Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Uygun Fiyatlı Earfun Kablolu Kulak İçi Kulaklık ve DAC Paketini Piyasaya Sürüyor

Neden yüksek çözünürlüklü ses için yüksek fiyatlar ödeyesiniz ki? Earfun, size 100 dolardan daha ucuza bir DAC sunuyor ve kablolu kulak içi kulaklıkları (IEMs) da oldukça uygun fiyatlı.

Hi-Res ses denildiğinde akla yüksek fiyatlar gelse de, bu durum artık geçerli değil. Uygun fiyatlı kulaklık modelleriyle tanınan Earfun markası, sadece yüz dolar gibi uygun bir fiyatla ciddi bir ses performansı sunan EH-100 model kulaklığını ve sadece 80 dolara satılan hi-res DAC'ini piyasaya sürüyor. Dahası, Earfun bu ürünleri 15 Ekim'e kadar daha da indirimli olarak sunuyor.


Uygun Fiyatlı Earfun Kulak içi Kulaklıkların Özellikleri Neler?

Peki, bu kadar uygun fiyatla neler alabilirsiniz? EH-100 modeli, çift sürücü mimarisi (10mm ve 6.8mm) ve yüksek frekansları idare eden özel bir balanced armature sürücüye sahip, hi-res ses sertifikalı kablolu IEM’lerdir. Bu kulaklıklar, alüminyumdan üretilmiş, standart iki pinli IEM bağlantısını kullanmakta ve Earfun’un ses imzasını ayarlamanıza olanak tanıyan iki set tuning nozulu içermektedir. Frekans tepkisi 16Hz ile 40KHz arasında, empedansı 16 ohm ve 1kHz'de hassasiyeti 103dB'dir.

Earfun markasını oldukça beğeniyoruz; şu anda Earfun Air Pro, piyasadaki en iyi bütçe dostu ANC kulak içi kulaklıklardan biridir. Bu nedenle, indirimli paket ile birlikte EH-100 modeli oldukça ilgi çekici. Firmanın yeni DAC'ı da öyle.

Büyük Ses Vaad Eden Earfun Yeni DAC Teknolojisi

Earfun ayrıca yeni bir USB/C DAC olan EA100 modelini de piyasaya sürdü. Bu model, 3.5mm dengesiz ve 4.4m dengeli bağlantılara sahip olup, eski donanımlar için bir USB-C'den USB-A adaptörüne de sahiptir. İçerisinde ESS ES9038Q2M çipi bulunan EA100, 32-bit/768kHz PCM ve DSD512'yi çözebiliyor. Küçük boyutuna rağmen, bağımsız sol ve sağ amplifikatörler, 32 ohm'da 195mW'ye kadar güç çıkışı sağlayabiliyor - bu da Earfun IEMs ve birçok kablolu kulaklığı sürmek için fazlasıyla yeterli. Küçük bir LED, bağlantı durumunuzu ve mevcut örnekleme oranını göstermek üzere renk değiştirebiliyor.

EA100’ün en ilgi çekici özelliklerinden biri küçük bir düğme. Bu düğme, daha geniş bir cihaz yelpazesi ile, özellikle PC'ler ve taşınabilir oyun konsolları ile daha iyi uyumluluk anlamına gelen UAC 2.0 ve UAC 1.0 standartları arasında mod değiştirmenize olanak tanır.

Yeni Earfun Kulak içi Kulaklıkların Fiyatları Ne Kadar?

Earfun kulak içi kulaklıklar, teknik özelliklerin önerdiği kadar iyi bir ses performansı sunuyorsa, tanıtım fiyatlarıyla gerçek birer fırsat olabilirler. Fiyatlar 15 Ekim'den itibaren artacak. Ancak şu an için, kulaklıklar için 70 dolar/63 sterlin, DAC için 80 dolar/70 sterlin veya her ikisini bir arada 117 dolar/104 sterlin fiyatında satın alabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.