Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

300 Saate Kadar Kullanım Ömrü İle Kablosuz HyperX Cloud Alpha Satışta!

Tek şarjla 300 saate kadar kullanım imkanı sunan HyperX Cloud Wireless, HP ailesinin ilk kablosuz kulaklığı olarak satışa çıkarıldı. Şu ana kadar bir oyuncu kulaklığında deneyimlediğimiz en yüksek şarj ömrü 50-70 saatti. HyperX şarj konusunda kendini aşmış ve bu sürenin dört katından fazlasına çıkarmış. 

 

Eğer daha önce  HyperX gaming headsetlerinden herhangi birini deneyimlediyseniz bu kulaklık size pek farklı gelmeyecektir. Çünkü bu kulaklık aslında uzun zamandır piyasada olan ve Twitch kullanıcılarının favorisi Cloud HyperX'in sadece kablosuz versiyonu. Bu kulaklığın popülerliğinin nedeni ise beğenilen tasarımı. 

 

 

Oyun deneyiminizi bir üst düzeye taşımak için orta ve yüksek frekansları düşük frekanslardan ayıran çift odacık teknolojisinin yanı sıra, ses performansından ödün vermeden daha hafif bir tasarım için 50mm sürücüler kullanılan Cloud Alpha'nın üzerinde; ses ayarlama, açma kapama ve mikrofonu sessize alma butonu ulunuyor. Discord ve TeamSpeakTM sertifikasına sahip mikrofonu, gürültü engelleme özelliği sayesinde oyundaki sohbetlerinizi de netleştiriyor. 

 

HyperX Alpha Cloud Wireless, hangi platformu kullandığınıza bağlı olmadan yüksek kalitede oyun deneyimini istediğiniz kadar sürdürebilmenizi sağlıyor.

 

Bilgisayarda kullanıyorsanız çevreleyen ses özelliği sayesinde Valorant ve Risk of Rain 2 gibi oyunları konsantre olarak oynamanızı sağlıyor. Soundtrackleri ile öne çıkmayan Tunic gibi oyunlarda bile müziği size hissettiriyor. PlayStation 5 için kullanıyorsanız, çevreleyen ses özelliği mevcut değil fakat Cloud Alpha yine de konsolun sağladığı sesi uyumlu bir şekilde aktarıyor.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.