Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !
Soner Aslan

Ortalama Puanı

skor
9.1
Tasarım10
Malzeme Kalitesi10
Konfor10
İzolasyon7
Günlük Kullanım10
Mikrofon Kalitesi6
Bağlantı Kalitesi10
Ses Kalitesi10
skor
10
Soner AslanTasarım
Kulaklı kulakta çok şık duruyor. Kutusu da kulaklıklar da çok özgün tasarlanmış. Kulaklıkta dokunmatik yok tuş var. Bu yüzden kulaklığı yerine oturturken yanlışlıkla dokunmatiğe basma gibi bir sorun olmuyor.
ArtılarıHeykelsi bir görünümPremium hissiyat
skor
10
Soner AslanMalzeme Kalitesi
Kef'in sitesinde kulaklıkta titanyum kullanıldığı söyleniyor. Titanyum yapısı gereği çok sağlam. Kutusu zaten taş gibi duruyor. Mıknatısları da çok kuvvetli. Kulaklıkları çok iyi tutuyor.
ArtılarıTitanyumMıknatıslar kuvvetli
skor
10
Soner AslanKonfor
Ürünün zaten en iyi yaptığı şeylerden biri konfor. Ağırlık merkezi öyle güzel ayarlanmış ki çok rahat. Kulaktan asla düşmüyor. Spor yaparken bile denedim. Asla düşmüyor. Ve saatlerce dinlememe rağmen hiç ağrı yapmıyor. Kulakta unutuyorsun resmen.
Artılarıçok rahatkulaktan düşmüyor
skor
7
Soner Aslanİzolasyon
ANC sony ürünleri kadar değil tabi ki. Ama anc si var. Bence yeterli düzeyde. Eğer anc sizin için çok önemliyse farklı marka modellere de bakılabilir.
ArtılarıANC var
EksileriANC orta
skor
10
Soner AslanGünlük Kullanım
Günlük kullanım için süper. Uzun süredir birçok kulaklık denedim. Ve sonunda kef mu3 te karar kıldım. Gerek rahatlığı gerek ses kalitesiyle günlük kullanım için çok ideal.
ArtılarıRahatlığıCebe kolay sığması
skor
6
Soner AslanMikrofon Kalitesi
Ürünün mikrofon kalitesi pek iyi değil. Şahsen mikrofon kulaklıkta aradığım temel ihtiyaç değil. Hatta mikrofonu olmasa bile benim için sorun yok. Ama mikrofon kalitesini önemseyenler başka marka modellere de göz atabilirler.
Eksileriİyi değil
skor
10
Soner AslanBağlantı Kalitesi
Bağlantı kulaklık kutusunun kapağını açtığımız gibi başlıyor. Ve kulaklıkları kulağımıza takana kadar çoktan telefona bağlanmış oluyor. Hiçbir sorun yaşamadım.
Artılarıgayet hızlıkopma yok
skor
10
Soner AslanSes Kalitesi
Ürünün en iyi yaptığı şey. Ses kalitesi muazzam. Hatta ses kalitesinin yanında ses tonalitesi de süper. Öyle rahat müzik dinleniyor ki. Asla yormuyor. Rüyada gibi hissettiriyor ve saatlerce bile müzik dinleyebiliyorsun. Bazı kulaklıklardaki gibi tizlerin aşırı çınlamaları ve basların aşırı vurması gibi sorunlar asla yok. Her şey yerli yerinde.
ArtılarıSes kalitesiSes tonalitesiasla yormuyor

Foto Galeri

Teknik Özellikler

Kulaklık TipiKulak İçi (TWS)
Akustik PrensibiArkası Kapalı
Bluetooth VersiyonV5.0
ANCYok
Sürücü TipiDinamik Sürücü
MikrofonVar
USB StandardıMicro-USB

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.