Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

JBL GO 3 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Kulaklik.com Değerlendirmesi
skor
7.8

Tasarım8
Malzeme Kalitesi9
Günlük Kullanım8
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi6

Test Edenler Kulübü Değerlendirmesi
skor
7

Tasarım7
Malzeme Kalitesi7
Günlük Kullanım6
Bağlantı Kalitesi7
Ses Kalitesi8

Fiyatı

JBL GO 3 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
JBL GO 3 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
DEMO SES KAYDI
NaN:NaN0

Dinlediğiniz kayıt, insan kulağı şeklinde dizayn edilen profesyonel bir mikrofon ile kayda alınmıştır. Paylaştığımız her kaydı aynı cihaz ve playlist ile kaydediyor, böylelikle sizlere iki cihaz arasındaki ses karakteri farkını duyabilme imkanı sağlıyoruz. Kulaklıklarınızı takmayı unutmayın!

Genel Değerlendirme

JBL Go 3, markanın en yeni ve en küçük taşınabilir kablosuz bluetooth hoparlörü.

 

Bu hoparlör, göz alıcı renklerle süslenmiş özgün tasarımı, dayanıklı bir hissiyat veren iyi malzeme kalitesi, makul ses kalitesi ve su geçirmemezlik seviyesi ile; inceleme radarımıza girmeyi hak ediyor.

 

Hadi GO 3'ün tüm özelliklerine yakından bakalım!

ArtılarıUygun Fiyata, Üstün Malzeme KalitesiCanlı Renkler, Göz Alıcı TasarımMakul Ses KalitesiUSB-CIP67 Suya Ve Toza Karşı Dayanıklılık
Eksileri5 Saat Batarya Ömrü Süper Değil
skor
8
KULAKLIK.COMTasarım

JBL 3 jenarasyondur GO serisine devam eden, senelerdir de sayısız kablosuz hoparlöre imza atmış tecrübeli bir ses teknolojileri firması.

 

GO serisinin son jenarasyon tasarımı; kabarık logo, kauçuk kaymaz taban, sağlam bir askı ve yeni renk seçeneklerinden oluşuyor. 

 

GO 3 renk seçenekleri:

  • Mavi
  • Turkuaz
  • Kamuflaj
  • Gri
  • Kırmızı 
  • Siyah
skor
9
KULAKLIK.COMMalzeme Kalitesi

Malzeme kalitesi, yeni nesil JBL taşınabilir hoparlörlerin güçlü yanlarından.

 

  • Go 3
  • Clip 4
  • Charge 5
  • Flip 6
  • Extreme 3

 

ve dahası, tamamıyla yenilenmiş gövde tasarımlarına ek olarak güven verici malzeme kalitesine sahip hoparlörler.

skor
8
KULAKLIK.COMGünlük Kullanım

USB-C, IP67 suya ve toza karşı dayanıklık, küçük ve taşınabilir gövde, makul ses seviyesi yüksekliği, tatminkar ses performansı ve güçlü bağlantı kalitesi; GO 3'ü günlük kullanım için pek ideal bir taşınabilir hoparlör yapmaya yeten özellikler.

 

Burada tek olumsuz nokta, 5 saat batarya ömrünün rakiplerine kıyasla kolayca malup edilebilecek konumda olması. 

 

Açıkçası, kampa gittiğiniz bir günde büyük ihtimalle 5 saatten daha fazla kullanacağınız GO 3'ün tek şarj ile tüm günü çıkaramayacak olmasını görmek, üzücü olurdu.

skor
8
KULAKLIK.COMBağlantı Kalitesi

GO 3, bluetooth 5.1 altyapısında; oldukça standard codecler eşliğinde, güvenilir bir bağlantı kuruyor.

 

AptX, LDAC gibi codecler ister miydik, sürücülerin sonik potansiyelleri düşünüldüğünde çok da emin değiliz.

 

GO 3 gibi giriş seviyesi bluetooth hoparlörlerde. Güvenilir ve sürekli bir bağlantı, temel önceliğimiz. Burada sağlanan türden...

skor
6
KULAKLIK.COMSes Kalitesi

Ses kalitesi, GO 3'ün en güçlü yanları arasında değil. 

 

Sonik kapabilite endişesi, hoparlörün dizayn temelleri arasında işlenmeyen değerlerden biri JBL taşınabilir giriş seviyesi kablosuz hoparlörlerde...

 

Kompakt sürücüler, hafif gövde, uzun batarya ömrü ve su geçirmezlik gibi konular odağında tasarlanan akustik yaklaşım, ancak markanın Charge serisi ve üstü modellerde özenli bir hal almaya başlıyor diye düşünüyoruz.

Ürünü İnceleyenlerin Yorumları

Tasarım
JBL'in Go serisinden olan bir önceki model Go 2 'ye baktığımızda yapısının tamamen sert ve dayanıksız bir plastikten oluştuğu söylenebilir. Ancak 2020 yılından sonra alınan bir karar doğrultusunda JBL markası Consumer modellerinin dışını da kumaş örgülü malzemeyle kaplayarak hem yapısını dayanıklı hale getirdi hem de suya ve toza dayanıklılığını önemli ölçüde arttırdı. Aynı zamanda 210 gram ağırlığı sayesinde çoğu telefondan hafif olma özelliği taşıyor.
Malzeme Kalitesi
JBL markası 2020 yılından sonra yenilikçi bir atarak malzeme kalitesini yeni nesil kumaş kaplama adında karışım bir malzeme kullanarak hem dayanıklılığı hem de elde tutarken verilen güveni arttırdı. Bu yeni nesil kaplamayı ise Clip 4, Flip 6, Go 3 gibi Consumer modellerinde kullanmaya başladı. Ayrıca alt tarafında bulunan kaymaz plastik sayesinde düz yüzeylerde sabitçe durarak müzik keyfine ara vermeden devam edilmesini sağlıyor.
Günlük Kullanım
Ürünün serisinin yapılış amacına baktığımızda genelde ev tarzı bir hoparlör olduğu anlaşılıyor. Fakat JBL bu kalıbı Go 3 modeliyle yırtmak istereyek kullanım amaçlarını biraz genişletmiş durumda. Ürünün yan tarafında bulunan minimal bir asma ipi sayesinde çanta veya bisiklet gidonu gibi küçük çaplı yerlere asılması sağlanmış. Su geçirmezlik ve toz geçirmezlik özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. IP67 sertifikasına sahip olan bu hoparlörün iddiası ise 30 dakika boyunca 1 metre derinliğe kadar su geçirmediğini iddia etmesidir.
Bağlantı Kalitesi
Bluetooth konusunda ortalama bir iş çıkartan Go 3 ek codeclere ihtiyaç duymadan da bir şeyler başarabiliyor diyebilirim. Her cihaza göre değişkenlik gösterse de ortalama 10 metre civarında bir menzile sahip. Bu menzil dışına çıkıldıkça ses kesilmeleri gittikçe artıyor fakat bağlantıda bir sorun meydana gelmiyor.
Ses Kalitesi
Ürünün markası dolayısıyla en iddialı özelliklerinden biri de minimal boyutuna rağmen çıkarabildiği yüksek sesler. Aslında ses bombası adı altında nitelendirilmesinin sebeplerinden biri de küçük boyutuyla büyük sesler çıkarabilmesidir. JBL Pro Sound ses kalitesiyle benzersiz müzik deneyimi sunan hoparlör bass konusunda bizleri üzmeyerek orta bir seviyede iş çıkarıyor. Tizlerde ise her ne kadar Clip 4 kadar başarılı olamasa da kullanım amacımızı normal bir şekilde karşılıyor.
Tasarım7
Malzeme Kalitesi7
Günlük Kullanım6
Bağlantı Kalitesi7
Ses Kalitesi8

İnceleme Videosu

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Bluetooth VersiyonV5.1
Sürücü TipiDinamik Sürücü
Suya DayanıklılıkIP67
7.1Yok
Kablosuz ŞarjVar
Ağırlık209 Gram
Batarya Ömrü5 Saat
Boyutlar 8.6mm x 6.9mm x 4.0mm
Frekans Aralığı110 Hz - 20 kHz

Karşılaştırmalar

 • Puanı
 • Kulaklık
 • Demo Kaydı
skor
7.8
JBL GO 3 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
JBL GO 3 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör
NaN:NaN0
skor
8.4
Bang & Olufsen Beosound Explore Bluetooth Hoparlör
Bang & Olufsen Beosound Explore Bluetooth Hoparlör
NaN:NaN0

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.