Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Jabra, Yeni Kulaklıklık Modellerini Duyurdu!

Jabra, kulaklık sektörünün lider markaları arasında en tepede yer alan, kaliteli ve kendine özgü ses kalitesiyle kullanıcıların beğenisini çoktan kazanmış özgün bir kulaklık markasıdır. Özellikle ofis kulaklıkları ve tüketici kulaklıkları üzerinde çok fazla duran Jabra yeni kablosuz kulaklıklık modellerini aynı anda duyurdu. Piyasada özellikle iki marka var ki diğer markaların önüne geçerek lider konumdaydılar. Apple ve Samsung en üst kalitede olan kulaklıklar piyasaya sürerek rekabeti oldukça arttırdı. Ama Jabra yerinde durmayarak iki yeni amiral gemisi kulaklığını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İşte karşınızda Jabra Elite 10 ve Jabra Elite 8 Active Kablosuz Kulak İçi Kulaklıklar.

 

Jabra Elite 10 Kulak İçi Kablosuz Kulaklık Özellikleri ve Fiyatı

 

10 mm'lik sürücülere sahip olan Jabra Elite 10'un en dikkat çeken özelliği Dolby Atmos desteği ile birlikte geliyor oluşu oldu. Bu sayede daha iyi bir ses ve medya deneyimi yaşayabileceğimizi söylüyor marka. Ayrıca markanın geliştirdiği ComfortFit teknolojisini benimseyen Jabra Elite 10 rahat bir kullanıma sahip olacak. Kulaklığın bir diğer iddası ise bilinen ANC standartından 2 kat daha verimli ANC performansı sunacağı yönünde. Suya dayanıklılık, kaliteli ve sorunsuz bağlantı gibi temel özellikleri benimseyen Jabra Elite 10'un tasarımı önceki modellerden izler taşısa bile kulaklık tasarımında minimal revizeler yapılmış. Kulaklığı yoğun kullanımda 6 saat saat kullanabilirken, şarj kutusu sayesinde 27 saatlik pil ömrü daha ekleniyor. Kulaklığın piyasaya sürüleceği fiyat 250 dolar bandında olacak. 

 

Jabra Elite 8 Active Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Özellikleri

 

Jabra kulaklıklarına "Active" takısı gelince genelde daha dayanıklı, spor yapan kullanıcılar için daha elverişli ve özellikle Elite 8 Active için extreme sporlarlarla ilgilenenler için daha konforlu oluyorlar. Jabra, Elite 8 Active Kulaklıkları için dünyanın en dayanıklı kulaklığı diyor. 6 mm'lik sürücülere sahip olan kulaklıkların Dolby ses desteği bulunuyor. Ayrıca kulaklıkların 32 saatlik bir dinleme süresi bulunuyor. ANC modu açıkken 8 saatlik tek şarjı olan Elite 8 Active'nin ANC performansı oldukça iyi. Jabra kulaklıkların üzerinde yapılan bir çok dayanıklılık testinden başarıyla geçen Elite 8 Active'in 5 renk seçeneği mevcut; Siyah, Koyu Gri, Kakao, Karamel ve alışkın olduğumuz lacivert rengi. Jabra Elite 8 Active henüz ülkemizde satışa sunulmadı ama yurtdışında 200 dolar bandından piyasaya sürüldüğünü söyleyebiliriz.

 

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.