Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Sonos 2024 'ün İkinci Yarısında Kablosuz Kulaklık Pazarına Girmeyi Planlıyor İşte Detaylar!

Sonos'un kablosuz kulaklık hayranları için heyecan verici bir haber var: Şirket, 2024'ün ikinci yarısında kablosuz kulaklık pazarına girmeyi planlıyor. Sonos CEO'su Patrick Spence'in yatırımcılara ve gazetecilere yaptığı açıklamalara göre, şirket, "yeni milyar dolarlık bir kategoriye" girmeye hazırlanıyor.

Sızıntı: Sonos 2024'ün İkinci Yarısında Kablosuz Kulaklık Pazarına Giriyor

Sonos'un bu adımı, şirketin kablosuz kulaklık alanındaki ilk ürünü olacak gibi görünüyor. Spence, "Bu, Ar-Ge yatırımlarımızın ödüllerini toplamaya başlayacağımız çok yıllık bir ürün döngüsünün başlangıcı" dedi ve 2024'te yeni ürün tanıtımlarından 100 milyon doların üzerinde gelir elde etmeyi beklediklerini ekledi.

Bu arada, Bloomberg'e sızdırılan bir e-postada, Sonos'un ürün başkanı Maxime Bouvat-Merlin, şirketin özel bir kulaklık ekibi olduğunu ve aynı zamanda işten çıkarmalar yapacağını duyurdu.

HeartMotion Teknolojisi ile Küçük Ama Güçlü Hoparlör Gücü

Sonos'un bu hamlesi, Mayht adlı Hollandalı bir şirketi satın almasıyla ilgili olabilir. Mayht, geleneksel hoparlörlerdeki ses gücünü çok daha küçük boyutlarda sunabilen HeartMotion adlı yeni bir hoparlör teknolojisi geliştirdi. Bu teknoloji, iki membran kullanarak, çok daha küçük hacimlerde daha fazla ses seviyesi ve daha derin bas sağlayabiliyor. Bu, özellikle kulaklıklar için büyük bir avantaj olabilir.

 

Sonos, Bluetooth ses ve kulaklık üretimi konusunda uzmanlaşmış firmaları da satın aldığı için, laboratuvarlarında gerçekten devrim yaratacak bir şeyler olabilir. Uzun zamandır beklenen kulaklıklar, geleneksel sürücü teknolojisini kullansa bile, Sonos hoparlörlerle sorunsuz geçiş yapabilen kablosuz kulaklıklar oldukça çekici olabilir. Kulaklık meraklıları, Sonos'un "kulaklık şeflerinin" ne pişirdiğini görmek ve duymak için sabırsızlanıyor.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.