Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Spor İçin Kulaklık Önerisi: Tere ve Suya Dayanıklı Kulaklık Modelleri

Kablosuz kulaklık kullanımının son yıllarda artışa geçmesinin sebebi kuşkusuz daha konforlu ve rahat olmasından kaynaklı. Müzikseverler özellikle spor yaparken kablosuz kulaklık tercih ederek hem daha rahat şekilde sporunu yapıyor hemde en sevdiği şarkı veya podcastler sayesinde motivasyonunu artırıyor.

Spor yaparken kullanılacak kulaklığın ise maksimum konforu sağlaması şart. Bu kulaklıklar hareket ettikçe düşmeyen, bağlantı sorunu olmayan, şarj süresi uzun, terden ve sudan zarar görmeyen ve tüm bunların yanında ses kalitesi olarak da tatmin eden kulaklıklar olmalıdır. Ayrıca kaliteli mikrofonu olan kablosuz kulaklıklar spor esnasında olası bir telefon görüşmenizi de sporunuzu bölmeden kolaylıkla yapmanızı sağlar.

Eğer sizde antrenman ortasında müziğinizin kesintisiz devam etmesini istiyorsanız spor için kulaklık önerilerimize göz atabilirsiniz.

SPOR İÇİN KULAKLIK ÖNERİSİ 2022

1Bang & Olufsen BeoPlay E8 Sport True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Bang & Olufsen, Peter Bang ve Svend Olufsen tarafından 1925 de kuruldu. Bu iki abi, o zamanlarda, radyo iletim teknolojileri üzerinde çalışıyorlardı. Neredeyse 100 sene sonra, bugün, firma artık dünyanın en dikkat çekici hoparlörlerini, en orijinal tasarımlı kulaklıklarını ve en kaliteli televizyon sistemlerini üreten markalardan biri haline geldi. Peter ve Svend,” tasarıma” bu kadar önem veriyorlar mıydı bilmiyorum, ama günümüzde Bang & Olufsen denince akla özgün dizayn, göz alıcı tasarım ve üstün malzeme kalitesi gelir.

 

E8 Sport, Bang & Olufsen tam kablosuz kulak içi bluetooth kulaklık modelleri arasında E8 etiketini taşıyan üyelerin son versiyonunu temsil ediyor.

 

Tam olarak aynı amaca hizmet etmesi için tasarlanmayan bir önceki model E8 Sport, biraz daha farklı bir dizayn anlayışına ve daha lüks bir görünüme sahipti.

 

E8 Sport, adından da anlaşılacağı üzere, dış koşullara dayanıklı gövdesi, kulakta sabit kalınmasını sağlayan destek kancası, kompakt boyutu, uzun batarya ömrü ve enerjik ses karakteri ile, bir aktif yaşam kulaklığı.

ArtılarıÜstün Malzeme KalitesiEnerjik Ses Karakteri, İyi Ses KalitesiKablosuz ŞarjUSB-CMobil Uygulama DesteğiIP57 Sertifikası
EksileriANC EksiğiDaha Konforlu Modeller KullandıkBenzer Fiyatlara Sahip, Daha İyi Teknik Performansa Sahip Onlarca Rakip Var
Fiyatları

2Earfun Free Pro Kablosuz TWS Kulak İçi Kulaklık

Free Pro, Earfun ailesinin en küçük fiziksel boyutlara sahip üyesi. 

 

Model; hafif ve ergonomik gövdesi ile kulağın içinde kaybolarak, bu anlamda konforlu bir deneyim yaşatıyor. 

 

Ek olarak, zarif ve premium hissettiren tasarımsal yapısı; hem kutu, hem gövde özelinde yer alan parlak siyah aksanlar eşliğinde, göz alıcı bir estetiğe sahip.

 

Hadi yakından bakalım!

Artıları7 + 25 Saat Batarya ÖmrüFerah Ses KarakteriŞık TasarımKablosuz ŞarjUSB-CFiyat / Performans KralıANCBluetooth 5.2Hızlı ŞarjKüçük ve Hafif GövdeDokunmatik KontrolTek Taraflı Kullanım
EksileriSes Karakteri Herkese Göre DeğilBu Fiyat Etiketinde, Başka Şikayetimiz Yok
Fiyatları

3Sennheiser CX Sport Kulakiçi Bluetooth Kulaklık

Sennheiser markasının hem kurumsala hem de bireysele hitap eden bir çok ürünü mevcut, ancak tabiiki de son tüketici alanında ki ürünler genelde hepimizin ilgisini çekiyor. Hayatımıza son dönemlerde giren hastalıklar, yaşam kalitemizi artırmaya yönelik ihtiyaçlar,sağlıklı yaşam gibi nedenlerden dolayı spora eskisinden çok daha fazla ağırlık verdiğimiz zamanları yaşıyoruz. Bunu yanında spor yaparken de müzik dinlemek artık vazgeçilmez bir tutku haline geldi.

 

İşte tam da spora uygun bir kulaklığı var Sennheiser’ın, bu yazımızda CX SPORT bize neler vaadediyor hep birlikte görelim. 

ArtılarıHafif olmasıDayanıklı ve kaliteli malzeme yapısıSennheiser ses karakteri
Eksileri6 saat pil ömrüMicro-usb olmasıKablo daha uzun olabilirdi
Fiyatları

4Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren Edition Bluetooth Kulaklık

Bu senenin belki de en iyi True Wireless kulaklıklarından biri ile karşınızdayız. Klipsch T5 II True Wireless Sport Mclaren Edition; tasarımı ve kutu içeriğiyle, özel bir kulaklık.

 

Hayatımızda gördüğümüz en kapsamlı sunumlardan biri ile kutusunun içinden çıkıyor. Kutu içinden çıkan ekstralar, kulaklığın göz alıcı ve özel tasarıma sahip şarj kabı ve kabinlerle birleşince, ortaya pek premium bir deneyim çıkıyor. Şuna bakın…

ArtılarıÇok Çok İyi Kutu İçeriği Ve SunumÖzgün Ve Şahane TasarımKablosuz ŞarjUzun Batarya ÖmrüSporcular İçin Enerjik Ses KarakteriSes Kalitesi Genel Kullanıcı Sınıfını Fazlasıyla Tatmin Edecek DüzeydeSu Geçirmez Taşıma KabıKulaklıklarda Ip67 Suya Ve Toza Karşı Koruma
EksileriAktif Gürültü Engelleme YokFiyatıyla Her Bütçeye Hitap Etmiyor
Fiyatları

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.