Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Test Edeneler Kulübü: Ömer Faruk Şahin TaoTronics SoundLiberty 53 Değerlendirmesi

Selam arkadaşlar bugün sizlere SoundLiberty 53 Bluetooth kulaklık incelemesini sağladım.

Genel Bakış 

 Kablo bağımlılığından kurtulmak isteyen müzik severlerin ve sık konuşma yapanların ucuza alabileceği TaoTronics SoundLiberty 53 bluetooth kulaklığı devreye giriyor.Giyilebilir teknolojik cihazlarından olan bluetooth kulaklıklar son dönemlerde oldukça marka üretime geçmiş bulunmakta. Birçok marka, farklı özelliklerde kablosuz olarak çalışan bluetooth kulaklık üreterek kullanıcıların beğenisini kazanmaya çalışıyor. Bunlardan bir tanesini inceleme fırsatı yakaladık.

 TaoTronics SoundLiberty 53

 Çin menşeili kulaklık markası mükemmel denilebilecek kulaklıkları piyasadaki muadillerinin neredeyse 1/3 fiyatına satan marka.

 Sunvalley Group bünyesinde kaliteli, uygun fiyatlı elektronik ürünler sunan TaoTronics markaları, Türkiye’de online satışlara başadı.

 TaoTronics, Sunvalley Group'un amiral gemisi markasıdır. Ürünleri ile tüketicilerin günlük yaşamlarına fayda sağlamayı amaçlar. Müşterilerine başka hiçbir yerde elde edemeyecekleri bir deneyim sunmak, geliştirmek, yenilik yapmak ve en son teknolojiyi kullanımı kolay cihazlarda kullanmaya odaklanmak için çalışan marka ABD, İngiltere, Japonya ve Almanya dahil olmak üzere 7 ülkede varlık gösteriyor. Öncelikle kutu içerisinde neler var ve teknik özellikleri neler ona bakalım