Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Marshall MOTIF II ANC TWS Kulaklıkların Hindistan'da Lansmanı Yapıldı!

Birleşik Krallık merkezli ses markası Marshall, premium cihazları ile tanınmaktadır. Marka, yalnızca üç üründen oluşan TWS (Tamamen Kablosuz Stereo) kulaklık serisini genişletti. Yeni cihazın adı Marshall MOTIF II ANC ve 2021 yılında piyasaya sürülen MOTIF ANC'nin halefidir. MOTIF II ANC, gelişmiş batarya ömrü, daha iyi bağlantı ve ses özellikleri gibi önemli yükseltmeler sunuyor. Sony, Apple, Sennheiser gibi markaların sunduğu premium TWS kulaklıklar ile rekabet ediyor.

Marshall MOTIF II ANC Özellikleri ve Teknik Detayları Neler?

Marshall MOTIF II ANC, AirPods Pro'yu andıran bir sap ve silikon kulak uçlarına sahip iç kulak kulaklıklardır. Ancak Marshall’ın ürünü, deri dokusu ve dişli sapları ile premium bir his sunmaktadır. Sapa altın renkli bir ayrıntı da eklenmiştir. Kulaklıklar, IPX5 sertifikalı suya dayanıklıdır. MOTIF II ANC, müzik çalma, aramaları yanıtlama/red etme ve hatta Spotify TAP özelliği gibi çeşitli işlevler için dokunmatik kontroller sunuyor. Şirket, bu ses cihazının yüzde 70 oranında geri dönüştürülmüş plastikten yapıldığını belirtiyor.

Ses açısından, Marshall MOTIF II ANC, 108 dB sürücü hassasiyetine sahip 6 mm dinamik bir sürücü ile donatılmıştır. Aktif gürültü iptali ve rüzgar gürültüsü direnci, çevresel gürültüyü filtrelemek için bulunuyor. Ayrıca, kullanıcının kulaklıkları çıkarmadan çevresinin farkında olmasını sağlayan bir şeffaflık modu da var. Marshall İmza Sesi ile kulaklıkların konser kalitesinde ses sunduğu iddia ediliyor.

Marshall MOTIF II ANC, ANC etkin ve devre dışıyken sırasıyla 6 saat ve 9 saat kullanım sunuyor. Şarj ve saklama kutusu ile bu süreler sırasıyla 30 saat ve 43 saate çıkmaktadır. TWS kulaklıklar Bluetooth 5.3 ile gelmektedir ve aynı anda iki cihaza bağlanabilir. Ayrıca en iyi bağlantı için LE Audio desteği ile geleceğe hazırdır.

Marshall kulaklık modeli MOTIF II ANC'nin fiyatı 19,999 Rupi olarak belirlenmiştir ve siyah renk seçeneği ile gelmektedir. Kulaklıklar, markanın web sitesinden 12 Eylül'den itibaren satın alınabilir.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.