Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

JBL Tune Serisi 4 Yeni Kulaklık Modelini Türkiye Pazarına Sürdü!

JBL, Türkiye pazarında popüler olan Tune kulaklık serisini dört yenilikçi modelle zenginleştirdi: Tune 570BT, Tune 670BT NC, Tune 720BT ve Tune 770BT NC. Bu modeller, uzun pil ömürleri, gelişmiş bağlantı özellikleri ve sesli asistan desteği gibi çeşitli yeniliklerle öne çıkıyor.

 

Yeni JBL Tune Serisi Kulaklık Modelleri Hangileri?

 

JBL Tune 570BT Kulak üstü Kulaklığın Özellikleri Neler?

JBL Tune 570BT kulak üstü kulaklık hafif, katlanabilir tasarımı ve 40 saate kadar uzanan pil ömrü özellikleriyle dikkat çekiyor. Bluetooth 5.0 ile kolay bağlantı sağlayan bu model, JBL'in Pure Bass ses teknolojisine sahip ve 1,690 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

 

JBL Tune 670BT NC Kulak üstü Bluetooth Kulaklık Özellikleri Neler?

JBL Tune 670BT NC adaptif gürültü engelleme özelliği ve 70 saate kadar uzanan pil ömrü ile öne çıkıyor. Bluetooth 5.3 desteği sayesinde birden fazla cihaza bağlanabilir ve 3.990 TL'den başlayan fiyatlarla piyasaya sürüldü.

 

JBL Tune 720BT Bluetooth Kulaklıkların Özellikleri Neler?

JBL Tune 720BT bluetooth kulaklık 76 saate kadar pil ömrü sunuyor ve fiziksel olarak dış gürültüyü engelleyen yapısıyla rahat bir dinleme deneyimi sağlıyor. Bu model de Bluetooth 5.3 teknolojisi ile birden fazla cihaza bağlanabilir ve 2,790 TL fiyat etiketiyle satışa çıktı.

 

JBL Tune 770BT NC Kablosuz Kulaklık Özellikler Hangileri?

JBL Tune serisinin en üst modeli olarak JBL Tune 770BT NC kablosuz kulaklık, 70 saate kadar pil ömrü, Uyumlanabilir Gürültü Engelleme (ANC), Ambient Aware ve Talk Thru modları gibi özelliklerle donatılmış. Ayrıca, Multi-Point bağlantı özelliği ve kişiselleştirilebilir EQ ayarları sunuyor. Bu model 5,490 TL'den başlayan fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.