Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Bang & Olufsen ve Ferrari'den Ortak Proje Geliyor!

Bang & Olufsen kaliteli sesi mükemmel tasarımlarla taçlandıran, ses sektöründe hatrı sayılır bir yere sahip bir marka. Bang & Olufsen'den son gelen haberlere göre marka yakın zamanda bir anlaşma yaptı. Yapılan anlaşmanın diğer tarafında aynı Bang & Olufsen gibi performansı şıklıkla sunan Ferrari yer alıyor. Anlaşmanın meyveleri yakın zamanda karşımıza çıkacak. Gelin Bang & Olufsen Ferrari kolaksiyonu ile tanışın. 

 

Bang & Olufsen Ferrari Koleksiyonu Nedir?

 

Bang & Olufsen Ferrari koleksiyonu dahilinde 4 model yer alıyor. Bu modellere değinmeden önce Bang & Olufsen Ferrari Edition tasarımı hakkında düşüncelerimizden bahsedelim. Bilindiği gibi Ferrari'nin ürettiği araçların kendine özgün bir rengi var. Ferrarinin meşhur kırmızısı B&O koleksiyonuna hakim olmuş diyebiliriz. Zaten karizmatik ve göze hitap eden tasarımları olan ürenlere ekstra bir değer katılmış diyeibliriz. 

 

Bang & Olufsen Ferrari Koleksiyonunda Hangi Ürünler Var?

Bang & Olufsen Ferrari kolaksiyonunda yukarıda da belirttiğimiz gibi 4 model yer alıyor. Bu 4 modelden 2 tanesi Beosound serisinden Explore ve Beosound 2 3. Nesil. Diğer 2 tanesi ise BeoPlay H95 ve BeoPlay EX.

 

  • Bang & Olufsen BeoPlay EX True - The Ferrari Edition 
  • Bang & Olufsen BeoPlay H95 - The Ferrari Edition
  • Bang & Olufsen BeoSound Explore - The Ferrari Edition
  • Bang & Olufsen BeoSound 2 3. Nesil - The Ferrari Editon

 

Bang & Olufsen The Ferrari Editon Kulaklık ve Hoparlörleri daha detaylı incelemek isterseniz bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

 

 

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.