Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Realme, Yeni Boyun Bantlı Bluetooth Kulaklığı Buds Wireless 3'ü Tanıttı!

Realme, Hindistan'da yeni boyun bantlı Bluetooth kulaklık modeli olan Buds Wireless 3'ü tanıtarak giyilebilir teknoloji ürünlerinde düzenli olarak yeniliklere yer vermeye devam ediyor. Çin merkezli şirket, akıllı telefonlarının yanı sıra uygun fiyatlı ve kaliteli giyilebilir ürünleriyle de pazarda rekabet etmeyi hedeflemektedir.

 

Realme Buds Wireless 3 Özellikleri ve Fiyatları

  • Tasarım: Realme Buds Wireless 3, hoş bir tasarıma sahip olup siyah, sarı ve beyaz renk seçenekleri sunmaktadır.
  • Ses Performansı: Kulaklık, dahili olarak 13.6mm sürücü birimine sahiptir ve Bluetooth 5.3 standardını desteklemektedir. Ayrıca AAC ve SBC ses codec'lerini desteklediği belirtilmektedir.
  • Gelişmiş Özellikler: Buds Wireless 3, aktif gürültü azaltma özelliğine sahiptir ve aynı zamanda 360° uzamsal ses deneyimi sunar. Bunun yanında düşük gecikme süresi (45ms), çift cihaz bağlantısı ve IP55 seviyesinde toz ve suya dayanıklılığı gibi özelliklere de sahiptir.
  • Pil Ömrü: Kulaklık gürültü azaltma açıkken yaklaşık olarak 26 saat müzik çalma süresi sunarken, gürültü azaltma kapalıyken bu süre 40 saate kadar uzayabilir. Aramalar için kullanıldığında ise pil ömrü yaklaşık olarak 19 saat civarındadır.

 

Fiyatlandırma konusunda, Realme Buds Wireless 3 Hindistan'da 1699 Hindistan rupisinden satışa sunulmuştur (21 dolar).

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.