Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Creative ANC Özellikli Yeni Kulaklığıyla Karşınızda!

Creative Outlier Pro şimdi hem ANC kulaklık modeli hem de uzun pil ömürlü kulaklık öne çıkıyor.

 

10mm grafen kaplamalı sürücü diyaframı sayesinde ses deneyimini kusursuzlaştırıyor. Bu mikrofonlar sayesinde hem aktif gürültü engelleyici modunu kullanabiliyor hem de dışardaki sesleri içeri alan şeffaf modunu devreye alabiliyorsunuz. Kulaklığınızın üstüne tıklayarak aktive edebildiğiniz bu modları Creative App’i kullanarak kendi keyfinize göre de ayarlayabilirsiniz.

 

 

Her bir kulakllıkta bulunan 3 adet mikrofon, kusursuz aramalar yapmanızı ve toplantılara katılmanızı sağlıyor. Arka plandaki sesleri de deklare ederek sesinizin net bir şekilde karşıya ulaşmasını sağlayan kulaklık, aynı zamanda Siri veya Google asistanı telefon üzerinden aktive etmenize gerek bırakmıyor. Sol kulaklığa üç kez tıkladığınızda asistanınıza rahatça ulaşabilirsiniz.

 

 

Bluetooth 5.2 özelliğine sahip bu kulaklıklar sayesinde bağlantı kalitesi konusunda endişelenmenize de fırsat bırakmayan Outlier Pro, bir tekinin 15 saat kullanım süresi varken kutusuyla beraber 60 saate kadar da kullanım ömrü sunuyor. Son olarak bu kulaklığı IPX-5 ter ve su geçirmez kulaklık sertifikası sayesinde spor yaparken çekinmeden kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.