Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Sennhesier IE 600 odyofil soniklerini uzay materyalleriyle birleştiriyor!

Bluetooth’lu kulaklıklar her ne kadar şu sıralar çok popüler olsa da, ses kalitesi söz konusu olduğunda, genel kullanıma yönelik tasarlanan kablosuz kulaklıklar, odyofiller için tasarlanan kablolu kulaklıklarla rekabete girebilecek başarıma genellikle sahip olmuyorlar. 

Sennheiser’ın müzik dinleme işini ciddiye alan kullanıcılar için tasarladığı yeni yol arkadaşı ile tanışın! Karşınızda IE 900 ve IE 300 arasında bir model: Sennheiser IE 600. 

 

 

Hadi önce kulaklığın yapısına bir göz atalım! 3D yazıcılarla tasarlanan IE 600’ün kabinleri atomik yapısı cama benzeyen karakteri ile en yüksek kalite çelikten bile daha dirençli ve sert olan ZR01 amorf zirkondan üretilmiş. Gövde yapısının NASA’nın Mars keşif aracının başında bulunan materyal ile aynı olması da, kulaklığın gövdesi hakkındaki iddiaları gerçekliğe kavuşturuyor da diyebiliriz. 

 

 

 

Sennheiser kulaklığın malzeme kalitesi hakkında kendine oldukça güveniyor.

Yıllarca dinlenilmesine rağmen eskimeyen bir albüm gibi; IE 600’ün natural karakteri ve pek dayanıklı gövde yapısı, kulaklığı hem sesi ile, hem fiziksel yaşamı ile ömürlük bir konuma sürüklüyor.

Akustik konusundaki hünerlerini göstermek isteyen Sennheiser mühendisleri, akustik olarak tertemiz bir arka plan ve IE 900’de benzerini gördüğümüz rezonans odalarıyla sesin saf kalitesini hissettirmeyi amaçlıyor. Bu odalar rezonansı gölgeleyerek yüksek frekanstaki seslerin kaybolmasını engelliyor.