Neden Test Edenler Kulübü Üyesi Olmalıyım?

Sen de Test Edenler kulübü üyesi ol, en yeni kulaklıkları ilk sen dene! Kulaklik.com’ da Test Edenler Kulübü üyesi olarak Türkiye’de ve dünyada satışa çıkan kulaklıkları herkesten önce test etme imkânı bulursun. Ayrıca, kazanacağın hediye çeklerini hem kendi alışverişlerinde kullanabilir, hem de arkadaşlarına hediye edebilirsin.

Hesabına giriş yap

Şifreni mi unuttun?
ya da
Henüz üye olmadın mı ? Üye ol

İstediğin kulaklığı dilediğin zaman deneyimleme imkânı

Artık incelemek istediğin kulaklığın sponsor tarafından gönderilmesine gerek yok. Test edenler kulübü üyesi olduğunda dilediğin kulaklığı ücret ödemeden test etme ve deneyimleme imkânına sahip olursun. Bu da sana incelemelerinde %100 objektif olma imkânı sunar.

İnceleme yaptıkça hediye çeki kazanma imkânı

Ne kadar fazla ürün incelemesi yapar ve üye puanını ne kadar üst seviyelere taşırsan kulaklik.com hediye çeklerine sahip olur ve çekleri hem kendin için kullanabilir hem de arkadaşlarına hediye edebilirsin.

Seçili marka ve modellerde en iyi fiyattan yararlanma imkânını elde edersin.

Test Edenler Kulübü üyesi olarak kulaklık.com mağazasında seçili ürünlerde en iyi fiyattan yararlanma hakkına sahip olursun.

Tüm bu fırsatlar için senden ne bekliyoruz?

Senden beklentimiz; incelemiş olduğun kulaklıklar hakkında inceleme yazıları, inceleme videoları, ilgi çekici bloglar ve haberler bekliyoruz. Unutma, ne kadar iyi ve nitelikli içerik iletirsen o kadar puan kazanır ve özel fırsatlar yakalarsın.

Test Edenler Kulübü Üyesi Olma Koşulları ve Adımları

  • Ben kulaklıktan iyi anlarım ve çok iyi kulaklık incelemesi yaparım diyen herkes Test Edenler Kulübü başvurusu yapabilir.
  • Başvuru için öncelikle bu sayfadaki kayıt formunu doldurmalı ve kendin ile alakalı bize verebildiğin kadar çok bilgi vermelisin.
  • Başvurun olumlu? O zaman sıra geldi tanışmaya, şimdi bir video call organize ederek kulaklıklar üzerine sohbet edebiliriz.
  • Test Edenler Kulübü Üyesi olmadan önce bizim için bir kulaklık incelemesi yapmanı istesek ne dersin?
  • Bravo! Kayıt formunda yazdıkların, video sohbetin ve incelemen çok iyi. Artık sen de Kulaklik.com ’da incemeler yapabilir ve yayınlayabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Test Edenler Kulübü üyesi olma başvurum ne kadar sürede sonuçlanır?
Bunun için net bir tarih veremiyoruz maalesef. Ama sen başvuru formunu doldurur doldurmaz en kısa sürede inceleyeceğimizi garanti edebiliriz.
Başvurum reddedilir mi?
Eğer kayıt formundaki verdiğin bilgiler yetersiz ise senden extra bilgi talep edebiliriz. Ancak maalesef kulaklık konusunda yeterli bilgin yoksa başvurun reddedilebilir. Ama merak etme kulaklik.com da halen yorumlarını yazmaya devam edebilirsin.
Test Edenler Kulübü üyesi olma başvurum kabul edildikten sonra ne olacak?
Artık incelenmeyi bekleyen kulaklık listesinden istediğin kulaklığı seçerek inceleme talebi oluşturabilirsin. Talep ettiğin kulaklığı sana hemen kargolayacağız ve senden 1 hafta içinde bu kulaklığı inceleyip yorumunu panelinde yer alan inceleme bölümüne girmeni isteyeceğiz.