Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Önerdiğimiz Kablosuz Kulak Üstü Kulaklıklar

Selamlar sevgili müzikseverler;

 

Bildiğiniz üzere Kasım’da aşk başka olduğu gibi, alışveriş de bir başka oluyor. 22.11 tarihinin gelmesiyle birlikte, aslında Kasım sonuna kadar sürecek bir çok indirimli etiket; hayalinizde ki ürünlere ulaşmayı kolaştırmaya başladı!

 

Kulaklık.com ekibi olarak, her kategori için önerdiğimiz ürünleri sıraladık. 

 

Aradığın ses aşağıda seni bekliyor!

 

1.       Anker Q30

 

Anker Q30, şu anda çok ciddi bir indirime sahip ve fiyatına göre pek yüksek performans gösteriyor.

Bu kulaklık; ANC(Aktif Gürültü Engelleme) teknolojisine, ANC açıkken 40, kapalıyken 60 saat batarya ömrüne, USB-C portuna, makul bir konfor seviyesine ve enerjik, canlı ve baslı bir ses karakterine sahip.

Q30'u satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

2. Sennheiser HD 458BT

Sennhesier HD 458BT, 450BT modelinin, sadece tasarımsal açıdan değişiklik gösteren sınırlı üretim versiyonu. 458’in çok çok  güzel bir tona sahip kırmızı aksanları dışında ki her şey, 450 ile birebir aynı. 458’in sahip olduğu tasarımsal altyapı, markanın uzun bir süredir orta sınıf modellerine ev sahipliği yapıyor. Benzer dizayn anlayışını, HD 400S, HD 4.40BT, Yenisi HD 350BT, HD 4.50 BT, Yenisi HD 450BT gibi modellerde ve şuanda da HD 458 BT de görebiliyoruz. 458 aslında bir süredir bizimle olan ve hakkında şu ana kadar çokça kişinin konuşmuş olduğu bir kulaklık. Yeni bir model sayılmaz.

USB-C portu, ANC özelliği, özel tasarımı, 30 saat batarya ömrü ve EQ yapılabilen mobil uygulama desteği; özelliklerinden bazıları.

Kulaklık, şu anda çok iyi bir fiyata satılıyor!

HD 458BT'yi sitemizde detaylıca inceledik. İncelemeyi okumak için buraya, satın almak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

 

3. Bang Olufsen HX

Bang & Olufsen, tasarım ve malzeme kalitesi denince aklımıza gelen ilk marka. Bu kulaklıklar; deri ve aluminyum kullanılarak dizayn edilen birer sanat eseri. 

Model, H9 3. Jenerasyonu takip eden; geliştirilmiş, yeni model konumunda. H9 3. Jenerasyonu sitemizde incelemiştik, incelemeye ulaşmak için buraya tıklayabilirsin.

HX, şuan ki etiketi ile; bir servet harcamadan, premium bir ürün aldığını hissetmek isteyenler için var. 

HX'i satın almak için, buraya tıklayabilirsiniz.

 

4. JBL Club 950 NC

 

950 NC modeli, JBL’nin 2020 yılında piyasaya sürdüğü CLUB serilerin star modeli olan ONE’ın bir alt modeli olarak üretildi.

Club 950, tam anlamıyla, tank gibi bir kulaklık. Model o kadar güven veriyor ki, böyle bir sağlamlık, kulaklığa ekstra bir premiumluk katıyor.

Ayrıca, kutu içeriğinde gelen taşıma çantası da çok kaliteli.

Club 950 NC, pek natural, pek detaylı, pek dengeli bir sese sahip. JBL’de bizim ve genel tüketicinin alışkın olduğu karakter, genellikle basların pek gövdeli ve otoriter, üst frekansların ise agresif ve önde olduğu, eğlenceli anlayış da olsada; Club 950 NC, JBL’in pro ekipmanları ayarında, içerisinde yüksek potansiyelli, yüksek çözünürlüklü üretim yapabilen, mikro detay kavramını kavrayabileceğimiz kadar detaylı ve ferah çalan bir sunuma sahip sürücüler barındırıyor.

Detaylı Club 950 incelememizi okumak için buraya, satın almak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

 

5. Sennheiser HD 250BT

 

HD 250BT’nin çok dikkat çekici bir özelliği var. Hayatımızda kullandığımız en hafif kulak üstü kulaklıklardan bir tanesi.

Sadece 125 Gram. O kadar hafif ki, kafanıza hiç bir şey takmamış gibi hissediyorsunuz. İşte bu yüzden çok konforlu diyebiliriz. 

Oldukça hafif olması, bağlantı kalitesi ve desteklenen codeclerin oldukça premium sınıfta yer alması, USB – C portunu desteklemesi ve kaliteli bir mikrofona sahip olması gibi özellikleri, bizce HD 250BT’yi fiyatına göre Günlük Kullanım için oldukça başarılı bir yol arkadaşı konumunda tutuyor. Bir mobil uygulama ile desteklenmesi de ayrı bir güzellik. EQ yapılabiliyor.

Uygun fiyat skalasında yakaladığı dengeli tonal karakter oldukça şaşırtıcı. Bu kulaklık herkese göre değil. Bir çoğunuz, bu kulaklığın ses karakterinden çok, nispeten benzer diyebileceğimiz fiyat bandında bulunan HD 458BT’nin ve ya Anker Q30’un ses karakterini tercih edecektir. 250BT, biraz referans kulaklık gibi çalıyor. Klinik, analitik, natural. 

Burada Sennheiser’ın yapmış olduğu işi belli. Sürücüye yatırım yapıp, diğer her şeyi olabilecek en uygun fiyatı yaratabilecek etmenlerden oluşturmuş. Ortaya da, uygun fiyatlı, stüdyo kulaklığı karakterinde bir kablosuz kulaklık çıkmış. İyi mi olmuş, çok iyi olmuş.

Sitemizde HD 250BT'yi de detaylı bir şekilde inceledik, incelememizi okumak için buraya, kulaklığı satın almak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

 

6. Anker Q10

Q10, abisi Q30 gibi ANC özelliği ve uygulama desteğine sahip olmasada; çok uygun fiyatı, USB-C portu, 60 saat batarya ömrü ve bass sevenler için süper gövdeli tonal karakteri ile; gönül rahatlığı ile önerdiğimiz kulaklıklardan bir tanesi.

Q10'u satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

7. Sennheiser Momentum 3