Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Anker, 70 Saatlik Pil Ömrüne Sahip Soundcore H30i Kulaklıklarını Tanıttı!

Anker, 70 saate kadar pil ömrü sunan Soundcore H30i kulaklıklarını piyasaya sürdü. Anker Soundcore H30i, Amazon üzerinden 39,99 Euro fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Yeni Soundcore kulaklıklar, daha fazla netlik ve menzil için Bluetooth 5.3 bağlantısına sahip.

Anker Soundcore H30i Kulaklık Özellikleri Neler?

Anker Soundcore H30i Kulaklıklar Anker, geçtiğimiz günlerde IFA 2023'te tanıtılan Soundcore Space One modelinin ardından, Soundcore H30i'yi piyasaya sürdü. Soundcore H30i, Space One gibi kablosuz, klasik tasarımlı bir kulak üstü kulaklık modeli. Anker Soundcore H30i, katlanabilir yapısıyla taşıması kolay ve kompakt bir formda. Kulaklık pedleri yumuşak ve çıkarılabilir yapıda, cihazın ağırlığı ise 183 gram. Soundcore H30i, kullanıcılarına uzun süreli kullanımlarda bile yorulmadan konfor sunuyor.

Anker Soundcore H30i Kulaklıklar Anker Soundcore H30i, güçlü baslar sunan 40mm dinamik sürücülere sahip. Soundcore mobil uygulaması, ses ayarlarını kişiselleştirmek için kullanılabilir ve Bluetooth 5.3 desteği çoklu bağlantıya olanak tanır. Kulaklıkları, arama yapmak veya almak, tablet üzerinden içerik akışı yapmak için kullanabilirsiniz. 70 saatlik pil ömrü, Anker Soundcore H30i için oldukça etkileyici. Cihaz, entegre bir pil ile donatılmış ve 5 dakikalık şarj ile 4 saate kadar oynatma süresi sunuyor.

Anker Soundcore H30i Kulak üstü Kulaklıkların Fiyatı Ne Kadar?

Fiyatlandırma ve bulunabilirlik açısından Anker Soundcore H30i kablosuz kulak üstü kulaklıklar, Amazon Almanya üzerinden 39,99 Euro (~43$) fiyatla satışa sunulmuştur. Resmi Anker web sitesi henüz Soundcore H30i'yi yansıtmamış olsa da, yeni Anker Soundcore kulaklıklarının tüm detayları yakında açıklanacak.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.