Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Anker Soundcore Life Note 3 Kablosuz Bluetooth Kulaklık

skor
7.5

Kulaklik.com Değerlendirmesi

Tasarım7
Malzeme Kalitesi8
Konfor7
İzolasyon7
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi7

Genel Değerlendirme

Selam. Bugün elimizde Anker Soundcore Life Note 3 Modeli var. Haydi gelin hep beraber inceleyelim.

 

Anker, Uygun Fiyatlı ürünleriyle karşımıza çıkan bir firma. Özellikle Kablosuz Kulaklıklarıyla çok dikkat çekiyor. Ses elektroniği denince akla gelen ilk markalar arasında geldiğinizde söyleyebiliriz. Kablosuz Kulaklıkların yanında; Şarj cihazları, Taşınabilir hoparlörler, PowerBank’ler ve Kablosuz Şarj Stantları da üretmekte. Marka dediğimiz gibi uygun fiyatlı ürünler üretiyor olsa da Premium kulaklık sınıfında da ürünleri yoğunluklu olarak bulunmakta. Bu ürünler;

 

-       Anker Soundcore Liberty Serisi (Özellikle Liberty Pro 3)

-       Anker Soundcore Life Q Serisi (Q30-Q35 Modelleri)

 

Şeklinde yüksek kaliteli Bluetooth Kulaklıkları bulunmakta. Şimdi gelelim Anker Soundcore Life Note 3 hakkında düşüncelerimizi paylaşalım. Kulaklığın genel anlamıyla günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek. Keyifli bir ses kalitesi olan bir kulaklık olduğunu söyleyelim ve tasarımla başlayalım.

ArtılarıMükemmel mikrofon kalitesi Kaliteli Malzeme
EksileriANC - Transparan
skor
7
KULAKLIK.COMTasarım

Tasarımsal anlamda kulaklığı Anker Soundcore Life P3 modeline benzettiğimizi söyleyelim. Güzel bir detay olarak görebileceğimiz bir unsur kasa çizik çizik tasarlanmış ve kulaklığa kontrast gelmiş. Kulaklıkların genel tasarımı dediğim gibi Anker Soundcore Life P3 gibi uzun bir kulaklık tasarımına sahip. Dokunmatik panelin hemen üzerinde Anker Logosu yer alıyor ve logonun hemen üstüne de gürültü engelleyici mikrofonlar konumlandırılmış. Kulaklığın 3 renk çeşidi mevcut. Mavi, Siyah ve Beyaz. Benim en sevdiğim rengi siyah oldu. Kulaklığın kutu içeriğine bakalım

 

 

Kutu İçeriği;

 

-       Anker Soundcore Life Note 3

-       1 Adet Şarj Kablosu

-       Kullanım Kılavuzu ve Diğer Belgeler

-       Kulak Silikonları

 

 

Bu şekilde yeterli diyebileceğimiz bir kutu içeriği ile karşımıza çıkıyor.

skor
8
KULAKLIK.COMMalzeme Kalitesi

Kulaklığın malzeme yapısı genel anlamda sert plastik olarak üretilmiş, kulak silikonları ise yumuşak silikon olduğundan rahat ve kolay kolay zarar görebilecek bir malzeme yapısına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kasasının çizgili bir tasarıma sahip olmasından dolayı uzun yıllar kulaklığı kullanabilirsiniz. Yani kolay kolay hasar görmez diye düşünmekteyiz.

skor
7
KULAKLIK.COMKonfor

Konfor tarafında gayet iyi bir performans aldığımızı söyleyebiliriz. Fakat uzun kullanımlarda ufak bir rahatsızlık verdiğini söyleyebiliriz. Genel anlamıyla konforlu bir kulaklık olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenlerden dolayı kulaklığın konforuna 7 puan vermek istedik.

 

skor
7
KULAKLIK.COMİzolasyon

ANC modu yeterli bir performans aldığımızı söyleyebiliriz. ANC ve Transparan modları arasındaki geçiş sırasında farkı anlayamayabilirsiniz. Ama gayet yeterli bir izolasyonu var. Normal modda ufak bir izolasyonu mevcut. ANC ve Transparan modunun şiddetini ayarlayabiliyorsunuz.

skor
8
KULAKLIK.COMGünlük Kullanım

Kulaklığın 35 Saatlik bir pil ömrü var. Genel kullanımda 4 ila 5 günlük bir kullanım süresi aldığımızı söyleyebiliriz. Tabii bu oran ANC – Transparan Modlarının kullanımı sonucu bu oran düşecektir. Kulaklıkların kendi şarjı ise 7 saatlik olduğunu söyleyelim. Kulaklığın IPX5 Sertifikası sayesinde Suya ve Toza karşı dayanıklılık sağlıyor. Kulaklığın kutusunun ortalama bir boyuta sahip olmasından dolayı kolay bir şekilde taşınabiliyor. Mobil uygulaması sayesinde Modlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulamada yer alan Oyun Modu sayesinde oyun oynayacağınız zaman aktif edip ayak seslerini daha ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıca 22 Farklı ön ayarı sayesinde dilerseniz dinlediğiniz müzik türüne göre geçiş yapabilir ya da kendiniz ekolayzır ayarı yapabilirsiniz.

skor
8
KULAKLIK.COMMikrofon Kalitesi

Kulaklığın üzerinde 6 adet mikrofon var ve bunlar daha kaliteli bir ses vermek için çalışıyor. Kulaklığın mikrofonları oldukça kaliteli bir biçimde sesi karşı tarafa iletiyor. Yine neredeyse her mikrofonda olduğu gibi tonal karakterinde bir değişim yaşanabilir.

skor
8
KULAKLIK.COMBağlantı Kalitesi

Kulaklığın bağlantı kalitesi oldukça sorunsuz bir bağlantı sağlıyor. Bluetooth versiyon 5.2 ile son sürüm bir bağlantı sağlıyor. Gayet akıcı bir şekilde kulaklığınızı cihazınızla kullanabilirsiniz. Kulaklığı bağlamak için kutusu üzerinde yer alan tuşa birkaç saniye boyunca basılı tutup bağlantı moduna alabilirsiniz ardından cihazınızda kulaklığın ismi gözükecektir.

skor
7
KULAKLIK.COMSes Kalitesi

Kulaklıkların sesinde biraz boğukluk sezdim. Sonradan oyun modunun açık olduğunu fark ettik. Oyun modunda ayak seslerini ön plana almak için hazır bir ekolayzır ayarı yapıyor. Oyun oynamak istediğiniz zaman bu modu aktif ederseniz daha net ve performans artırıcı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Genel anlamda kulaklığın ses kalitesi bu fiyat bandındaki bir kulaklık için gayet yeterli ve minimum bozulmaya uğruyor. Ses seviyesi oldukça yüksek. Genel bir tonal karaktere sahip olduğunu da belirtmekte fayda olacaktır. Dediğimiz gibi bu kulaklığa güzel bir ekolayzır ayarı yapmak isterseniz mobil uygulama buna gayet açık.

İnceleme Videosu

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Akustik PrensibiArkası Kapalı
Bluetooth VersiyonV5.2
ANCVar
Sürücü TipiDinamik Sürücü
Suya DayanıklılıkIPX5
USB StandardıUSB-C

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.