Mağazaya git
Aradığın kulaklığı yaz !

Fiyat Performans Anker Soundcore Space One Tanıtıldı!

Soundcore, yeni nesil aktif gürültü engellemeli kulaklığı Space One'ı Amerika'da piyasaya sürdü. Sony'nin popüler WH-1000XM5 modeline göre daha uygun fiyatlı olan bu kulaklıklar, yüksek kaliteli ses ve etkileyici gürültü engelleme özellikleri ile dikkat çekiyor.

Yüksek Kaliteli Ses ve Etkileyici Gürültü Engelleme ile Soundcore Space One kulaklıklar, ANC (Aktif Gürültü Engelleme) açıkken 40 saat, kapalıyken 55 saat dinleme süresi sunuyor. 40mm dinamik sürücüler sayesinde geliştirilmiş ses kalitesi ve Android telefonlarda daha yüksek kaliteli akış için LDAC desteği ile birlikte geliyor.

Anker Soundcore Space One Fiyatları ve Özellikleri Nelerdir?

 

Üç renk seçeneği ve uygun fiyat bu kulaklıklar, ABD'de 99 dolar, İngiltere'de 89 sterlin ve Avrupa'da 99 euro fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Jet Siyahı, Latte Krem ve Gökyüzü Mavisi renk seçenekleri ile mevcut.

Beş dakikalık hızlı şarj özelliği, dört saat ekstra dinleme süresi sağlıyor. Kulaklıkları, eşlik eden uygulamadaki HearID işlevi ile kişisel zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Fiyat performans Anker Soundcore kulaklıklar özellikle aktif gürültü engellemeye ihtiyaç duyanlar için uygun fiyatlı bir alternatif olarak öne çıkıyor. Yakın zamanda diğer pazarlarda da mevcut olacak.

Kullanıcı Yorumları (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.

Yorum mu yapmak istiyorsunuz? Buradan giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.