Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Apple Beats Studio Pro Kablosuz Kulaklığını Tanıttı

Apple sonunda Beats Studio Pro kablosuz kulaklığını tanıttı. Bu yeni Beats kulaklıklar, Apple'ın birinci sınıf AirPods Max'inden çok daha uygun bir fiyata sunulacak. Beats Studio Pro, 2017'de piyasaya sürülen Studio3 kulaklıklarından bu yana Beats'in ürettiği ilk kulak üstü kulaklık ve 2021'de Beats Solo Pro'nun sonlandırılmasından bu yana yapılan ilk kulaklık olma özelliğini taşıyor.

Beats Studio Pro, dışarıdan bakıldığında Studio3 kulaklıklarına göre kalite açısından büyük bir gelişme sunuyor. İçerideki geliştirilmiş bileşenler, daha iyi ses kalitesi, uyarlanabilir gürültü engelleme ve şeffaflık modları, Dolby Atmos desteği ve kayıpsız ses gibi özellikleri içeriyor. Tasarım açısından da daha sofistike bir görünüme sahip. Beats Studio Pro, sentetik deri ve ayarlanabilir metal sürgülere sahip bir tasarımda. Apple Music başkan yardımcısı Oliver Schusser, "Beats Studio Pro ile, tüketicilere şimdiye kadar en etkileyici kulak üstü kulaklık deneyimini sunmak için tasarımı geliştirdik ve kulaklığı tamamen yeniden tasarladık" diyor.

 

Apple Beats Studio Pro Özellikleri Belli Oldu

Yeni Apple Beats Studio Pro kulaklıklar, tamamen uyarlanabilir aktif gürültü önleme ve kullanıcının şeffaflık moduna geçmek için kulaklık üzerindeki fiziksel düğmeleri kullanabilmesi gibi özelliklere sahip. Beats Studio Pro'nun ses kalitesi de geliştirilmiş. Yüksek ses seviyelerinde bile neredeyse hiç bozulma olmayan yeni 40 mm dinamik sürücülere ve entegre bir dijital işlemciye sahip. Beats Studio Pro, Sınıf 1 Bluetooth kullanarak cihazlara bağlanıyor ve USB-C bağlantı noktası ile kayıpsız ses ve şarj imkanı sunuyor.

 

Apple Beats Studio Pro Kablosuz Kulaklık Fiyatı Ne Kadar?

Ayrıca, Apple cihazlarında Spatial Audio ve Android cihazlarında Dolby Atmos desteği de bulunuyor. Beats Studio Pro'nun çağrı kalitesi, Studio 3'ten yüzde 27 daha iyi olduğu söylenen yükseltilmiş ses hedefleme mikrofonları sayesinde iyileştirilmiş durumda. Apple'ın kablosuz kulaklıkları, Apple cihazlarıyla sorunsuz çalışırken Android cihazlarıyla da uyumlu olacak şekilde tasarlanmış. Apple Beats Studio Pro, çeşitli renk seçenekleriyle sunulacak ve tek bir şarjla 40 saate kadar kullanım süresi sağlayacak. Beats Studio Pro'nun fiyatı Birleşik Krallık'ta 349,99 £ olacak ve ön siparişler 9 Ağustos'ta başlayacak. Yeni Apple kulaklıklar 10 Ağustos'ta gönderilmeye başlanacak.

Beats Studio Pro'da bulunan Apple Spatial Audio yani kişiselleştirilmiş uzamsal ses teknolojisi nasıl çalışır diye merak ediyorsanız ilgili blogumuzu ziyaret edebilirsiniz. 

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.