Kazananonline olarak en temel değerimiz ekosistemimizde bulunan tüm paydaşlarımızın mutluluğudur. Bu paydaşlarımızın en başında müşterilerimiz gelir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgilenmeye başlayan herkesi müşterimiz olarak kabul ederiz ve bundan sonraki yolculuklarını onları memnun edecek şekilde yaşatmaya özen gösteririz. Bu amaçla; Müşterilerimize en doğru ürünleri sunarız. Müşterilerimizi tanırız, beklentilerini anlarız ve bu beklentilerini karşılayacak en doğru ürünleri sunarız. Satış sonrası desteğe çok önem veririz.

Müşterilerimizin bir şikayeti olduğu zaman bize kolayca erişebilmeleri için, telefon, eposta,canlı sohbet, sosyal media, yuzyuze gibi çoklu kanaldan onları dinleriz, anlarız ve çözüm üretiriz. Uzlaşmacı oluruz. Müşterilerimizin beklentilerinin karşılanmadığı bir durum yada şikayetleri var ise çözüm üretmek için gerekirse bazı fedakarlıkları da yaparak uzlaşma yolunu ararız ve çoğunlukla uzlaşırız. Müşteri odaklı bir yapılanmamız vardır.

Şirketimizin müşterilerimize temas eden birimleri ile beraber müşteriye temas etmeyen teknik, muhasebe, arka ofis gibi birimlerimizde de müşteri farkındalığı üst seviyededir. Müşterilerimizden gelen geribildirimleri önemseriz. Müşterilerimizle geribildirim kanallarımızı açık tutarız.Herbir şikayeti kendimizi geliştirebileceğimiz bir fırsat olarak görürüz. Çözüm üretme sürelerimiz tanımlıdır. Bu süreler müşteri beklentilerini rahatlıkla karşılayacak ve sektörde bize fark yaratacak sürelerdir. Tüm şikayetlere adil, objektif ve tarafsız yaklaşırız.

Kişisel verilerin gizliliğine önem veririz ve tüm süreçlerimizi bu çerçevede uygularız. Tüm müşteri şikayetlerimizi gereğinde müşterilerimize ve yasal mercilere hesap verebilecek şekilde kayıt altında tutarız. Sektörümüzü, rakiplerimizi ve global gelişmeleri yakından takip ederiz ve sürekli lendimizi geliştiririz. Kalite ekiplerimizle düzenli olarak kalitemizi ölçer, gelişim alanlarımızı tespit eder, düzeltici önlemler alır ve kendimizi sürekli geliştiririz.