık Logo
DEMO SES KAYDI
NaN:NaN0

Dinlediğiniz kayıt, insan kulağı şeklinde dizayn edilen profesyonel bir mikrofon ile kayda alınmıştır. Paylaştığımız her kaydı aynı cihaz ve playlist ile kaydediyor, böylelikle sizlere iki cihaz arasındaki ses karakteri farkını duyabilme imkanı sağlıyoruz. Kulaklıklarınızı takmayı unutmayın!

Genel Değerlendirme

Selam, bugün çok iyi bir kulaklık inceleyeceğiz. Bu kulaklık özellikle uzun batarya ömrüyle karşımıza çıkıyor tam 32 saat. Şimdi 32 saat o kadarda iyi değil diyebilirsiniz tabi ama bu kulaklığın kaldırdığı yük gerçekten fazla ve ona rağmen 32 saat batarya ömrü gerçekten mükemmel bir detay. Elimizde Anker SoundCore Liberty Pro 3 var.

ArtılarıTasarımı çok hoşumuza gitti Sağladığı performans ve batarya ömrü gayet iyi Type-C Bluetooth 5.2Özgün Renk Çeşitleri (4 farklı)Zengin Kutu İçeriği
EksileriDış Kapağı Çok Dayanıklı Değil
skor
8
KULAKLIK.COMTasarım

 

Anker Soundcore Liberty Pro 3’ün tasarımı, uzay ötesi bir şekilde olduğunu düşünüyorum. Şu anda elimizde sis grisi var ve bu hissi çok iyi hissettiren bir renk. 4 farklı renk çeşidi bulunduğunu da unutmayalım. Bunlar; Sis grisi, Gece yarısı, Buz beyazı ve Alacakaranlık moru şeklinde sunuluyor. Biz sis grisi haricinde alacakaranlık morunu da çok beğendik. Kulaklığımızın tasarımı yumuşak hatlara sahip ve yatay şekilde durduğunu söyleyelim. Kulaklıkların şarj kutusunun arka tarafında güç tuşu bulunuyor ve hemen yanında type-c şarj girişi bulunmakta. Kulaklığın önünde 3 adet led bulunuyor. Arka taraftaki tuşa basarak kulaklığınızın ne kadar şarjı olduğunu öğrenebiliyorsunuz. Üst kapağımız sürgülü bir şekilde açılıyor ve kulaklıklara eriştiğimizde 2 adet led kulaklıklarımıza güzel bir hava katıyor ve aynı zamanda şarjının olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz. Anker Soundcore Liberty 3 pro önceki modeller gibi kaba bir tasarıma sahip gibi duruyor. Fakat çok ciddi yumuşatmalar yapıldığından ergonomisine gram lafımız yok. Hadi gelin hep beraber kutu içeriğine bakalım.

 

Kutu İçeriği;

-        1 Adet Type-C Kablo

-        Kullanım Kılavuzu ve Diğer Belgeler

-        4 Farklı Kulak Kancası ve 4 Farklı Kulak Silikonu

-        Ve Anker Soundcore Liberty 3 Pro Kulaklıklar

 

Kutu içeriği bu şekilde. Bizce gayet iyi bir kutu içeriği. Zengin ve kaliteli sunuma sahip.

 

ArtılarıMükemmel Tasarım Zengin Kutu İçeriği
skor
7
KULAKLIK.COMMalzeme Kalitesi

Anker Soundcore Liberty 3 Pro Bluetooth Kulaklığın malzemesi sert plastikten olduğunu söylemek isteriz. Uzun yıllar bozulmayacak derecede bir sağlamlığı var mı? Üst kapağı çok çabuk çiziliyor o yüzden bu cümleyi kurmak pek de doğru olmayacaktır. Fakat kulaklıkların kendisi hem hafif hem de çok sağlam desek yanlış bir cümle kurmuş olmayız. Ayrıca kulaklık silikonları ve kancaların plastik bir materyal olması güvensizlik hissettirse de biz fazlasıyla zorladık herhangi bir sıkıntısı olmuyor. Biz Anker Soundcore Liberty 3 Pro modelini Test Edenler Kulübümüzdeki üyelerimize yaklaşık 3-4 aydır gönderiyoruz ve haliyle fazlasıyla kullanıldı. Bu yüzden midir bilmem fakat kapağımızın kızağı akışkan bir biçimde açılmıyor. Ufak tefek takılmalar söz konusu. Ama kulaklığımızın genel malzeme kalitesi diğer rakiplerine bakılınca gayet yeterlinin üstü bir seviyede.

ArtılarıSağlam MalzemeKorunaklı Kutu
EksileriDış Kutu Kolay Çiziliyor
skor
8
KULAKLIK.COMKonfor

Anker Souncore Liberty 3 Pro, Konfor anlamında çok iyi. Özelikle Dokunmatik panelin hemen işlevini yerine getiriyor olması ve dokundukça çok yüksek ve gıcık sesler çıkartan kulaklıklara nazaran acayip derecede kaliteli ve dengeli bir sesle tepki veriyor olması bizi çok mutlu etti. Kulaklığın 4+4 farklı kulak silikonu ve kancaları sayesinde kulak yapınıza göre tercihinizi yapıp istediğiniz rahatlıkta kullanabilirsiniz. Genel anlamda yapısından dolayı neredeyse her kulak tipine uyabilecek ergonomide bir Anker kulaklık modelleri arasında olan Soundcore Liberty 3 Pro. ANC ve Transparan modları içinse Apple AirPods Pro’yla yarışabilecek derecede iyi olduğunu söylersek yanlış bir cümle kurmuş olmayız.

Artıları4+4 Farklı Kulak Silikonu ve KancalarıANC – Transparan modu Dokunmatik Komutları Hemen yerine getirme
skor
8
KULAKLIK.COMİzolasyon

Gelelim İzolasyona. Anker Soundcore Liberty 3 Pro şu anda kulağımda takılı. Aynı zamanda çok kalabalık bir yerde yazmaktayım bu içeriği. ANC modu açık ve ses yüksekliğim %50 civarında. Tamamen odaklı bir şekilde yazıyı yazıyorum. Ayrıca sol kulaklığa bir kere dokunarak ANC-Transparan mod arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Şu anda Transparan modu açtım ve müziğimin sesi biraz kısıldı ama dış taraftan gelen sesler olduğu gibi herhangi bir robotik bir ses duymuyorum. Ses olduğundan yüksek gelmiyor en doğal haliyle size iletiliyor diyebilirim. ANC modu ve Transparan Modu MTW 3, Sony WF-1000Xm4, AirPods Pro ve MTW 2 gibi ANC Performansı denince akla gelen model arasında yerini rahatlıkla alıyor.

ArtılarıANC – Transparan Mod Mükemmel Transparan Modu Sesi Olduğu gibi VeriyorKaliteli Dış Mikrofonlar
skor
9
KULAKLIK.COMGünlük Kullanım

Anker Soundcore Liberty Pro 3 Bluetooth Kulaklığın günlük kullanım canavarı olduğunu söylemekte fayda var. Özellikle Kolay komut verebiliyor olmanız çok büyük bir etken. Kulaklıkları bir kere telefonunuza bağladıktan bir daha bağlamanıza gerek kalmıyor bu da günlük kullanım açısından çok önemli bir etken daha. Sağ kulaklıktan Müzik Başla – Durdur, Şarkı değiştirme ve Ses açma gibi işlevleri yerine getiriyor. Sol kulaklıkta ise tek tıkla ANC – Transparan Mod arasında geçiş, Ses kapama gibi işlevleri yerine getirebiliyorsunuz. Ayrıca Mobil uygulama deneyiminde gerekli komutları atayarak kişiselleştirebilirsiniz. Gelelim batarya ömrüne. Özellikle bu konuda çok şaşkınız. ANC – Transparan modunu çok iyi verdiğinden dolayı iyide bir güç harcıyor kulaklıklarımız. Fakat böylesine güç harcayan kulaklık 32 saat batarya ömrüne sahip. Tek şarjla kulaklıklar 8 saat çalma hacmine sahip. Apple AirPods Pro 2 bile ANC ve Transparan açık değilken 6 saat gidebiliyorken 8 saat batarya ömrü gayet güzel bir deneyim olsa gerek. Ayrıca 15 dakikalık şarj ile 3 saat daha ek kullanım ömrüne sahip oluyorsunuz. Suya ve tere karşı dayanıklı olması da spor yaparken kullanmanıza olanak sağlamakta ve yağmurlu havalarda da bizleri üzmeyecek bir performans sergiliyor diyebiliriz.

ArtılarıKolay Komut Verebilme32 Saat Batarya ÖmrüSuya Ve toza Karşı DaynıklılıkMobil Uygulama ve Asistan desteği
skor
8
KULAKLIK.COMMikrofon Kalitesi

Üst segment mikrofonlara sahip olduğunu söylemekte fayda Anker Soundcore Liberty 3 Pro’nun. Karşı tarafa sesi olduğu gibi iletiyor olmasından ziyade otobüste ya da kalabalık ortamdaki dış gürültüyü karşı tarafa yansıtmaması çok başarılı verilmiş. Bu gürültü engelleyici mikrofonlar yapay zekayla birleşince çok iyi iş çıkartıyor diyebiliriz. 8 Puan vermemizin sebebi ise daha iyi performansa sahip kulaklıkların olması. Özellikle Momentum True Wireless 3, Aipods Pro 1-2 gibi. Tabiki bütçeniz dahilinde ise bu kulaklığın mikrofonları sizi tatmin etmekten öteye geçirecektir.

ArtılarıGürültü Önleyici Mikrofonlar ve Yazılımın Uyumu Sesi Karşı tarafa olduğu gibi v eriyor olması
EksileriPiyasada daha iyi mikrofon kalitesine sahip kulaklıklar bulunuyor
skor
10
KULAKLIK.COMBağlantı Kalitesi

Anker Soundcore Liberty 3 Pro Bluetooth Kulaklık bizlere Bluetooth 5.2 ile geliyor. En düşük gecikme oranı. 0 bağlantı kopması. Telefonla tam uyum. Kulaklığı çıkardığımız zaman direkt olarak telefonumuza bağlanıyor ve anında müzik başlıyor. Ayrıca kulaklığı kulağınızdan çıkardıktan sonra iç taraftaki sensörler gecikmesiz bir şekilde müziği durduruyor. Anker Soundcore Liberty 4 Pro’da bu özellik farklı bir boyut kazanıyor gibi. Anker’in iddiası kalp atışını ölçebileceği yününde ne düşünüyorsunuz gelin yorumlarda tartışalım.

ArtılarıBluetooth 5.20 Bağlantı Problemi0 Gecikme
skor
8
KULAKLIK.COMSes Kalitesi

Anker Soundcore Liberty 3 Pro Hi-Res sertifikasına sahip bir kulaklık Bir çok ses yapımcısı tarafından önerilmiş bir ses kalitesine sahip. Gayet dengeli bir tonal karakteri olduğunu söylemekte fayda var fakat kendi müzik türünüze uygun bir ekolayzır ayarı ile gayet kaliteli bir müzik deneyimi yaşayabileceğinizi söyleyelim. Şunu da söyleyelim ki ne kadar dengeli olduğunu söylesek de Bass oranının bizi fazlasıyla tatmin ettiğini söylemekten vazgeçemeyiz 😊

ArtılarıHi-Res Sertifikası

Ürünü İnceleyenlerin Yorumları

Tasarım
Cihaz kulakta hemen hemen tüm TWS kulaklıklar gibi duruyor. Kulağınıza kaçan bir çakıl taşı gibi. Taşıyıcı kutu ise cebinizdeki bir yumurtayı andırıyor. Ne rahatsız edici, ne de özel olarak ilgi çekici.
Malzeme Kalitesi
Ürün malzeme kalitesi olarak kolay çizilebilecek parlak plastikten oluşmakta. Ancak kutu kullanımı ve kulaklık boyutları ile birlikte değerlendirince bu bir sorun olmayabilir. Kulak içindeki silikon kısımlar ise oldukça yumuşak ve esnek ancak takıp çıkartırken kopabilirmiş hissi yaratıyor. Bir kez kendinize uygun boyutları belirleyince çok fazla oynamamanızı öneririm.
Konfor
Ürün kulağınıza uygun silikon parçalar ile kullanıldığında aslında oldukça konforlu. Belki çok fazla kulak içi kulaklık kullanmadığım için oldu bilmiyorum ancak 3-4 saatlik kullanımdan sonra kulaklarımda ağrı yapmaya başladı. Birkaç farklı boy silikon aparat denememe rağmen bu rahatsızlık hissi geçmedi. Ancak hafifliği ve küçük boyutu kulakta hiçbir ağırlık yapmamasını ve kolay düşmemesini sağlıyor.
İzolasyon
Titreşimden tüm bedeninizin sallandığı bir otobüste tüm anonslardan ve gürültüden uzaklaşıp sakin bir müzik deneyimi yaşayabileceğiniz bir kulaklık Liberty 3 Pro. ANC özelliği açıldığında dışarıdan hiçbir ses duymamanız yer yer insanların size ulaşmak için el kol hareketi yapmasına ya da nereden geldiğini anlamadığınız titreşimlerin kaynağının çevredeki gürültü olduğunu anladığınızda kısa bir gülme yaşamanıza neden olabilir. Tek dokunuş ile ANC ile Transparency modu arası geçiş yaptığınızda ise artık tüm sesleri alıp orta şiddette müzik dinlerken çevrenizdekiler ile konuşabileceğiniz bir deneyime dönüşüyor.
Günlük Kullanım
Bir kere cihazınıza bağlayıp kişiselleştirdikten sonra otomatik açılma ve kapanma, kulaktan çıkartıldığını algılama, tek ve çift kullanım için ayrı dokunma komutları atayabilme gibi özellikleri günlük kullanımda oldukça keyifli bir müzik deneyimi yaşatıyor. Tek dokunuşla ANC ve Transparency modları arasında geçiş yapmak ve her iki odun da yüksek performanslı olması müzik deneyiminizi bölmeden dış dünya ile iletişim kurabilmenizi sağlıyor. Kutu içerisinde kısa sürede şarj olması ve görece uzun (Yüksek kalite codec kullanmaz iseniz) şarj süresi, cepte taşınabilir yuvarlak hatlı kutu gibi özellikler ürünü günlük kullanım için oldukça uygun hale getirmiş. Evden çıkarken cebinize atıp düşünmeden tüm gün kullanabileceğiniz bir ürün olmuş.
Mikrofon Kalitesi
Mikrofon ile hem kapalı hem açık ortamlarda hatta tıklım tıklım belediye otobüsünde bile konuştum be hiçbir sorun yaşamadım. Ses kaydı yapmayı düşünen olursa o yönden bir yorum yapamam ancak telefon ve online görüşmeler için kesinlikle yeterli ve berrak bir ses verdiğini söyleyebilirim.
Bağlantı Kalitesi
Ürünün belki de en rahatsız edici yanı benim açımdan bağlantı sorunları oldu diyebilirim. Yüksek kalite codec ile kullandığımda yer yer müzik dinleyemeyecek kadar rahatsız edici bir deneyim yaşadım diyebilirim. Özellikle kalabalık ortamlarda (Taksim meydan gibi) nerdeyse 10sn'de bir olan 1sn süren kopmalar daha sakin ortamlarda saatte birkaç defaya kadar düşebiliyor. Belki sadece benim telefonuma özel bir durum olabilir ancak rahatsız edici olduğu kesin. Günlük kullandığım Anker Q30 kafa üstü kulaklık ile de ara ara kopmalar yaşıyorum ama çok daha nadir olduğunu söyleyebilirim. Bağlantı mesafesi ise yüksek kalite codec kullanımında oldukça sınırlı iken normal kullanımda bir kaç oda uzakta kullanılabilir.
Ses Kalitesi
Günlük kullanımda Anker soundcore life q30 kullanıyorum ve bu kulaklık ile kıyasladığımda boyutunun çok üzerinde bir performans aldığımı söyleyebilirim. ANC ve kişiselleştirilebilir ayarlar, kişisel duyma frekansı ölçümü ve buna göre modifiye edilen ses çıkışı gerçekten kendine hayran bırakan bir ses kalitesi sunuyor. Yüksek ses düzeylerinde hiçbir bozulma hissetmeden ANC yardımıyla dış sesleri keserek kendinizi müziğe tamamen kaptırmanıza neden oluyor. Anker soundcore life q30 kulaklığı ilk kullanımda dikkatli bir ekolayzır ayarı gerektirirken Liberty 3 Pro uygulama üzerinden kişiselleştirme ayarları yapıldığında ilk kullanımdan başlayarak enfes bir müzik deneyimi yaşatıyor.
Oyun Performansı
Bu cihaz bir oyun kulaklığı olmadığı için özellikle FPS oyunlarda yeterli tepki hızını elde edemeyebilirsiniz. Daha az hassasiyet gerektiren durumlarda bir sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz ancak hızlı tepki vermenin değerli olduğu oyunlarda önereceğim bir kulaklık değil.
Tasarım7
Malzeme Kalitesi7
Konfor7
İzolasyon9
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi6
Ses Kalitesi9
Oyun Performansı6
Tasarım
Ürün tasarım olarak gayet başarılı kayarak açılan kapak ürüne çok güzel bir görünüm katmış
Malzeme Kalitesi
Ürün dayanıklı hissettiriyor fakat kullanılan malzeme çok çabuk çiziliyor
Konfor
Ürünün konforu çok etkileyici saatlerce kullanmama rağmen bir ağrı hissettirmedi izolasyonu da gayet başarılı ayrıca kutu içeriğinede her kulak tipi için ekipmanlar konulmuş
İzolasyon
Anc ve pasif izolasyonu çok iyi kutu içeriğindede bolca izolasyon için kulak uçları ve başka ekipmanlar var ses neredeyse gelmiyor otobüs tarzı gürültülü yerlerde de müzik ile birlikte bambaşka bir ortamda gibisiniz
Günlük Kullanım
Ürünü 1 haftadır neredeyse her saat kullanıyorum gerek dışarda gerek içerde anc çok iyi iş yapıyor transparan moduda çok başarılı uygun kulak uçlarıyla çok başarılı performans verecektir dışardan biraz büyük duruyor sadece
Mikrofon Kalitesi
Testlerimde ses karşı tarafa iyi bir şekilde gidiyor kulaklıktan konuştuğum anlaşılmadı rüzgar performansıda gayet iyi
Bağlantı Kalitesi
Bağlantıda bir sıkıntı yaşamadım ses güzel iletiliyor. Telefona hızlı bağlanıyor
Ses Kalitesi
Öncelikle Hi-Res desteği var genellikle rap dinliyorum bass kalitesi gayet iyi onun dışında rock ve pop müzik türlerinde gayet başarılı tüm tınıları net bir şekilde duyuluyor yüksek seste bir bozulma yok
Oyun Performansı
Her ne kadar oyun için üretilmese de bir sorun yaşamadım
Tasarım10
Malzeme Kalitesi6
Konfor9
İzolasyon10
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi9
Bağlantı Kalitesi9
Ses Kalitesi9
Oyun Performansı5
Tasarım
Kulaklığın sizi sosyal olmaya iten bir tasarımı var. Her gören kulaklık ile ilgili bilgi almak istiyor. Bence bu etkili bir tasarım olduğunun ispatı.
Malzeme Kalitesi
Bu şık tasarımın yanına doğru malzeme seçilebilirmiş. Cihaz sağlam duruyor, kapak mekanizması gayet güzel çalışıyor. Ancak özellikle kasa için daha iyi malzeme seçimi yapılabilirmiş.
Konfor
Kutu içeriğinde bulunan silikon ve kancalar konfor hanesine artıları bir bir ekliyor. ANC modu gayet güzel çalışıyor ve Transparan modu ile ofis içinde çok rahat iletişim kurabiliyorsunuz.
İzolasyon
ANC çok çok iyi, zorlasan pasif gürültü engelleme ile bile iş görür. Transparan modu ile özellikle ofis ortamlarında çalışanlar için gayet kullanılabilir.
Günlük Kullanım
Bu başlıkta değerlendirilen etmenler kişiden kişiye değişmekle beraber cihazın şarjının uzun süre kullanma imkanı vermesi bence çok değerli. Bunun yanında telefon uygulaması herkes tarafından çok rahat kullanılabilir.
Mikrofon Kalitesi
Gün içinde farklı ortamlarda kullanmaya izin veren mikrofon kalitesi kulaklığı rakiplerine oranla daha rekabetçi bir seviyeye getiriyor.
Bağlantı Kalitesi
Bu segment kulaklıklar için olması gereken bağlantı kalitesini masaya koyuyor. Bluetooth 5.2 ile düşük gecikme oranı ve telefona olan uyumluluğu benden tam puan aldı.
Ses Kalitesi
Hi-Res Sertifikasına sahip olduğunu her tür müzik dinlerken hissedebiliyorsunuz. Bass dinlemeye doymayan biri olarak bu konuda bir miktar daha fazlasını istediğimi söylemeden geçemeyeceğim. Ancak ses karakterinin çok dengeli olduğu apaçık bir gerçek.
Oyun Performansı
Bu konuda yerden yere vurmak kolay. Ancak buralar onun sikleti değil. Oyun dünyası bir F1 pisti ise bu kulaklık o dünyada olsa olsa safety car olur.
Tasarım8
Malzeme Kalitesi6
Konfor8
İzolasyon8
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi9
Ses Kalitesi9
Oyun Performansı5
Tasarım
ürünün genel olarak tasarımı gerçekten şık. eksi olarak görülebilecek tek şey kulaklıkların boyutu fakat taktığınızda o boyutu pek de hissetmiyorsunuz
Malzeme Kalitesi
malzeme kalitesi olarak gerçekten başarılı diyebilirim. her açıdan size güzel hissettiriyor. pek alışık olmadığımız kayar kapağı bile kolay kolay bozulacakmış gibi görünmüyor
Konfor
kulaklıkların boyutu en başta göz korkutsa da konfor olarak gerçekten iyiler.
İzolasyon
pasif izolasyonu iyi olduğu gibi aktif izolasyonu da gayet başarılı. sizi istediğinizde dış dünyadan koparırken istediğiniz zaman da transparan modu ile dünyayala aranızda hiçbir engel yokmuş gibi kullanabiliyorsunuz
Günlük Kullanım
ortalama pil ömrü, kalitesi sesi ve gürültü engelleme modları, kulaktaki konforu ile kesinlikle benim günlük kullanmak isteyeceğim kulaklıklar arasında.
Mikrofon Kalitesi
konuşmalarımda genel olarak bir sorun yaşamadım
Bağlantı Kalitesi
anker kulaklıklarda en sevdiğim özelliklerden biri olan çift cihaz desteği bu cihazda da mevcut ve gayet iyi çalışıyor. bağlantılarda hiçbir problem de yaşatmıyor.
Ses Kalitesi
zaten güzel olan ses karakteri ve sürücüleri ile sizi tatmin ediyor. fakat sonrasında uygulaması üzerinden de kişiselleştirirseniz daha çok seveceğinize eminim.
Oyun Performansı
oyun kulaklığı olmadığı için pek bir oyunda da deneyimleme fırsatı bulamadım ama bir sorun olacağını düşünmüyorum. izlediğim videolarda herhangi bir gecikme fark etmedim
Tasarım8
Malzeme Kalitesi8
Konfor8
İzolasyon9
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı10

İnceleme Videosu

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Kulaklık TipiKulak İçi (TWS)
Akustik PrensibiArkası Kapalı
Bluetooth VersiyonV5.2
Desteklenen CodeclerSBC, AAC, LDAC
ANCVar
Aynı Anda Birden Fazla Cihaza BağlanabilmeYok
SensörlerDokunmatik Sensörü
Sürücü TipiDinamik Sürücü
Sürücü Çapı 10mm
Hassasiyet93 dB SPL/mW
MikrofonVar
Batarya Şarj Süresi2 Saat
Suya DayanıklılıkIPX4
USB StandardıUSB-C
Batarya Ömrü8 saat + 32 saat Şarj Kutusu
Boyutlar15.1 x 4.7 x 15.1cm

Karşılaştırmalar

  • Puanı
  • Kulaklık
  • Demo Kaydı
skor
8.3
Anker Soundcore Liberty 3 Pro Tws Bluetooth Kulaklık
Anker Soundcore Liberty 3 Pro Tws Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.9
Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık
Bang & Olufsen BeoPlay H9 3rd Gen. Kulak Üstü ANC Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.3
Beats Powerbeats Pro TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Beats Powerbeats Pro TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.6
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 ANC Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
8.1
KEF Mu3 True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
KEF Mu3 True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0
skor
9.1
Sony WH-1000XM4 Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık
Sony WH-1000XM4 Kulak Üstü Kablosuz Bluetooth Kulaklık
NaN:NaN0

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.