Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

1000 TL Altı En İyi Kablosuz 10 Fiyat Performans Bluetooth Kulaklık

Bluetooth kulaklık dünyası, özellikle tam kablosuz kulaklıkların yaygınlaşmasıyla birlikte bir müzik severin kulaklık yolculuğunda ki ilk ve hatta belki de son durağı oluyor. 

 

Günümüzde bir fiyat performans bluetooth kulaklık almak isteyen müzik severin ise ilk uğrayacağı durağın Tam Kablosuz Bluetooth Kulaklıklar olduğunu biliyor ve bu yüzden size daha önce incelediğimiz, dinlediğimiz bluetooth kulaklıklar arasında çeşitlli fiyat aralıklarına göre en iyiler listeleri hazırlama isteği duyuyoruz.

 

Bu yazımızda, aşağıda listeledeğimiz 10 farklı tws 2022 bluetooth kulaklık önerisi ile birlikte, bu kulaklıkların fiyatlarını, artılarını - eksilerini ve genel özelliklerini karşılaştırma imkanı bulacaksınız.

 

Unutmayın ki, bu liste biz yeni ürünler dinledikçe güncellenebilir, sıralama değişebilir. 

 

Benzer şekilde, bir fiyat performans bluetooth kulaklık bir kriter dahilinde çok iyi olabilirken, başka bir kriter dahilinde size hitap etmeyebilir. Bu anlamda, incelemenin tamamını okumakta fayda var.

1Jabra Elite 3 Tam Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Jabra Elite 3, markanın yakın zamanda Elite ailesini genişletmesiyle ortaya çıkan yeni 5 modelin giriş seviyesi üzerine konumlanan uygun fiyatlı abisi.

 

Elite 3, çok uygun bir fiyat etiketi ile üstün konfor, çok iyi mikrofon kalitesi ve başarılı bir ses performansı sunuyor.

 

Bu kulaklıkta aynı kardeşi gibi IP55 sertifikası ve Jabra Sound + mobil uygulama desteği mevcut.

 

2 mikrofon yerine burada yer alan 4 adet mikrofon ile kardeşinden daha net bir konuşma performansı sunmayı hedefleyen Elite 3, dış seslere odaklanmanızı sağlayabilecek şeffaflık modunu da beraberinde getiriyor.

 

Ürünün detaylı incelemesine hazırlanırken, modeli En İyi 1000 TL Altı Tam Kablosuz Kulak İçi Kulaklık listesine rahatlıkla dahil edebilecek kadar dinledik. 

 

Elite 3, tasarımsal açıdan da göze hitap ediyor. Bu kulaklık kulak kanalının içine oturduğunda, burada gözden kaybolabilecek bir doğal bir dizayna sahip. 

 

Son olarak, Elite 3'ün şarj kutusu kardeşinden 1 kere daha fazla tam pil dolumu yapabiliyor. Elite 2, 7+21 saat pil ömrü sunarken, Elite 3 bunu 7 + 28 saate çıkartıyor.

ArtılarıÜstün KonforFiyat / Performans Kralıİyi Ses KalitesiFiyatın Kıyasla Çok İyi Mikrofon PerformansıTasarımsal Açıdan Göze Hitap Eden Estetiğe SahipIP55 Suya Ve Tere Karşı DayanıklılıkJabra Sound + Mobil Uygulama Desteği7+28 Saat Batarya Ömrü
EksileriBu Fiyat Etiketinde, Hiçbir Şikayetimiz Yok
Fiyatları

2Earfun Free Mini True Wireless Kulak İçi Kulaklık

Earfun Free Mini True Wireless modeli uygun fiyatlı kablosuz kulaklık arayanlar için mükemmel bir ürün. Kulaklık, Voice Clarity sayesinde net konuşma deneyimi sağlıyor.


Ergonomik dizaynı son derece başarılı olan ürünü kolaylıkla yanınızda taşıyabililirsiniz.

IPX7 serfitikası bulunan kulaklık tere ve suya karşı dayanıklı.

Earfun Free Mini 1,5 saatte, saklama kutusu ise 2,5 saat gibi kısa bir sürede şarj oluyor.

Hem fiyatıya hemde performansıyla uzun süreli kullanımda sizlere kesinlikle üzmeyecek bir bluetooth kulaklık.

ArtılarıDokunmatik Kontrol24 Saat Dinleme Süresi GreenRadio Stereo TeknolojisiErgonomik DizaynVoice Assistant kullanımıNet Konuşma İçin Voice Clarity Tere ve Suya Karşı Dayanıklı
EksileriHassas Malzeme KalitesiBluetooth V5.0 VersiyonANC Yok
Fiyatları

3JBL LIVE FREE NC + TWS Bluetooth Kulak İçi kulaklık

JBL'in onlarca kulaklık seçeneği var. 


Bir teknoloji devi olan marka ülkemizde de taşınabilir hoparlörleri ve bluetooth kulaklıkları ile büyük bir popülariteye sahip. Markanın ürün gamı, özellikle güvenilir hizmet ve genel tüketici tarafından beğenilen ses karakteri ile cana yakın bir hissiyata sahip denilebilir.

 

Live Free NC +, kendi fiyat etiketinde bazı üstün başarılara sahip. Bunların başında şüphesiz ANC özelliği yer alıyor.

 

Tamin edebileceğiniz üzere, konuşma esnasında veya müzik dinlerken dış sesleri içeri alan şeffaflık modu teknolojisiyle doğal bir dinleme deneyimi yaşayabiliyor, dışarıda güvenle seyahat edebiliyor veya ofiste iş arkadaşlarınızı duymaya devam ederek çalışmalarınızı sürdürebiliyorsunuz.

 

Multipoint desteği ve tek taraf kullanım ile bağlantı özellikleri konusuna da premium bir anlayış getiren Live Free NC + bluetooth kulaklık, belki sadece şarj kutusunun sağladığı ekstra pil ömrü ile eleştirilebilir. JBL burada rakiplerinin gerisinde kalarak 7+ 14 saatlik bir batarya ömrü sunuyor. 

 

Zıt bir şekilde, kutu kablosuz şarjı da destekliyor. Yine IPX7 sertifikası ile süper suya dayanıklı gövde, sporda ve yağmur altında kullanıma oldukça uygun. Açıkçası, Live Free NC+ ile suya karşı endişe etmenize gerek kalmıyor.

ArtılarıANC Desteğiİyi Malzeme KalitesiFiyat / Performans KralıŞeffaflık ModuKablosuz Şarj DesteğiIPX7 Sertifikası
Eksileri7 + 14 Saat Batarya Ömrü Şarj Kutusu Özelinde Rakiplerinin Gerisinde
Fiyatları

4Jabra Elite 2 Tam Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Jabra Elite 2, markanın yakın zamanda Elite ailesini genişletmesiyle ortaya çıkan yeni 5 modelin giriş noktası.

 

Elite 2, çok uygun bir fiyat etiketi ile üstün konfor, iyi mikrofon kalitesi ve başarılı bir ses performansı sunuyor.

 

Ürünün detaylı incelemesine hazırlanırken, modeli En İyi 1000 TL Altı Tam Kablosuz Kulak İçi Kulaklık listesine rahatlıkla dahil edebilecek kadar dinledik. 

 

Elite 2, tasarımsal açıdan da göze hitap ediyor. Bu kulaklık kulak kanalının içine oturduğunda, burada gözden kaybolabilecek bir doğal bir dizayna sahip.

ArtılarıÜstün KonforFiyat / Performans Kralıİyi Ses KalitesiBaşarılı Mikrofon PerformansıTasarımsal Açıdan Göze Hitap Eden Estetiğe SahipIP55 Suya Ve Toza Karşı DayanıklılıkJabra Sound + Mobil Uygulama Desteği
EksileriBu Fiyat Etiketinde, Hiçbir Şikayetimiz Yok
Fiyatları

5Sony WF-C500 Tam Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Sony WF-C500, markanın listelerin başında olmaya odakladığı çok popüler WF serisine bir fiyat / performans model olarak eklendi.

 

Konforlu yapısı, güçlü baslar eşliğinde oluşturduğu eğlenceli tonal karakteri, fiyatına göre iyi teknik performansı ve mobil uygulama desteği gibi güven verici akıllı özellikleri ile yepyeni bir kulaklık WF-C500.

 

 

ArtılarıÜstün KonforGüçlü Baslar, Eğlenceli Tonal KarakterMobil Uygulama DesteğiFiyat / Performans ÜrünüUSB-CKulaklık Özelinde İyi Batarya Ömrü (Şarj Kutusu Ekstra Pil Ömrü Standart)Güvenilir Bir F / P Seçeneği
EksileriBenzer Fiyatlara Sahip, Daha İyi Teknik Performansa Sahip Onlarca Rakip VarBu Fiyat Etiketinde, Her Açıdan Ciddi Bir Rekabet Ortamı Var
Fiyatları

6JBL Tune 125tws Kablosuz Kulak içi Bluetotoh Kulaklık

JBL Tune 125, markanın uygun fiyatlı tam kablosuz seçenekleri arasında yer alıyor.

 

İyi malzeme kalitesi, enerjik ses karakteri, 32 saat batarya ömrü ( 8 + 24 Saat) ve tek taraf kullanabilme özelliği ile günlük kullanım performansı fiyatına oranla yüksek bir tam kablosuz bluetooth kulaklık bu.

 

Bluetooth 5.0 ve USB-C portu gibi noktalar modelin modern çağa yönelik bazı gereksinimlerini karşılarken, kulaklığın burada ANC özelliği gibi çoğu akıllı özellikten de mahrum bırakıldığını söylemekte fayda var.

ArtılarıÜstün Malzeme Kalitesi32 Saat Batarya Ömrü (8 + 24 Saat)Bluetooth 5.0USB-C
EksileriBenzer Fiyatlara Sahip Olup, ANC Özellikli Modeller Mevcut
Fiyatları

7JBL Bluetooth Kulaklık Tune 225 TWS

 JBL Tune 225TWS Tam Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, sıkı bir rekabet ortamında ilerleyen ve büyüyen bluetooth kulaklık pazarında ki güncel ve karşılanabilir modeller arasında.

 

JBL T serisi isminde ki "T" harfi, aslında "Tune" kelimesinin kısaltması. Markanın kulaklık modelleri, bir kaç seriye bölünmüş durumda. Her seri içerisinde, her bütçeye yönelik birçok seçenek bulunuyor.

 

Bu seriler:

 

·       C Serisi

·       E Serisi

·       Everest Serisi

·       Club Serisi

·       JR Serisi

·       Live Serisi

·       Tune Serisi(Tune 225 TWS Burada)

·       ve Tour Serisi şeklinde sıralanabilir.

 

JBL Tune serisi kulak içi modelleri arasında ise;

 

·       Tune 110

·       Tune 115BT

·       Tune 115 TWS

·       Tune 125 TWS

·       Tune 130NC TWS

·       Tune 205 BT

·       Tune 215 BT

·       Tune 225 TWS (Bizim Kulaklık)

·       Tune 230 NC TWS modelleri yer alıyor.

 

Tune serisi, ülkemizde ve dünyada en çok tercih edildiğini gördüğümüz JBL bluetooth kulaklıkların başında geliyor.

 

Bunun sebeplerin başında muhakkak bu bluetooth kulaklıkların malzeme kalitesi, bağlantı performansları, konforları ve makul seviyedeki sonik performansları ile fiyat/performans kavramının altını doldurabiliyor oldukları gerçeği gelse de, ortada büyük bir hype olduğu da gözden kaçmıyor. Zira, tekrarlamak gerekirse, günümüzde bir bluetooth kulaklık alırken göz önünde bulundurmanız gereken çok fazla model var. 

 

Tune 225, özellikle çok fazla karşılaşmadığımız, Airpods benzeri açık tasarımlı kapsülleri, makul ses performansı ve diğer özellikleri ile, güvenilir ve özgün bir seçenek. 

ArtılarıFiyat / Performans Ürünüİyi Malzeme KalitesiOldukça KonforluGüncel Bluetooth SürümüUSB-C
EksileriBenzer Fiyatlara Sahip, Daha İyi Teknik Performansa Sahip Onlarca Rakip VarBas Şiddeti, Çoğu Kulağı Tatmin Etmeyecektir
Fiyatları

8Huawei FreeBuds 4i Kablosuz ANC Bluetooth Kulaklık

Genel bir değerlendirme yaptığımızda FreeBuds 4i sahip olduğu özelliklerle güzel bir kulaklık. Gürültü engelleme ve farkındalık modu özelliklerine sahip olması bir yana, ses performansıyla da oldukça iyi, kulaklık ergonomisinden pil ömrüne kadar pek çok yeteneğe sahip. Ayrıca AI Life uygulamasıyla beraber kulaklık üzerinde daha fazla hakimiyete sahibiz. Bu anlamda eğer anc özellikli iyi bir kulak içi kablosuz kulaklık satın almayı düşünüyorsanız, rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model olduğunu söyleyebilirim.

ArtılarıŞık ve ergonomik tasarımGürültü engelleme ve farkındalık modu özelliğiHuawei AI Life akıllı kontrol özellikleri Ses performansı (AAC,SBC kodekleri) Uzun pil ömrü (kutu ile beraber 22 Saat'e kadar (ANC Kapalı iken)Hızlı şarj özelliği (10 dakikalık şarj ile 4 saat kullanım)Aynı anda 2 farklı cihaza bağlanabilme
EksileriSes yüksekliğinin kulaklıklardan ayarlanamamasıKablosuz şarj özelliği yok
Fiyatları

9Earfun Free 2 TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Earfun, henüz yepyeni fakat sesini tüm müzikseverlere duyurmayı başarmış, fiyat / performans odaklı ürünler üreten bir ses teknolojileri firması.

 

Marka, son bir kaç yılda satış rekorları kıran TWS, yani tam kablosuz kulak içi kulaklıklar kategorisi dahilinde bir çok ödül toplayan modele sahip.

 

Free serisi, bunlar arasında en uygun fiyata sahip modelleri barındırsada, özellikleri ile şaşkınlığa uğratıyor.

 

Free 2’nin sahip olduğu; kablosuz şarj desteği, IPX7 sertifikası, Qualcomm AptX codec desteği, dokunmatik kontrol, hızlı şarj özelliği ve dahası normalde çok daha fazla fiyat etiketine sahip ürünlerde karşımıza çıkıyor.

 

Bu anlamda kulaklık, uygun fiyat bandında çok ciddi performans sunan sayılı modeller arasında yerini alıyor.

ArtılarıKablosuz Şarj Desteği30 Saat Batarya Ömrü + Hızlı ŞarjDokunmatik SensörFree 2, Bir Fiyat Performans CanavarıIPX7 Desteği
EksileriBu Fiyat Etiketinde, Hiçbir Şikayetimiz Yok
Fiyatları

10Earfun Air TWS Kablosuz Anc Kulak İçi Kulaklık

Earfun markası, fiyat / performans TWS yarışında öne çıkan firmalardan birini temsil ediyor.

 

Güvenilir, uygun fiyat etiketi ile sunulan bu tam kablosuz kulak içi kulaklıklar, bu özellikleri sayesinde bir çok otoriteden ödül toplamış, kullanıcı tarafından sevilen bir ürün gamına sahip.

 

Markanın halihazırda 8 farklı tam kablosuz kulak içi kulaklık modeli bulunuyor. Bunların 6 tanesi aktif olarak satılmaya devam ediyor.

 

Kulaklik.com’da şuan da satışta olan 4 farklı model var, bunlara 2 yeni model de yakın zamanda eklenecek.

 

Bu modeller:

 

·       Air

·       Air Pro 2

·       Free 2

·       Free Pro

 

Free Pro 2 ve Free Mini’nin Türkiye’ye girişlerini heyecanla bekliyoruz.

 

Air ailesi, markanın amiral gemisi modeli olan Air Pro 2’ye de ev sahipliği yapıyor.

ArtılarıKablosuz ŞarjTek Kulaklık Kullanıma UygunIPX7Hızlı Şarj7 + 28 Saat Batarya ÖmrüUSB-CKonforlu YapıFiyat / Performans Ses Kalitesi Yakınlık SensörüDokunmatik Kontrol
EksileriFiyatına Oranla, Bir Eksiği Yok. Fiyattan Bağımsız Düşünüldüğünde; Anc Bir Eksik Sayılabilir.
Fiyatları

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.