Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Skullcandy'den Anahtarlık Boyutlarında Uygun Fiyatlı Dime 3 Kulak içi Kulaklıklar

Skullcandy Dime 3 kulak içi kulaklıklar, bir spor salonu ortamında, bir soda kutusu, bir çift spor ayakkabı ve turuncu bir havlu ile birlikte tanıtıldı!

Bu, Skullcandy tarafından piyasaya sürülen taze bir kulaklık serisidir. JLab’in ufak JBuds Mini modelinin ardından, Park City, Utah’ta bulunan ve kafatası logosuyla tanınan popüler marka, Dime 3 ile kullanıcılara minik bir kutu içerisinde güçlü özellikler sunmayı vaat ediyor.

Yeni Skullcandy Kulak içi Kulaklıklar Hangi Özelliklerle Geliyor?

Skullcandy, kulaklık sektöründe yeni değil. Dime 3, 2021 Mayıs’ında lanse edilen ilk Skullcandy Dime modelinin izinden gelen üçüncü üründür. 2023 için bu modelde neler farklı? Skullcandy, üçüncü nesil Dime kulaklıkların, Dime 2 modeline kıyasla, pil ömrünün 12 saatten 20 saate yükseltildiğini ifade ediyor. Ek olarak, kullanıcılar artık çoklu eşleştirme, EQ ön ayarları (Müzik, Bas Artırma ve Podcast modları arasında seçim yapabilirsiniz) ve Stay Aware modu gibi özelliklere erişebilir.

Peki Skullcandy'nin Bütçe Dostu Kablosuz Kulaklıklarının Fiyatı Nedir?

Dime 3, IPX4 sertifikasına sahip olup, Tile bulma teknolojisi ile donatılmıştır (kulaklıklarınızı mı kaybettiniz? Tile uygulaması ile bulabilirsiniz). Ayrıca, Dime 3’ün üzerinde bulunan kontroller sayesinde, müzik sesini ayarlamak için cep telefonunuzu çıkarmanıza gerek kalmaz. Tüm bu özelliklere sahip olan Dime 3, sadece 29.99 dolarlık fiyat etiketiyle oldukça çekici bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Uygun fiyat etiketine karşın, eğer ses kalitesi beklentileri karşılıyorsa, Dime 3’ün birçok kişinin çantasını süsleyeceğini ve hatta en iyi bütçe dostu kablosuz kulaklıklar listemizde yer bulabileceğini düşünmekteyiz.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.