Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Hidizs'den Balinalardan İlham Alan Uygun Fiyatlı Yüksek Kaliteli Kulaklıklar

Çinli ses uzmanı Hidizs, uygun fiyatlı ve yüksek çözünürlüklü taşınabilir müzik çaları AP80 PRO-X ve MS3 in-ear kulaklık kombinasyonu ile öne çıkıyor. Şimdi firma, bu yüksek çözünürlüklü çalar ile uyumlu yeni ve uygun fiyatlı IEM kulaklıklarını tanıttı. Ancak bu sefer, kulaklıklar ultra büyük 14.5mm planar manyetik sürücülerle donatılmış ve balinalardan esinlenmiş.

Balinalardan İlham Alınan Tasarım

Hidizs, bu kablolu kulaklıkları, balinaların, yunusların ve okyanus habitatlarının korunmasına adanmış global bir yardım kuruluşu olan WDC (Whale and Dolphin Conservation) ile ortaklık yaparak üretti. Firma, balinaların okyanuslar ve gezegen sağlığı için ne kadar önemli olduğuna dair farkındalığı artırmayı hedefliyor.

WDC'nin yardımıyla Hidizs, balinaların biyolojik özelliklerinden ilham alarak, insan kulağına mükemmel uyacak ergonomik bir şekil oluşturdu. İleri döküm ve beş eksenli CNC oyma teknolojileri kullanılarak, kulaklık paneli, balina kuyruğu ve yüzgeçlerini andıran bir şekilde tasarlandı.

Hidizs Ses ve Teknoloji Özellikleri Neler?

Kulaklıklar, üç pnömatik ses ayarı filtre değiştirme teknolojisi ile donatılmıştır. MP145 modeli, vokal, dengeli ve bas modları için tasarlanmış kulak uçları ile birlikte dokuz farklı ses stili sunuyor.

Hidizs MP145 planar manyetik kulaklıkların fiyatı sadece $149. Ancak yakında başlayacak olan özel bir Kickstarter kampanyası ile fiyat $109'a düşüyor.

Uzman Görüşü: Uygun Fiyatlı Yüksek Çözünürlüklü Sesin Yükselen Yıldızı

Kulaklıklar, kendi AP80 PRO-X müzik çalarıyla birlikte en iyi performansı göstermek üzere tasarlanmıştır. Özellikle yüksek fiyatlı planar manyetik kulak içi kulaklıkların aksine uygun fiyatı ve dikkat çeken tasarımı ile Hidizs, müzik severlerin radarına girmeyi başarıyor.

Hidizs'ın yeni kulak içi kulaklığı MP145, sadece uygun fiyatı ve yüksek performansı ile değil, aynı zamanda çevre dostu bir yaklaşımla da dikkat çekiyor. Yakında daha detaylı bir değerlendirme için bizi takip etmeye devam edin.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.