Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Realme Buds Air 5 Erken Kayıt Fiyatıyla Hindistan'da Satışta

Realme, bu hafta başında Hindistan'da Buds Air 5 serisi kulaklıklarını Realme 11 5G ve 11x 5G akıllı telefonlar ile birlikte piyasaya sürdü. Marka şu anda bu kulaklıkları erken kayıt fiyatıyla sunuyor ve bu satış sadece gece yarısına kadar sürecek.

Uygun Fiyatlı Realme Buds Air 5 Gerçekten Uygun Fiyatlı Mı?

Realme Buds Air 5 serisi kulaklıklar, Hindistan'da 3.699 Rupi fiyat etiketi ile satılıyor. Şu anda erken kayıt fiyatı da aynı miktar olan 3.699 Rupi. Kulaklıkları Flipkart ve Realme'in web sitesinden satın alabilirsiniz.

Realme Buds Air 5 Kulak içi Bluetooth Kulaklık Özellikleri Neler?

Realme Buds Air 5, 50dB aktif gürültü iptali, güçlü ses için 12.4mm titanyum kaplı sürücü, güçlü kablosuz bağlantı için Bluetooth 5.3, AAC ve SBC ses codec desteği, dokunmatik jest kontrolleri ve net aramalar için AI ENC gürültü azaltma teknolojili altı mikrofon sunuyor. Oyuncular için 45ms süper düşük gecikmeli oyun modu sunan bu kulaklıklar, Realme Link uygulaması aracılığıyla kişiselleştirme imkanı da sunuyor.

Bu kulaklıklar aynı anda iki cihaza bağlanabiliyor ve IPX5 suya dayanıklılık sertifikası ile egzersiz ve dış mekan kullanımı için uygundur. Gürültü iptali olmadan (AAC formatında) 7 saat, gürültü iptali ile 4.5 saatlik oynatma süresi sunuyor. Şarj kutusu toplamda 38 saate kadar oynatma süresi sağlıyor. 10 dakikalık bir şarj, hem kulaklıklar hem de kutu için 7 saate kadar oynatma süresi sağlıyor.

Etkileyici özellikleri ve erken kuş indirimiyle Realme Buds Air 5, müzik severler ve oyuncular için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Ancak acele etmelisiniz, çünkü bu indirim sadece gece yarısına kadar geçerli!

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.