Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !
Anıl Dinç

Ortalama Puanı

skor
6.9
Tasarım7
Malzeme Kalitesi8
Konfor8
İzolasyon6
Günlük Kullanım7
Mikrofon Kalitesi5
Bağlantı Kalitesi7
Ses Kalitesi8
Oyun Performansı6
skor
7
Anıl DinçTasarım
JBL Flip 6'ya bakın , ardından bu güzel yaratığa bakın: görsel olarak hiçbir karşılaştırma yok. B&O ürünü tamamen acımasız açılardan, havalı alüminyumdan ve şimdiye kadar gördüğümüz en üst düzey B&O markalı metal karabinalardan biridir. Bang & Olufsen Beosound Explore, elinize sığacak kadar küçük, 360 derecelik tasarıma sahip taşınabilir bir Bluetooth hoparlördür. Taşımaya yardımcı olmak için yerleşik bir taşıma kayışı ile birlikte gelir ve gövdesi benzersiz bir çizgili metal ızgara ile kaplanmış. Beosound Explore, çantanızda bir seyahat kahve kupası veya kola kutusu ile aynı alanı kaplar, ancak bu eşyalardan biraz daha ağır olabilir.
ArtılarıKarabina desteği 360 derece ses sunması
skor
8
Anıl DinçMalzeme Kalitesi
Bang & Olufsen Beosound Explore, harika bir yapı kalitesine sahiptir. Toz ve suya dayanıklılık için IP67 olarak derecelendirilmiştir, ancak bunun için test yapmadım. IP67 sertifikasını biraz açtığımızda yarım saat boyunca 1 metre derinliğe kadar suya dayandığı söyleniyor. Üretici, darbeye dayanıklılık için herhangi bir resmi sertifikasına sahip olmadığını söylüyor, bu nedenle hoparlörü kasıtlı olarak düşürmekten kaçınmalısınız. Gövdesi Tip II eloksallı alüminyumdan yapılmıştır ve plastik bir tabana oturuyor, üst paneli ve fiziksel düğmeleri plastik üretilmiş. Ayrıca, şarj bağlantı noktası hoparlörün alt arka tarafındadır.
ArtılarıAlüminyum Gövde
skor
8
Anıl DinçKonfor
Bang & Olufsen Beosound Explore olağanüstü derecede taşınabilir. Tek elinizde taşıyabileceğiniz kadar küçük. Aynı zamanda yerleşik bir taşıma kayışına sahiptir ve bir karabina kancasıyla birlikte gelir, böylece çantanıza takabilir ve hareket halindeyken kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca karabina ile çanta askısına veya bisiklet gidonu gibi hayal edebileceğiniz çeşitli yerlere asabilirsiniz.
skor
6
Anıl Dinçİzolasyon
Ürünümüz bir kulaklık olmadığından izolasyon gibi etkenler aramamız da mümkün değil. Bu yüzden bu kategoriyi de es geçiyorum.
skor
7
Anıl DinçGünlük Kullanım
Bu hoparlörün en güzel özelliklerinden ve farklılıklarından biri de 360 derece ses desteği ile sesi her yöne dağıtabilmesi diyebilirim. Fakat bu özelliği çantanızın askısına asılı kullandığınızda hoparlörün tek yüzünün kapanması ile biraz sesi azalttığını söyleyebilirim. Tabi bu sadece çantada geçerli olduğu için pek de takmaya gerek yok. Bunun haricinde bisiklet veya diğer outdoor sporlarınızı yaparken gidona ve hatta pantolonunuzun kemer askılığına asabileceğinizi unutmayın.
EksileriBazı durumlarda hoparlörün bir kısmının kapalıda kalmasıyla performansının azalması
skor
5
Anıl DinçMikrofon Kalitesi
Bir hoparlörde mikrofon konuşmak işe yaramaz ve doğru olmaz. O yüzden bu kısmı es geçerek kayıtsız kaldığımı söylemek isterim.
skor
7
Anıl DinçBağlantı Kalitesi
Bang & Olufsen Keşfet'i kurmak ve bağlamak hızlı ve kolaydı: Bluetooth düğmesine basın ve mavi bir ışık olup olmadığını izleyin, ardından telefonunuzun Bluetooth menüsünü kullanın ve bağlantıyı tamamlamak için öğesine dokunun. Ayrıca ayrıntılı pil ömrünü görebileceğiniz, uzaktan kumandaları kullanabileceğiniz, ses ön ayarlarını ayarlayabileceğiniz veya bir stereo çifti oluşturabileceğiniz Bang & Olufsen uygulaması da mevcuttur.
ArtılarıBluetooth 5.2
skor
8
Anıl DinçSes Kalitesi
Lady Gaga'nın Million Reasons'ında tuşlar üç boyutlu hissediyor, arka vokaller orta aralıkta etkili ve Gaga'nın yetenekli vokali merkezi olarak ve benzerleri nadiren görülen ayrıntı ve boşlukla parlıyor. John Frusciante'nin Omission'ında , ikili dizeler uyumlu bir karışıma katılırken gitarlar kararlı bir şekilde kontrol altında tutulur. Ancak burada, alt kayıtlar aracılığıyla küçük bir eksikliğin farkına varıyoruz. Tef, armonika ve ağlayan bir kadın vokal gibi parlıyor, ancak her şeyin temelini oluşturan yürüyen bas gitarın daha fazla öne çıkması gerekiyor. Backroad Gee's Live in the Flesh'e geçmek, ne demek istediğimize ışık tutuyor; bu parça, sulu bas kayıtlarına doğru gidiyor ve burada, performansı biraz zayıf ve etkili olacak kadar aslına sadık bir şekilde alçalamayan buluyoruz. Elbette, bu tür bijou boyutlarına sahip bir konuşmacı, her zaman çok sayıda bas sesi sunmak için mücadele edecektir, ancak Ultimate Ears Wonderboom 2 , özellikle UE ürününün bir 'dış mekan' dağıtma seçeneği sunduğu dışarı çıktığımızda, burada daha iyi bir iş çıkarır. Ortamdaki park seslerini kesen boost' düğmesi. Bas gevşek veya bozuk olduğundan değil, sadece daha fazlasını istiyorsanız bu sizi üzebilir , ancak düzenli olarak akustik parçalar veya opera dinliyorsanız, aslında bu ses profilini tercih edebilirsiniz; ortalar ve tizler aracılığıyla, ses kalitesiyle aynı seviyede tartışmak imkansız.
EksileriBassların fiyatına göre tam performans vermemesi
skor
6
Anıl DinçOyun Performansı
Oyun için tasarlanmayan bu hoparlörün oyunda kullanılmasının tavsiye edilmemesinin sebeplerinden biri de aşırı şekilde yaşayacağınız ve moralinizi bozan ses gecikmeleri olabilir. Bu yüzden amacınız oyunsa sizi kulaklık.com'da bulunan JBL Quantum serisine yönlendirebilirim.

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Bluetooth VersiyonV5.2
Hassasiyet120 dB SPL/mW
MikrofonVar
Batarya Şarj Süresi2 Saat
USB StandardıUSB-C
Kablosuz ŞarjYok
Suya DayanıklılıkIPX7
Batarya Ömrü27 Saat
Frekans Aralığı56 Hz - 22 KHz
Ağırlık640 Gram

Fiyatı

Bang & Olufsen Beosound Explore Bluetooth Hoparlör
Bang & Olufsen Beosound Explore Bluetooth Hoparlör

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.