Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Bose'nin QuietComfort Serisinden Yeni Ürünler Geliyor

Bose'nin QuietComfort Serisinden Yeni Ürünler Geliyor: İşte Sızıntı Detayları

Bose, aktif gürültü engelleme teknolojisiyle tanınan ve 1989'da Series I Aviation Headset ile başlayan efsanevi QuietComfort serisine yeni bir soluk getiriyor. Fransız kaynağı Dealabs'ın sızıntılarına göre şirket, üç yeni model üzerinde çalışıyor: İki kablosuz kulaklık ve bir kablosuz kulakiçi kulaklık.

Model isimleri, Bose QuietComfort Headphones, Bose QuietComfort Ultra ve Bose QuietComfort Ultra Earbuds olacak. Bu ürünler, Bose'un patentli gürültü engelleme teknolojisiyle donatılmış olup, kulaklık modelleri kulak üstü tasarım özellikleri taşıyor.

Renk seçenekleri ve fiyatlandırma da sızdırılan bilgiler arasında:

  • QuietComfort Kulaklıklar: Siyah, Bulut Beyazı ve Selvi Yeşili renk seçenekleriyle 400 € (yaklaşık 440 $).

  • QuietComfort Ultra: Daha üstün ses kalitesi ve gelişmiş gürültü engelleme için 500 € (yaklaşık 550 $) fiyat etiketi taşıyor ve siyah ile beyaz renk seçenekleri var.

  • QuietComfort Ultra Earbuds: Bu model, QuietComfort Earbuds II modelinin devamı niteliğinde ve 350 € (yaklaşık 385 $) fiyatla piyasaya sürülecek. Renk seçenekleri şu an için belirsiz.

Ayrıca, Dealabs'ın paylaştığı bilgilere göre Ultra Earbuds modelinin sadece üç gram ağırlığında olması bekleniyor, bu da mevcut modelden %50 daha hafif olacağı anlamına geliyor.

Leaker Kuba Wojciechowski'nin bu yılın başlarında paylaştığı, ancak kısa süre sonra kaldırılan bir tweette, QuietComfort Ultra kulaklığın bir görseli de yer aldı. Ancak bu görsel, Wayback Machine aracılığıyla hâlâ erişilebilir.

Her ne kadar bu modellerin nihai sürümleri henüz netleşmemiş olsa da, sızdırılan renk ve ağırlık detayları, Bose'un nihai tasarım üzerinde karar kılmak üzere olduğunu gösteriyor olabilir.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.