Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

JBL'nin Yeni Akıllı Hoparlörleri Hem Google Asistan Hem de Amazon Alexa'yla Çalışıyor

JBL'nin yeni Authentics serisi akıllı hoparlörleri, Google Asistan ve Amazon Alexa'nın yeteneklerini birleştiriyor. Her iki ses asistanı da zamanlayıcıları, alarmları ve müzik oynatmayı sorunsuz bir şekilde kontrol edebiliyor. Authentics 300 modeli, taşınabilirlik için değiştirilebilir bir pil ve detaylı tizler ve orta tonlardaki netlikle birlikte basa yatkın bir ses profili sunuyor.

JBL'in Yeni Hoparlörleri Ne Kadar?

 

Bu hoparlörler, hem iç mekan hem de dış mekan ayarlarında sesin gerçeğe uygun bir şekilde yeniden üretilebilmesini vaat ediyor ve en iyi ses için otomatik kendi kendine ayarlama özelliğine sahip. Seri, 15 Eylül'de Avrupa'da ve 17 Eylül'de Kuzey Amerika'da satışa çıkacak ve fiyatlar $330 ile $700 arasında değişecek.

JBL'nin yeni hoparlör serisi Authentics; 200, 300 ve 500 modellerini içeriyor. Yalnızca Authentics 300 modeli taşınabilirlik için tasarlanmış ve her bir şarjda sekiz saat oynatma süresi sunuyor. Ancak, marka Authentics 500 modelinde Dolby Atmos desteği gibi benzersiz özellikler ve Google Asistan ile Amazon Alexa'nın benzersiz birleşimini vaat ediyor.

Bu hoparlörler, iki farklı ses asistanının yeteneklerini bir araya getiriyor. Yani bir asistanın başlattığı zamanlayıcıları, hatırlatmaları ve alarmları diğeri durdurabiliyor. Aynı şey müzik oynatma için de geçerli. Sonuç olarak, hangi ses asistanının harekete geçirildiğini hatırlamanız gerekmiyor. Ayrıca, Asistan'ın güçlü arama yeteneklerinden ve yalnızca Alexa'ya özgü yeteneklerden, örneğin son Amazon siparişinizi takip etmekten faydalanıyorsunuz.

JBL Authentic Akıllı Hoparlörlerin Özellikleri Neler?

Authentics 300 modeli, bir çift bir inçlik tiz hoparlör, tam menzilli 5.25 inçlik woofer ve aşağıya doğru ateşleyen 6.5 inçlik pasif bas radyatörü ile yapılandırılmıştır. Küçük olan Authentics 200, benzer bir yapılandırmaya sahiptir.

Bu donanım, serinin en büyüğü olan 270W gücündeki Authentics 500 modelinin, üç adet 1 inçlik tiz hoparlör, üç adet 2.75 inçlik orta menzilli woofer ve aşağıya doğru ateşleyen 6.5 inçlik bir subwoofer ile donatılmış olduğunu gösteriyor.

JBL, bu alüminyum çerçeveli, sahte deri kaplı hoparlörlerin, detaylı tizler ve derin baslar sunarak, sesin gerçeğe uygun bir şekilde yeniden üretileceğini vaat ediyor. Hoparlörler, sesin optimal olması için otomatik bir kendi kendine ayarlama özelliği ile birlikte geliyor.

JBL Authenic Hoparlör Modelleri Türkiye'de Satışta mı?

 

Bu tür bir donanımın bir bedeli var ve ona sahip olmak için bir süre beklemeniz gerekebilir. Authentics serisi, Avrupa'da 15 Eylül'de ve Kuzey Amerika'da 17 Eylül'de satışa sunulacak. Authentics 200 modeli $330, Authentics 300 modeli $430 ve Authentics 500 modeli ise sizi $700 geriye götürecek.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.