Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

BoseSound Flex’le Alışık Olduğunuz Bose Ses Karakteri Şimdi Elinizin Altında!

Dünya genelinde yasaklar kalkmaya ve seyahatler tekrardan gündeme gelmeye başladığına göre, maceralarınızda size eşlik edebilecek bir hoparlör hakkında konuşabiliriz.

Alışık olduğumuz Bose ses karakteri şimdi taşınabilir ve suya dayanıklı!

Bose’un high-end hoparlörlerinden aşağı kalan bir yanı olmayan SoundLink Flex size pürüzsüz bir ses deneyimi sunuyor. Bir odayı tamamen doldurmak istediğiniz zaman bas veya komşularınızı uyandırmak istemediğiniz zaman da da ortaya çıkartabileceğiniz yumuşak sonik karakteri ile, günlük yaşantınızda karşılaşabileceğiniz senaryolar arasında, yaşantınıza müthiş bir uyum sağlıyor.

Bose ConnectApp kullanarak SoundLink Flex’i diğer Bose hoparlörleriyle de eşleştirebilirsiniz. Şarj ömrü 12 saate kadar dayanıklı Flex'i, gün içinde yanınızda taşıdığınız hoparlörünüzle eve geldiğinizde multi-room ses sistemine kavuşabilirsiniz.

Öncelikle dışarıda kullanmak için tasarlanmış Flex, toz çelik ızgarası ve silikon dış kaplamasıyla tüm maceralarınız için birebir. SoundLink Flex IP67 sertifikasıyla suya karşı da son derece dayanıklı. İster deniz kenarında ister havuzda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Izgaranın kalın kaplaması suya dayanıklılıkla kalmayıp bir de dayanıklılık konusunda da öne çıkıyor. Toz kaplama soyulmaya, korozyona ve UV ışığa karşı da son derece dayanıklı.

Aynı zamanda asma aparatı sayesinde sırt çantanızdan kamp sandalyenize kadar her yere asabilirsiniz. SoundLink Flex’in özellikleri burada da bitmiyor. Multifunction butonuna bastığınızda handsfree özelliği devreye giriyor ve otomatik olarak Siri veya Google asitanınıza bağlanabiliyorsunuz. Arama yapmak ve konferansla katılmak da bu şekilde mümkün.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.