Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Uygun Fiyatlı ve Güçlü Özelliklere Sahip Sennheiser Accentum Kablosuz Kulaklık Duyuruldu!

Eğer siz de Sennheiser’ın en üst düzey aktif gürültü engelleme (ANC) kulaklığı olan Momentum 4’ün beş yıldızlı ses kalitesini arzuluyor, fakat nispeten yüksek fiyatı sebebiyle edinemiyorsanız, yeni piyasaya sürülen Sennheiser Accentum kulaklıklar tam size göre olabilir.

Accentum, premium yapıları için en iyi kulaklıklar arasında değerlendirdiğimiz daha pahalı kardeş modellerinin birçok özelliğini, çok daha uygun bir fiyat noktasında sunuyor. Bu da onları en iyi gürültü engelleme kulaklıklarını sunma yarışında güçlü bir rakip yapıyor.

"Soluk kesici Sennheiser sesi" vaat eden Accentum, Momentum’un 42mm sürücülerine kıyasla biraz daha küçük olan 37mm sürücülere sahiptir. Ancak, özellik seti bakımından neredeyse benzerdir. Bluetooth 5.2 ve Momentum’un 60 saatlik pil ömrüne oldukça yakın, 50 saatlik bir pil ömrü sunar.

Sennheiser Accentum Kablosuz Kulaklığın Özellikleri Neler?

 

 


Accentum, biraz daha az premium materyaller kullanıyor gibi görünse de, ANC performansı benzer ve belki de daha iyi. Sennheiser, "akustiğin geniş ANC performansı için optimize edildiğini, dış dünyanın gürültüsünü dramatik bir şekilde azalttığını" belirtiyor. Ayrıca, Bluetooth iyileştirildi, bu da kodek desteğinin şimdi uyumlu cihazlar aracılığıyla 576kbps'ye kadar bit hızlarını destekleyen aptX HD'yi içerdiği anlamına geliyor.

Hybrid ANC'nin yanı sıra, daha iyi arama netliği için rüzgar azaltmalı iki mikrofon bulunur ve Momentum 4 gibi Sidetone özelliği vardır. Bu, aramalar sırasında kendi sesinizi ne kadar duymak istediğinize karar vermenize olanak tanıyan Sennheiser’ın bir sistemidir. Sennheiser uygulamasını kullanarak ön ayarları ayarlayabilir, bağlantılarınızı yönetebilir ve ekolayzasyonu ince ayar yapabilirsiniz.

 

Sennheiser Accentum Kablosuz Kulaklık Fiyatları Nedir?

Birçok potansiyel müşteri için diğer büyük gelişme fiyattır. Momentum 4 kulaklıkların önerilen perakende satış fiyatı $380 / £390.99 / AU$579.95 iken, Accentum’un fiyatı $180 / £159.99 / AU$299.95'tir. Siyah veya Beyaz renk seçenekleriniz var. Türkiye pazarında ise ürünün Ekim ayının sonlarında satışa çıkması bekleniyor

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.