Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

1 More ComfoBuds Mini: Şu Ana Kadar Üretilen En Küçük Kulak İçi Kulaklık!

Son derece doymuş olan bu sektörde bir kulaklık nasıl öne çıkabilir? Boyut kesinlikle bir seçenek, küçük kulaklara sahipseniz kusursuz bir seçim! Sadece 3.7 gram ve 17x13mm boyutlarındaki bu kulaklığın bir tanesi bilyeden bile daha küçük. 

 


 

Kulağınızın içinde kalıp gibi oturan kulaklıklarla Active Noise Cancellation kusursuz bir şekilde işliyor. Bu sayede 1More, ANC özellikli en küçük kulaklık unvanını alıyor.

Güzel gözükmekle kalmıyor, kendi gibi küçük şarj kutusuyla totalde 24 saate kadar şarj ömrüne sahip. 1 More’da dört farklı dinleme modu (Buna 2 adet 40 db’ye kadar ulaşan aktif gürültü engelleyici de dahil) ve her birinde iki adet “deep learning algorithm” özelliği taşıyan mikrofon bulunuyor.Hem Qi kablosuz şarj olabilme hem de 5 dakika şarj ile 1 saat dinleme ömrü sağlayan USB-C hızlı şarj özelliğinden de bahsedebiliriz.

 

 

 

ComfoBuds Mini, 1 More’a özel feedforward ve feedback mikrofonları ile ortamdaki sesleri “QuiteMax ANC” çözümü sayesinde engelliyor. Eğer ki 40db ANC modunda fazla soyutlanmış hissediyorsanız daha ılımlı ANC özelliklerine göz atabilir veya Transparency Mode ile ortamda bulunan tüm seslerin farkına vararak dilediğiniz müziği de dinleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak Wind Noise Resistance Mode ile ses kalitesinden ödün vermeksizin son hızda bisikletinizi sürebilir veya sahilde koşabilirsiniz.

 

1More’da SoundID yazılımı ile Sonarworks işbirliğine devam edilmiş. Bu yazılımla, da kullanıcılara özel bireysel ses profili çıkarmak amaçlanmış. Uygulamada sizi günün koşuşturmasından uzaklaştıracak 30 rahatlatıcı müzik buna ek olarak, oyun oynayıp video izlerken aktifleştirebileceğiniz Gaming Mode bulunuyor.

Bu kulaklığın Apple’ın Airpod’ları ile yarışıp yarışılmayacağını henüz bilmiyoruz fakat kesinlikle göz önüne alınması gereken bir ürün, özellikle fiyatları da dikkate alınınca…

 

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.