Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !
Kuzey Şensoy

Ortalama Puanı

skor
7.6
Tasarım10
Malzeme Kalitesi10
Konfor6
İzolasyon5
Günlük Kullanım8
Mikrofon Kalitesi7
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi7
Oyun Performansı7
skor
10
Kuzey ŞensoyTasarım
Ürünün tasarımı çok sade ve ihtişamlı, salonunuza koyduğunuzda çok şık bir aksesuar gibi duruyor. Tasarım çok öznel bir konu olsa da hoparlörü gösterdiğim herkes gerek rengi olsun, gerek tasarımı olsun çok beğendi. Bang&Olufsenin sade ve fütüristik tasarım anlayışını destekler nitelikte.
skor
10
Kuzey ŞensoyMalzeme Kalitesi
Tahminimce dökme alüminyumdan yapılmış hafif pürüzlü yüzeyiyle hoparlöre her dokunuşunuzda kaliteyi hissediyorsunuz. Ürünün alt kısmı ve üstteki tuşların olduğu kısım silikondan yapılmış fakat bu ürünün masada titrememesi ve kaymaması için gerekli bir husus. Tuşlara basma hissi de buz gibi alüminyumun kalitesi kadar iyi, hafif bir “klik” sesiyle bastığınızı fark ettiriyor. Ürünün yanında gelen kanca da ürünle aynı renkte ve üzerinde o klasik fontuyla “Bang&Olufsen” yazıyor. Ürünün boya kalitesi ve rengi de bir o kadar başarılı.
skor
6
Kuzey ŞensoyKonfor
Konfora düşük puan vermemin sebebi elde tutmanın zor olması. Bileğe asmak için konulan askıya elinizi geçirdiğinizde hoparlörü tutmak genişliğinden dolayı biraz zor oluyor. Bu hoparlör masaya konup aksesuar olarak kullanmak üzere tasarlanmış zaten ve konforlu tutuş ihtiyacı da o yüzden hissetmedim.
skor
5
Kuzey Şensoyİzolasyon
Ortalamayı düşürmemesi için 7 puan verdim.
skor
8
Kuzey ŞensoyGünlük Kullanım
Bu hoplarlör müziği ön plana çıkarmak için değil, tüm güne yaymak için yapılmış gibi. Explore modelini kapıp bir partiye gidemezsiniz çünkü ses şiddeti ve tonal karakteri buna uygun değil. Bu hoparlör 27 saatlik pil ömrü ve tonal karakteriyle daha çok evinizde tüm gün arka plan müziği dinlemek için. Tizlerin berraklığı daha ön planda olduğundan siz konuşurken arka planda çalan müzik rahatsız edici olmuyor ve müziği kapatmanız gerekmiyor. Bu da onu tam bir arka plan cihazına çeviriyor.
skor
7
Kuzey ŞensoyMikrofon Kalitesi
Mikrofonu yok. Ortalamayı düşürmemesi için 7 puan verdim.
skor
8
Kuzey ŞensoyBağlantı Kalitesi
5.2 Bluetooth protokolünü kullanan Bang&Olufsen bağlantı konusunda iyi bir iş çıkarmış. 1 hafta boyunca sadece bir kere kısa bir süreliğine bağlantı problemi yaşadım.
skor
7
Kuzey ŞensoySes Kalitesi
Tizler ve midler ne kadar berrak olsa da baslarda çok başarılı bir hoparlör olduğunu düşünmüyorum. Bu bence Bang&Olufsen mühendislerinin bir tercihi çünkü düşük frekanslarda daha yüksek başarım gösteren hoparlörlerini kısa süre da olsa deneyimledim. Bu hoparlörü öbür sesleri önüne geçmeden arka planda müzik çalmak için tasarlamışlar gibi geldi bana. Kampta sohbet ederken, tüm gün salonunuzda otururken arka planda müzik çalmak için tasarlanmış.
skor
7
Kuzey ŞensoyOyun Performansı
Ortalamayı düşürmemesi için 7 puan verdim.

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Bluetooth VersiyonV5.2
Hassasiyet120 dB SPL/mW
MikrofonVar
Batarya Şarj Süresi2 Saat
USB StandardıUSB-C
Kablosuz ŞarjYok
Suya DayanıklılıkIPX7
Batarya Ömrü27 Saat
Frekans Aralığı56 Hz - 22 KHz
Ağırlık640 Gram

Fiyatı

Bang & Olufsen Beosound Explore Bluetooth Hoparlör
Bang & Olufsen Beosound Explore Bluetooth Hoparlör

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.