Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

M1000ANC Kablosuz Kulaklık İle 3D Ses Deneyimi Şimdi Bütçe Dostu!

Amerikan elektronik mağazası Monoprice ile şimdi 3D ses elinizin altında. 3D audio teknolojisi sağlayan M1000ANC bu özelliğine rağmen fiyat/performans kulaklık olması nedeniyle oldukça uygun.

Bu teknoloji Dolby Atmos, Sony 360 Reality Audio, veya Apple Spatial Auido gibi öne çıkan markalarda da bulunuyor. Monolith M1000ANC’de ise İsveç ses markası Dirac’ın teknolojisinden yararlanılmış. Bu kulaklığın amacı sadece satışla da kalmıyor, fiziksel sınırları aşan doğal ve kapsayıcı bir ses deneyimi hedefleniyor.

Bu kulaklığın öne çıkan özelliklerinden biri ise şarj ömrü. 60 saate kadar varan şarj ömrü bizim kablosuz kulaklık favorilerimizden Sony WH-1000XM4’ün iki katı kadar dinleme süre sunuyor. UCB-C ile şarj edilen M1000ANC, Bluetooth 5 kablosuz bağlanma özelliğini kullanmak istemiyorsanız 3.5mm kulaklık kablosuyla ses kaynağına da bağlayabilirsiniz.

 

35db sese kadar ANC (Aktif Gürültü Engelleme) özelliğinin yanı sıra kulaklık kabinine tıklayarak aktive ettiğiniz bir başka mod ise ortamdaki sesleri duymanızı sağlıyor. Yani bu kulaklığı, müzik keyfinizden ödün vermeden rahatlıkla trafikte veya toplu taşımada güvenli ve farkında olarak kullanabilirsiniz.

 

 

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.