Club'a katıl, en yeni kulaklıkları ilk sen dene!

Club üyeliği ile Türkiye’de ve dünyada satışa çıkan kulaklıkları herkesten önce test etme imkanı bulursun. Ayrıca, test kazanacağın hediye çeklerini hem kendi alışverişlerinde kullanabilir, hem de arkadaşlarına hediye edebilirsin.

Başvuru Formu

İstediğin kulaklığı dilediğin zaman deneyimleme imkanı

Artık incelemek istediğin kulaklığın sponsor tarafından gönderilmesine gerek yok. Club üyeliği sayesinde dilediğin kulaklığı ücret ödemeden test etme ve deneyimleme imkanına sahip olursun. Bu da sana incelemelerinde %100 objektif olma imkanı sunar.

Test ettikçe hediye çeki kazanma imkanı

Ne kadar fazla ürün incelemesi yapar ve club puanını ne kadar üst seviyelere taşırsan kulaklık.com hediye çeklerine sahip olur ve çekleri hem kendin için kullanabilir hem de arkadaşlarına hediye edebilirsin.

Club Katılım Koşulları ve Adımları

  • Club’a ben kulaklıktan iyi anlarım ve çok iyi kulaklık incelemesi yaparım diyen herkes katılabilir.
  • Başvuru için öncelikle bu sayfadaki kayıt formunu doldurmalı ve kendin ile alakalı bize verebildiğin kadar çok bilgi vermelisin.
  • Başvurun olumlu? O zaman sıra geldi tanışmaya, şimdi bir video call organize ederek kulaklıklar üzerine sohbet edebiliriz.
  • Club’a alınmadan önce bizim için bir kulaklık incelemesi yapmanı istesek ne dersin?
  • Bravo! Kayıt formunda yazdıkların, video sohbetin ve incelemen çok iyi. Artık sen de Club üyesisin… Test edilmeyi bekleyen kulaklıklardan birisini alıp hemen teste başlayabilirsin…

Sıkça Sorulan Sorular

Club üyelik başvurum ne kadar sürede sonuçlanır ?
Bunun için net bir tarih veremiyoruz maalesef. Ama sen başvuru formunu doldurur doldurmaz en kısa sürede inceleyeceğimizi garanti edebiliriz.
Club üyelik başvurum reddedilir mi?
Eğer kayıt formundaki verdiğin bilgiler yetersiz ise senden extra bilgi talep edebiliriz. Ancak maalesef kulaklık konusunda yeterli bilgin yoksa başvurun reddedilebilir. Ama merak etme kulaklık.com da halen yorumlarını yazmaya devam edebilirsin.
Club başvurum kabul edildikten sonra ne olacak?
Artık test edilmeyi bekleyen kulaklık listesinden istediğin kulaklığı seçerek test talebi oluşturabilirsin. Talep ettiğin kulaklığı sana hemen kargolayacağız ve senden 2 hafta içinde bu kulaklığı test edip yorumunu panelinde yer alan inceleme bölümüne girmeni isteyeceğiz.