Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Anker Soundcore Life P3; Kristal Netliğinde Berrak Ses

 

Selamlar bugün Anker Soundcore firmasının yeni kulaklığı, Life p3 modeli hakkında aldığımız duyumlara göre bizlere hangi özelliklerle geliyor buna bakacağız. Önceki model olan Life P2’den pek memnunduk. Üstelik hala Test Edenler Kulübü üyelerimiz tarafından inceleniyor diyebiliriz. Eğer ki temin edebilirsek Anker Soundcore Life P3’üde Test Edenler Kulübünde deneyiminize sunacağız.

 

 

 

 

Anker Soundcore Life P3'ün Özellikleri Neler?

 

Anker Soundcore Life P3 ilk başta tasarımda köklü değişiklikler yaşanmış ve kulaklığa “karizma” katılmış diyebiliriz. 5 renk çeşidi ile karşımıza çıkıyor. Bunlar; Siyah, Lacivert, Mercan, Yulaf Beyazı ve Gökyüzü Mavisi şeklinde. Kulaklığın 6 adet mikrofonu var ve en iyi şekilde ANC performansını yansıtmak için programlanmış. 3 farklı gürültü engelleme modu bulunan Life P3 bizlere; İç mekan modu, Seyahat Modu ve Dış mekan modu sunuyor. 11 mm’lik sürücülere sahip olduğunu söyleyelim ve sürücülerin BassUp teknolojisiyle güçlendirildiğini de belirtmekte fayda var. Kulaklık bizlere tek şarjla 7 şarj kutusuyla beraber 42 saat batarya ömrü sunuyor. (Şarj Kutusu 35 saat). 10 dakikalık bir hızlı şarjla 2 saatlik ek kullanım süresini de elde edebiliyorsunuz. Kablosuz Şarj özelliğini de desteklediğini unutmayalım. Düşük gecikme sayesinde en iyi şekilde oyunlarınızı oynayabildiğiniz için kulak içi oyuncu kulaklık modeli olarak adlandırabiliriz. Soundcore Uygulamasını kullanarak 22 ön ayarla kendinize en uygun ekolayzır ayarını yapabilirsiniz. Yine aynı şekilde Soundcore uygulamasında yer alan “Find My Headset” eklentisiyle kulaklıklarınızı kaybettiğiniz zaman bulabiliyorsunuz. Bu Anker'in bu özelliği AirPods kulaklıkları bulma yöntemleri ile benzerlik taşıyor. Ürün henüz elimizde bulunmuyor fakat sunduğu özellikler bizleri bir hayli yükseltti. Eğer ki bu ürün detaylıca incelememizi istiyorsanız yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

 

Soundcore Life P3'ün Fiyatı Ne Kadar?

Bunca özelliğe karşın ürünün fiyatı sektördeki bazı kulaklıklara göre ucuz, bazı kulaklıklara göre pahalı kaçabilir. Ama şunu söylemekte fayda var ki Anker’in ürün stratejisine uygun özellikleri sunan ve buna fiyatlandırılmış bir kulaklık diyebiliriz. Ürünün şu anda Anker Soundcore sitesindeki etiket fiyatını 2499 TL olarak görüntülüyoruz. Tabi ki bu fiyat değişkenlik gösterecektir. Bu konuda neler düşünüyorsunuz gelin yorumlara tartışalım.

 

 

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.