Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !
Ertuğrul Çamlıyurt

Ortalama Puanı

skor
7.4
Tasarım8
Malzeme Kalitesi7
Konfor9
İzolasyon6
Günlük Kullanım6
Mikrofon Kalitesi8
Bağlantı Kalitesi8
Ses Kalitesi7
Oyun Performansı8
skor
8
Ertuğrul ÇamlıyurtTasarım
Kulaklığın paketlenmesi ve dış kutusu premium sayılmaz direkt amacını belirten bir kutusu var. 3 çift silikonu ve 4 adet çevre silikonu var ve kısa bir type c kablo çıkıyor bunların yanında olmazsa olmaz kitapçığı bulunuyor. Kulaklığın kendi şarj kutusuna gelirsek güzel piano black bir kapağı bulunuyor. Kutu ise kapağa kıyasla biraz daha kalitesiz plastik kullanılmış ve açıkcası kapağı çok güven vermeyen sağlamlıkta. Kulaklığın hafifliği ve minimal tasarıma sahip oluşu hiç kullağınızda yokmuş hissiyatı veriyor.
ArtılarıHafif ve kibar tasarımı var ve kulakta şık duruyor. Küçük minimal kutusunun olması her yere kolaylıkla taşınabilmesine imkan sağlıyor
Eksileri.
skor
7
Ertuğrul ÇamlıyurtMalzeme Kalitesi
Kulaklığın şarj kutusu güzel piano black bir kapağı bulunuyor. Kutu ise kapağa kıyasla biraz daha kalitesiz plastik kullanılmış ve açıkcası kapağı çok güven vermeyen sağlamlıkta.
ArtılarıPiano black detaylar kulaklığa premium hava katmış.
EksileriPlastiği biraz daha kaliteli olabilirdi. Kapağını sağ sol yaptığımızda trim sesleri geliyor. Fiyatına göre ideal denilebilir.
skor
9
Ertuğrul ÇamlıyurtKonfor
Ergonomik açıdan oldukça konforlu bir model kulakta ağrı yapmıyor ve tam oturuyor. Kulaklığın hafifliği ve minimal tasarıma sahip oluşu hiç kullağınızda yokmuş hissiyatı veriyor. Ben yatarak da fazla kullanan biriyim bazı kulaklar yastıktan gelen basınçla kulağı ağrıtmasının aksine bu kulaklıkta hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım tabiki kulaklıklar bu kritere göre üretilmemesinden kaynaklı diğer kulaklıkarda bir sorun olarak belirtmesem de bu modelde bi avantaj olarak söylenebilir. Konfora önem veren biriyseniz bu kulaklık tercihleriniz arasında ilk sıralarda olabilir.
ArtılarıKonforlu, hafif ve taşıması kolay
Eksileri.
skor
6
Ertuğrul Çamlıyurtİzolasyon
Kulaklığın en beğenmediğim yanı izolasyonu oldu. ANC özelliği aktif olarak değil pasif olarak çalışıyor. Kulağı en sert şekilde bastırdığımızda sesler biraz azalıyor ama hareket ettikçe eski haline dönüyor.
Artıları.
EksileriDış sesleri çok alıyor.ANC özelliği daha iyi olabilirdi.
skor
6
Ertuğrul ÇamlıyurtGünlük Kullanım
Anc özelliği bu kulaklıklığın en beğenmediğim yanı oldu metro, uçak ve toplu taşımalarda deneyimledim ve anca sesi fullediğimde dış sesleri bastırıyor. Günlük kullanımda bu araçları kullanıyorsanız dinlediğiniz müziklerden zevk almakta zorlanıyorsunuz. Ambiyans sound ve anc özelliğiyle öne çıkacak bir modeli olacağını düşünmüyorum rakiplerine ve fiyatına göre kesinlikle altında kalmış. ANC özelliğini açtığımızda nerdeyse hiç farketmiyor, aktif değil de kulaklık şeklinden kaynaklı pasif gürültü engelleyici olan bir kulaklık diyebiliriz.
ArtılarıPratik ve çok kolay taşınabilir.
EksileriDış sesleri içeri fazla alıyor.
skor
8
Ertuğrul ÇamlıyurtMikrofon Kalitesi
Mikrofon kalitesi başarılı dış sesi azaltıp konuşanın sesine odaklıyor. Telefon konuşmalarında her iki taraf için de başarılı bir performans sunuyor.
ArtılarıSesi net ve kesintisiz gönderiyor
Eksileri.
skor
8
Ertuğrul ÇamlıyurtBağlantı Kalitesi
Bağlantı olarak kopma ya da bağlanmama sorunu yaşamadım. Gayet stabil çalışan bir işlemcisi var. Ne kadar IPX5 sertifakası olsa da hafif yağmurda kullanıldığında seslerde cızırtı yapabiliyor. Bekledikten sonra tekrar düzeliyor
ArtılarıStabil
Eksileri.
skor
7
Ertuğrul ÇamlıyurtSes Kalitesi
Ses şiddeti yeterli seviyede ve tatmin edici. Ben ilk dinleyişimde sesin çok temiz gelmesinden etkilendim. Midlerde fiyatına göre bu kadar başarılı bir kulaklık olacağını beklemiyordum. Geniş bir perdesi olduğu söylenemez ama vokallerin temiz ve prüzsüz olması hedef kitlesine tatmin edici bir müzik kalitesi veriyor. Basslar tizlere göre daha geride kalmış eğer basslı şarkılar seviyorsanız başka modeller tercih edebilirsiniz ama vokalleri daha yüksek bir aralıkla sunuyor. Slow tarzda müziklere ilgiliyseniz bu kulak sizin için diyebiliriz. Temiz bir ses aldığınızdan bu tarz müzikler dinlemek sizi rahatlatıyor.
ArtılarıTiz ve midleri güzel ve bozulmadan aktarıyor.
EksileriBassları kuvvetli değil.
skor
8
Ertuğrul ÇamlıyurtOyun Performansı
Oyunlarda hızlı ve güzel tepki veriyor. Sağ sol ses ayrımını fiyatına göre iyi hissettiriyor. Sesin gecikme süresi(ping) ise 100 ms ten aşağıda olduğundan keyifli bir oyun imkanı sunuyor
ArtılarıHızlı ve güzel tepki veriyor
Eksileri.

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Kulaklık TipiKulak İçi (TWS)
Akustik PrensibiArkası Kapalı
Bluetooth VersiyonV5.2
Desteklenen CodeclerSBC, AAC
ANCVar
SensörlerYakınlık Sensörü, Dokunmatik Sensörü
Sürücü TipiDinamik Sürücü
MikrofonVar
Batarya Şarj Süresi2 Saat, 2 Saatte Tam Şarj / 10 Dakika Hızlı Şarj ile 2 Saat Oynatma
Suya DayanıklılıkIPX5
Kablosuz ŞarjVar
Ağırlık42 Gram (Kutu ile birlikte)
Batarya ÖmrüKulaklık 6 Saat + Şarj Kutusu ile Birlikte 27 Saat
Boyutlar67mm x 25mm x 31mm

Fiyatı

Earfun Free Pro Kablosuz TWS Kulak İçi Kulaklık
Earfun Free Pro Kablosuz TWS Kulak İçi Kulaklık

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.