Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Logitech, Oyun Sınıfındaki İlk Kablosuz Kulakiçi Kulaklığı G Fits'i Tanıttı.

Logitech, oyun sınıfındaki ilk kablosuz kulakiçi Logitech G Fits'i tanıttı. Logitech G Fits, geleneksel kulaklıklarınızdan daha fazlasını sunuyor. Normalde kulak içi kulaklıklar, siz dışarıdayken müzik dinlemeniz için tasarlanmıştır. Ancak Logitech, buna ek olarak oyuncuların da kulaklıkları sevdiğini gördü ve oyun oynamak için güvenebileceğiniz düşük gecikmeli bir bu kulaklığı üretti.

Yani bu oyun kulaklıkları her şeyi sunuyor. Düşük gecikmeli bağlantı için Logitech'in Lightspeed kablosuz teknolojisine ve hem "oyun" hem de "standart" mod seçenekleriyle Bluetooth özelliklerine sahip oluyorsunuz. Logitech G Fits; PC, Mac, PlayStation , Nintendo Switch ve mobil cihazlarla uyumlu çalışabiliyor.

 

Belki de daha ilginç olanı, kulak uçları için Lightform özel kalıplama sistemi. Logitech, G Fits'in yalnızca 60 saniyede kendiniz yapabileceğiniz özel bir kalıplama deneyimi sunduğunu söylüyor. Kulakiçi kulaklıklara eşlik eden ve kalıplama sürecinde size yol gösteren bir uygulama var, böylece kısa sürede size özel, kişiselleştirilmiş bir uyum elde edebiliyorsunuz.

 

 

Lightform teknolojisi, jel dolgulu uçları kulaklarınızdayken sertleştiren gömülü LED'ler kullanır. Kulaklarınızın şeklini takip ederek ve güvenli bir uyum için mükemmel şekilde oturur.

G Fit kulakiçi kulaklıkların şekli ve kişiye özel uyumu aynı zamanda standart olarak mükemmel pasif gürültü engelleme elde edeceğiniz anlamına geliyor.

Bu kulak içi kulaklıklarda aktif gürültü önleme yok, ancak Logitech bunun önemli olmadığını çünkü pasif gürültü engellemenin mükemmel olduğunu söylüyor, Hatta bu durumu bir artı olarak göüyor ve  daha uzun pil ömrü (yaklaşık 7 saat) ile daha iyi bir ses kalitesi anlamına da geldiğini vrguluyor.

Logitech G Fits uygulamasını kullanarak sesi de ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliyorsunuz. Müzik, podcast'ler veya FPS veya RPG oyunları için farklı EQ ayarlarından seçim yapma şansına sahiğsiniz.

 

G Fits ayrıca, oyun oynarken arkadaşlarınızla konuşabilmeniz ve sinir bozucu arka plan gürültüsünü ortadan kaldırabilmeniz için hüzmeleme mikrofonlara sahip.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.