Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Yenilikçi Teknolojiye Sahip Yeni Kulaklıklar: The Composer ve The Score One

Austrian Audio'nun adını daha önce duymamış olabilirsiniz. Viyana merkezli kulaklık uzmanı 2017 yılında kuruldu.

Fakat, müziğinizin nasıl çaldığını gerçekten önemsiyorsanız, bu ismi not almalısınız - şirket, şimdiye kadar duyduğum en iyi kablolu kulaklıklardan bazılarını üretiyor.

 

Yenilikçi Teknolojiye Sahip Yeni The Composer Kulaklıklar ve The Score One Amplifikatörler

Austrian Audio'nun iki yeni ürünü, The Composer kulaklıklar ve The Score One kulaklık amplifikatörü.

The Composer’ın yıldız bileşeni, en güçlü manyetik alanı sınıfında sunmayı vaat eden maksimum güçte N52 sınıfı neodim mıknatıslarla donatılmış hassas işlenmiş bir halka sistemine sahip 49mm sürücü içeren, Austrian Audio'nun yenilikçi Hi-X (High Excursion) sürücü teknolojisinin en son versiyonudur.

Austrian Audio, Hi-X49 DLC'nin diyaframını elmas benzeri karbon (DLC) ile kaplar, bu da koniyi ağırlık eklemeden olağanüstü sert hale getirir. Böylece, frekanslar boyunca üstün netlik ve çeviklik ve düşük THD (Toplam Harmonik Bozulma) seviyeleriyle övünebilir.

 

Konfor ve Kalitenin Buluştuğu Yer: The Composer Kulaklık Modelleri

Kulaklıklarda konfor anahtardır ve Austrian Audio, The Composer’ı “pazardaki en sofistike mekanik tasarımla” donatarak, “dört pozisyona sahip eğilebilir kulak kabıyla kusursuz bir uyum elde eder”. Hafiflik ve çeviklik vaat eden bu kulaklıklar, 400g’den daha hafif.

 

Odyofil Mükemmelliği Hedefleyenlere Özel Full Score One Amplifikatörler

Daha fazla kullanıcının ses kalitesine öncelik verdiği ve en iyi kulak üstü kulaklıklardan bir set edindiği bir dönemde, adanmış bir amplifikatör (genellikle en iyi taşınabilir DAC’lerden birinde bulunabilir) kurulumun vazgeçilmez bir parçası haline geliyor.

Austrian Audio’ya göre, Full Score One ile elde ettiğiniz şey budur ve şirketin bu alandaki ilk amplifikatörüdür.

Şirket, bu ürünle çok düşük gürültülü bir güç amplifikatörü oluşturma yaklaşımını benimsemiştir ve bu, düşük empedanslı kulaklıkların 10 Ohm'a kadar ve 300 Ohm üzeri yüksek empedanslı, düşük hassasiyetli kulaklıkları idare edebilir.

 

Yeni Amplifikatör Teknolojisi: True Transient Technology (TTT) Nedir?

Austrian Audio Full Score One Amplifikatörler, yeni True Transient Technology (TTT) kullanır, bu da amplifikatörün "en dik geçişleri bile" sağlamasına yardımcı olur.

 

Austrian Audio Kulaklıkların Fiyatı Ne Kadar?

Austrian Audio'nun iki yeni modeli Aralık 2023'e kadar gönderilecek. The Composer kulaklıklar $2,699 / £2,249 (yaklaşık AUS4,275) ve Full Score One kulaklık amplifikatörü $1,499 / £1,299 (yaklaşık AU$2,470) fiyatında satışa sunulacak.

Sonuç olarak, yüksek kaliteli ses deneyimi arayan kullanıcılar için Austrian Audio’nun yeni ürünleri, fiyat performans oranı yüksek seçenekler sunuyor. Bu yüksek kaliteli ürünlerin, ses entuziyastlarını etkileyeceği kesin.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.