Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !
Bilge Kağan Kılıç

Ortalama Puanı

skor
7.4
Tasarım9
Malzeme Kalitesi10
Konfor8
İzolasyon5
Günlük Kullanım9
Mikrofon Kalitesi5
Bağlantı Kalitesi7
Ses Kalitesi10
Oyun Performansı4
skor
9
Bilge Kağan KılıçTasarım
Tasarımın nasıl olduğu tabiki kişiden kişiye göre değişir. Sade ve premium görünen bir tasarımı var. Sade olmasına rağmen bulunduğu alanda hemen kendini belli ediyor. Mat yeşil renk de hoparlöre çok yakışmış, efsane görünüyor.
ArtılarıKüçük ve taşınabilir
EksileriE
skor
10
Bilge Kağan KılıçMalzeme Kalitesi
Daha iyisi nasıl olur düşünemiyorum bile. Kavgaya gidilir hasarsız çıkar. Tabi boyası aşınabilir
ArtılarıAlüminyum gövde ile çok iyi korunuyor
skor
8
Bilge Kağan KılıçKonfor
Küçük ve tombul bir cihaz. Masa üstünde vs. kullanımı çok keyifli olmasına rağmen yarım kilodan daha ağır olması uzun vadede elde taşımayı zorlaştırıyor. Sert kauçuklanmış tabanı beni çok şaşırttı. İlk dokunuşta "nereye koyarsam koyayım kayar bu" dedirtiyor ama kullandığım zeminlerde kaydığına hiç şahit olmadım. Silindir tasarım güzel görünüyor. Paneli dokunmatik değil. Bu fiyat bandında istenilen bir özellik olabilir ama benim tercihim klasik tuşlu panel.
ArtılarıSert kauçuklanmış taban ile asla kaymıyor
skor
5
Bilge Kağan Kılıçİzolasyon
Pas
skor
9
Bilge Kağan KılıçGünlük Kullanım
4000tl bandında olduğu için evden çıkarken 2 kez düşünmenize sebep ağır olması kullanımı zorlaştırıyor ama hoparlöre bağlı şekilde gelen ip taşımayı kolaylaştırıyor. Kutudan çıkan kanca kullanımı kolaylaştıran ayrıntılardan biri. Su geçirmez yapısı nerede olursanız olun içinizi rahatlatıyor.
Artılarıİp ve kanca kullanım alanını genişletiyor.27 saat pil ömrü.
EksileriAğır
skor
5
Bilge Kağan KılıçMikrofon Kalitesi
Deneyimleyemedim. Nedense arama yaptığımda telefon kendi hoparlörünü kullandı. İncelemeye dahil edilmesin.
skor
7
Bilge Kağan KılıçBağlantı Kalitesi
Muhtemelen kendi cihazımdan kaynaklı bağlantı sorunları yaşadım. Cihaz Bluetooth 5.2 sürümünü kullansa da ben 4.0 sürümünü kullanan bir cihaz kullanıyorum. Yani bağlantı sorunları yaşamam normal. Sürüm farkına rağmen video izlerken gecikmeler yok denecek kadar azdı. Zar zor fark ettim. Bazen şarkı başlatırken şarkının ilk saniyesini çalmıyor. Bu sebepten şarkıyı tekrar başlattığım oldu.
ArtılarıEn yeni Bluetooth sürümü
EksileriAra ara yaşanan gecikmeler.AptX yok
skor
10
Bilge Kağan KılıçSes Kalitesi
*bu değerlendirme ürünün fiyatı kadar ettiği varsayılarak yapılmıştır* Kendisi benim 1 hafta kadar deneyimlediğim 2. bluetooth hoparlör. Bu fiyat bandında da deneyimlediğim ilk bluetooth hoparlör. Dış mekanda "bu mu 4000tl?!" gibi yorumlar aldım fakat ürünle evde baş başa kaldığınızda işler değişiyor. 1000tl bandında kulaklıklar kullanmış biri olarak beni neyin beklediğini bilmiyordum. Sürekli dinlediğim şarkılarda yeni yeni ayrıntılar keşfettim. "Bu ses neydi?" diyip arkama bile baktım. Daha vurucu basları çok daha ucuz hoparlörlerden alabilirsiniz ama daha temizi için aynı şey geçerli değil. Rock dinlemesi çok keyifli. Çok Queen dinlemememe rağmen 1 günümü Queen dinleyerek geçirdim. Bu grup hakkını verecek cihazlarla dinlendiğide sevmeyecek insan bulmak çok zor. Grup sanki şarkıyı odanızda çalıyor. Uygulama desteği ile ekolayzır ayarı yapmak çok kolay. Alışılmışın dışında bir ekolayzır paneli olsa da kullanımı kolay. Bu kriterde deneyimleri yazıya dökmek fazlasıyla zor. Kısacası mutlaka denemeniz gereken bir cihaz.
ArtılarıBulunduğu alanı çok iyi kullanıyorUygulama desteği var
skor
4
Bilge Kağan KılıçOyun Performansı
Fark edilir gecikmeler var. Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız büyük sorun. Sürüm farkından dolayı da olabilir tabi. Hoparlörün müzik dinlemek için üretildiğini de unutmamak lazım.

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Bluetooth VersiyonV5.2
Hassasiyet120 dB SPL/mW
MikrofonVar
Batarya Şarj Süresi2 Saat
USB StandardıUSB-C
Kablosuz ŞarjYok
Suya DayanıklılıkIPX7
Batarya Ömrü27 Saat
Frekans Aralığı56 Hz - 22 KHz
Ağırlık640 Gram

Fiyatı

Bang & Olufsen Beosound Explore Bluetooth Hoparlör
Bang & Olufsen Beosound Explore Bluetooth Hoparlör

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.