Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Focal High-End Kulaklıklar Artık Türkiye'de!

TECRÜBELİ HOPARLÖR ÜRETİCİSİ FOCAL, KULAKLIK PAZARINA "UTOPIA" ADLI MODELİ İLE GİRİŞ YAPMIŞTI

 

Focal, dünyaca ünlü Fransız menşeili bir Hi-Fi firması. Marka, üst düzey ses ekipmaları üretme konusunda pek deneyimli ve başarılı.

 

Ülkemizde maalesef dünya üzerinde satışa sunulan her marka bulunamıyor. BİRCOM, biz müzik severleri bir kez daha memnun etmek amacı ile; bu üstün canavarları "Hifilife" ve "Kulaklik.com" güvencesi ile Türkiye pazarına sundu.

 

Şuanda, kategori özelinde sırasıyla

 

·       Celestee

·       Radiance

·       Clear MG

·       Stellia ve

·       Utopia isimli modeller sergileniyor.

 

Celestee, dengeli ve detayları öne çıkartan tonal karaktere sahip bir performans canavarı. Serinin giriş modeli olmasına rağmen, çoğu noktada abilerinin ardında kalır bir yanı yok.

 

Radiance, Bentlly iş birliği ile ortaya çıkmış, tasarımsal bir başyapıt. Bu kulaklık oldukça göze çarpan, süslü bir gövdeye sahip olmasının yanında; sıcacık tonal karakteri ile rahatlatıcı bir teknik performans canavarı.

 

Clear MG, pek natural ve gerçekçi sesler üreten; konforlu üst frekanslara ve bir arkası açık kulaklığa göre çok dinamik bir karaktere; ciddi potansiyele sahip bir kulaklık. Celestee ve Radiance'ın diyafram malzemesi aluminyum-magnezyum alaşımı iken, Clear MG tamamen magnezyumdan oluşan bir diyafram yapısına sahip. Biz bu kulaklığa bayılıyoruz.

 

Stellia, saf berilyum diyaframa sahip bir arkası kapalı amiral gemisi. Ağzı açık bırakacak detaylar üreten, pek yüksek çözünürlüklü, sıradışı bir kulaklık. Oldukça premium bir paket içeriği ve sunum ile birlikte geliyor.

 

Utopia, bu dünyadan değil. Bir kulaklığın fiziksel sınırlarını zorlayan bir güzellik. Focal, kulak üstü kulaklık pazarına bu modelle giriş yaptı. Utopia, marka için özel bir kelime; kulaklıklar gibi, hi-fi'de de amiral gemisi hoparlörler bu isimle anılıyor. 2021'de, marka Utopia'nın kutu içeriğini, zamanına uygun bir şekilde güncelledi. 

 

Focal Kulaklıklara ait detaylara ulaşmak için: https://magaza.kulaklik.com/pages/focal-kulakliklar

 

Focal kulaklıkları daha yakından tanımak için; incelemeler bölümümüze göz atmayı, Kulaklik.com Youtube kanalını takip etmeyi ve bu güzellikleri deneyimlemek için, Hifilife ve Kulaklik.com mağazalarına uğramaktan çekinmeyin!

 

 

Bircom hakkında 

 

 

Bircom, müşterilerinin ihtiyaç ve amaçlarına ‘iyi teknoloji’ deneyimi ile kavuşmasını hedefliyor. 49 yıllık deneyimi ile ürün ve hizmeti birlikte sunan Bircom, güçlü organizasyon yapısı ve 80’den fazla genç çalışanı ile net, çözüm odaklı ve verimli şirket kültürünü merkezine koyuyor. Bircom, ürün ve hizmetleriyle ekosistemine dahil ettiği müşterilerine satış öncesinde olduğu gibi sonrasında da tüm iletişim kanallarını açık tutarak onlara kesintisiz çözümler üretiyor. Bircom, tüm bu süreçlerini ISO 10002 müşteri deneyimi standartları ile esnek, objektif ve tarafsız bir şekilde oluşturuyor ve müşterilerinin kişisel verilerinin gizliliğine saygı duyuyor. Bircom, müzik ve ses tutkunları için tüketici elektroniğinin önde gelen dünya markaları Sennheiser, Bang & Olufsen, Focal, Naim, Klipsch, KEF, Audioengine, Astell&Kern ve Oehlbach gibi kulaklık, hoparlör, müzik çalar ve ses sistemlerinde teknoloji lideri olan şirketlerin Türkiye distribütörüdür. Temsil ettiği küresel markaların ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, kurulum ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından başarıyla sürdürülmektedir. Bircom, sahip olduğu güçlü satış kanalları üzerinden seçkin iş ortakları ile markalarının her yerde erişilebilir olmasını da sağlamaktadır. Bünyesindeki inovasyon merkeziyle bilişim alanında da çalışmalarını sürdüren marka, en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 2007-2018 yılları arasında 8 kez listelenmiş, Avrupa ve Ortadoğu-Afrika bölgesinde ‘En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri’ listesinde de birçok kez yer alarak uluslararası başarısını tescil etmiştir.  

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.