Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Apple, Yenilenmiş Tasarım ve Gelişmiş Özelliklerle Yeni AirPods Serisini Sunmaya Hazırlanıyor

Apple, gelecek yıl AirPods serisinde önemli güncellemeler yapmayı planlıyor. 2020'de piyasaya sürülen ve o zamandan beri tasarım anlamında bir yenilik görmeyen AirPods Max dahil, serinin çeşitli modelleri geliştirilecek. Bloomberg'den Mark Gurman'ın raporuna göre, Apple bu sonbaharda yeni modelleri tanıtarak hem ikinci hem de üçüncü nesil AirPods'ları kademeli olarak piyasadan çekecek.

Dördüncü Nesil AirPods ve AirPods Max Ne Zaman Çıkacak?

Dördüncü nesil AirPods ve AirPods Max'in 2024 sonbaharında gelişmiş özelliklerle tanıtılması bekleniyor. Yeni tasarımların üçüncü nesil AirPods ve AirPods Pro modellerinin bir karışımı olacağı söyleniyor. Üst seviye model, AirPods Pro'dan gürültü engelleme ve Find My desteği gibi özellikleri içerecek. Bununla birlikte, bu yeni modellerin silikon kulak uçları olmadan sunulacağı, bu da AirPods Pro'nun ses kalitesi ve gürültü engelleme performansı açısından bir adım önde olmasını sağlayacağı belirtiliyor.

Yeni AirPods ve AirPods Max Kulaklıkların Özellikleri ve Fiyatları Belli Oldu mu?

Ayrıca, Apple'ın yeni AirPods modelleri USB-C'ye geçiş sürecini sürdürecek. Gurman, gelecek yıl AirPods Max modelinin USB-C bağlantı noktası ve yeni renk seçenekleriyle hafif bir güncelleme alacağını belirtiyor. Fiyatlandırma konusunda mevcut durumun devam etmesi veya benzer fiyatlandırma politikası izlenmesi bekleniyor. Apple'ın bu yeni AirPods ve AirPods Max modellerini iPhone 16 serisiyle birlikte tanıtması muhtemel görünüyor.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.