Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Beyerdynamic'in İlk Kablosuz Oyun Kulaklığı MMX 200 Duyuruldu!

Beyerdynamic, ilk kablosuz oyun kulaklığı olan MMX 200'ü piyasaya sürdü. Şirket, daha önce kablolu oyun kulaklıkları konusunda deneyime sahip olsa da, yeni Beyerdynamic MMX 200, markanın kablolu oyun kulaklıklarından bir dönüşü temsil ediyor.

 

Beyerdynamic MMX 200 Özellikleri Neler?

Yalnızca kabloları ortadan kaldırmakla kalmayan Beyerdynamic MMX 200, dikkate değer özelliklere ve özelliklere sahiptir. Eğer bilmiyorsanız, marka, büyük e-spor etkinliklerinde sıkça görülen kablolu oyun kulaklıkları ile tanınmaktadır. Ancak şimdi, yeni serisi, kabloların yarattığı sıkıntılarsız aynı rekabet avantajlarını getiriyor. MMX 200 serisi kulaklıklar, markanın “nihai oyun deneyimi” sunacağı vaad edilen 40mm yüksek performanslı sürücülerle donatılmıştır.

 

Oyun severler için ses deneyimi, oyuncuların ihtiyaç duyduğu şeyin sadece bir parçasıdır. İletişim anahtar olduğundan, MMX 200 gibi oyun kulaklıklarının da yerleşik bir mikrofona sahip olması gerekir. Beyerdynamic’in ilk kablosuz modeli, entegre 9mm kondansatör kapsülüne sahip bir çıkarılabilir boom mikrofon özelliğindedir. Bu mikrofonların ses kalitesiyle ilgili iddialar da büyüktür. Anlaşılan, arkadaşlarınızın size bir podcast stüdyo mikrofonu kullanıp kullanmadığınızı sormasına neden olacaklar.

Beyerdynamic MMX 200 Oyuncu Kulaklıkları Ne Kadar?

Beyerdynamic oyuncu kulaklıkları Bluetooth 5.3 üzerinden çalışır ve 35 ila 50 saat arasında pil ömrü vaat eder. Dikkat çeken diğer bir nokta ise, kulak yastıklarındaki bellek köpüğü pedi gibi tüm bileşenlerin kendi kendine onarım için tasarlanmış olmasıdır. Böylece bu parçaları kolayca değiştirebilirsiniz. Oyuncuları hedef almasına rağmen, bu kulaklıklar RGB aydınlatma gibi ucuz numaralara yer vermiyor. MMX 200 kulaklıklar, Amazon’da 250 Amerikan Doları fiyat etiketiyle satışa sunulmuştur.

E-spor ve oyun tutkunları için tasarlanan ve yüksek performans vaat eden yeni Beyerdynamic MMX 200, kablo karmaşasına son veriyor. Uzun pil ömrü, yüksek kaliteli ses ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken bu model, kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.